ناپدید شدن هواپیمای روسیه با ۹۰ سرنشین + جزئیات و آخرین اخبار

جزئیات ناپدید شدن هواپیمای نظامی روسیه

ناپدید شدن هواپیمای روسیه : خبرگزاری ها جزئیات ناپدید شدن هواپیمای نظامی روسیه متعلق به وزارت دفاع با ۹۰ سرنشین در مسیر شهر لاذقیه سوریه را منتشر کردند.

Image result for ‫هواپیمای روسی‬‎ناپدید شدن هواپیمای روسیه با ۹۰ سرنشین

شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبری فوری گزارش داد، یک هواپیمای روسی ناپدید شد.رسانه های روسیه اعلام کردند بر اساس گزارش های اولیه، هواپیمای ناپدید شده این کشور، متعلق به وزارت دفاع است. شبکه تلویزیونی العالم نیز گزارش داد وزارت دفاع روسیه اعلام کرد هواپیمای مسافربری «توپولف ۱۵۴»، دقایقی پس از بلندشدن از سوچی ناپدید شد.

ایتارتاس گزارش داد:یک منبع آگاه روز یکشنبه اعلام کرد یک فروند هواپیمای وزارت دفاع روسیه پس از برخاستن از فرودگاه سوچی در مسیر پرواز به سمت شهر لاذقیه سوریه، از صفحه رادار ناپدید شد. این منبع آگاه در سازمان حوادث غیرمترقبه روسیه روز یکشنبه در گفتگو با خبرگزاری ایتارتاس اعلام کرد این هواپیما از نوع توپولف ۱۵۴ بود و حدود ۱۰۰ سرنشین داشت.

اخبار لحظه به لحظه ناپدید شدن هواپیمای روسیه

خبرگزاری ایتارتاس این اطلاعات را به طور رسمی تایید نکرده است و جستجو برای یافتن هواپیما آغاز شده است.اخبار لحظه به لحظه از ناپدید شدن هواپیمای روسی را در اینجا مشاهده کنید:

۸:۵۴ منابع روسی اعلام کردند سقوط هواپیما به علت نقص فنی یا اشتباه خلبان بوده است.

۸:۴۹ منابع روس اعلام کردند هواپیمای توپولف ۱۵۴ قدیمی بوده و احتمالا نزدیک منطقه کراسنودار در جنوب روسیه سقوط کرده است.

۸:۴۷ وزارت دفاع روسیه اعلام کرد یک فروند هواپیمای «توپولف ۱۵۴» روسیه، ۲۰ دقیقه پس از پرواز از فرودگاه سوچی ناپدید شد.

۸:۴۵ یک منبع آگاه در روسیه روز یکشنبه اعلام کرد هواپیمای وزارت دفاع این کشور بر فراز دریای سیاه ناپدید شده است. این منبع در گفتگو با خبرگزاری ایتارتاس اعلام کرد این هواپیما پس از برخاستن از فرودگاه سوچی و طی مسیری به مسافت ده کیلومتر بر فراز دریای سیاه از صفحه رادار ناپدید شد.

۸:۴۲ شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش به نقل از منابع روسیه گزارش داد، هواپیمای ناپدید شده، گروه ارکستر «الکساندروف» را به سوریه منتقل می کرد.

۸:۴۰ وزارت دفاع روسیه اعلام کرد هواپیمای نظامی روسی به سمت سوریه در حرکت بود و سرنشینان آن ۸۳ نظامی و ۸ نفر کادر پرواز بودند.

جزئیات ناپدید شدن هواپیمای نظامی روسیه