حادثه نشست زمین در خیابان مولوی به همراه جزئیات

حادثه نشست زمین مولوی

حادثه نشست زمین مولوی که در یکی از کوچه های قدیمی و تنگ این خیابان و نزدیک محل نصب هواکش های مترو رخ داد با حضور نیروهای آتش نشانی با ایمن سازی همراه شد.

666712 352 حادثه نشست زمین در خیابان مولوی به همراه جزئیات

نشست زمین مولوی

حادثه نشست زمین مولوی موجب نگرانی مردم خیابان قدیمی تهران شد .سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:نشست زمین به عمق پنج متر در قسمت هواکش کارگاهی در حوالی ایستگاه مترو مولوی تهران رخ داده است.

سید جلال ملکی روز شنبه گفت:ساعت ۹ صبح امروز این حادثه در چهارراه مولوی میدان محمدیه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد:با حضور آتش نشانان مشخص شد ، نشست زمین در یک کوچه باریک و قدیمی که هواکش های ایستگاه مترو در آن استقرار یافته ، روی داده است.

ملکی ادامه داد:وسعت این نشست زمین حدود ۳۰ متر مربع و به عمق حدود ۵ متر اتفاق افتاد که با حضور آتش نشانان عملیات ایمن سازی به سرعت انجام شد.

وی خاطر نشان کرد:به تشخیص کارشناسان آتش نشانی و ستاد بحران چند ساختمان مسکونی نزدیک محل حادثه تخلیه شد و شهرداری تهران در خصوص اسکان این افراد اقدام کرد.

حتما بخوانید :  ماجرای دستگیری عامل تروریستی استانبول + عکس و جزئیات

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان این که علت این نشست در دست بررسی است گفت:عواملی مانند بافت فرسوده و فرسودگی اتصالات آب و برق این منطقه می تواند از عوامل مهم بروز این نشست زمین باشد.

جزئیات دقیق نشست زمین خیابان مولوی و دلیل آن

[catlist id=514 numberposts=10]