نامه تبریک نماینده های مجلس برای اسکار اصغر فرهادی + عکس و متن

نامه تبریک ۱۱۰ نماینده مجلس برای اسکار اصغر فرهادی (+عکس)

نامه تبریک نماینده های مجلس : یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از امضای ۱۱۰ نماینده مجلس ذیل بیانیه‌ای در قدردانی و تشکر از اصغر فرهادی خبر داد.

احمد مازنی در گفت‌وگو با خبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه ملت ) درباره بیانیه تقدیر از اصغر فرهادی در پی کسب جایزه اسکار گفت: این بیانیه که در واقع تقدیر نمایندگان نسبت به اصغر فرهادی و فیلم فروشنده و کسب اسکار ۲۰۱۷ بود به امضای ۱۱۰ نفر از نمایندگان مجلس رسید.

متن این نامه به شرح زیر است:

«حضور ارزشمند یک فیلم سینمایی ایرانی در هشتاد و نهمین مراسم آکادمی اسکار حاکی از فرهیختگی، نجابت و ظرفیت سینمای ایران در عصر جمهوری اسلامی است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی موفقیت فیلم سینمایی «فروشنده» را در کسب عنوان بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان در مراسم اسکار به جناب آقای اصغر فرهادی کارگردان و تمامی عوامل و دست‌اندرکاران این فیلم سینمایی تبریک می‌گوییم و برای اهالی فرهنگ و هنر ایران اسلامی آرزوی موفقیت بیشتر در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی داریم.

اعطای اسکار به یک هنرمند ایرانی در حقیقت خط بطلان بر ادعای نورسیده کاخ سفید در دشمنی با ملت ایران و تعظیم مدنی جهانی در مقابل عظمت فرهنگ ایران به‌حساب می‌آید.»

حتما بخوانید :  ماکرون ، رئیس جمهور جدید فرانسه + از بیوگرافی تا ازدواج جنجالی

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید