حادثه نشست زمین در خیابان مولوی به همراه جزئیات

حادثه نشست زمین مولوی

حادثه نشست زمین مولوی که در یکی از کوچه های قدیمی و تنگ این خیابان و نزدیک محل نصب هواکش های مترو رخ داد با حضور نیروهای آتش نشانی با ایمن سازی همراه شد.

Image result for ‫نشست زمین‬‎

نشست زمین مولوی

حادثه نشست زمین مولوی موجب نگرانی مردم خیابان قدیمی تهران شد .سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:نشست زمین به عمق پنج متر در قسمت هواکش کارگاهی در حوالی ایستگاه مترو مولوی تهران رخ داده است.

سید جلال ملکی روز شنبه گفت:ساعت ۹ صبح امروز این حادثه در چهارراه مولوی میدان محمدیه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد:با حضور آتش نشانان مشخص شد ، نشست زمین در یک کوچه باریک و قدیمی که هواکش های ایستگاه مترو در آن استقرار یافته ، روی داده است.

ملکی ادامه داد:وسعت این نشست زمین حدود ۳۰ متر مربع و به عمق حدود ۵ متر اتفاق افتاد که با حضور آتش نشانان عملیات ایمن سازی به سرعت انجام شد.

وی خاطر نشان کرد:به تشخیص کارشناسان آتش نشانی و ستاد بحران چند ساختمان مسکونی نزدیک محل حادثه تخلیه شد و شهرداری تهران در خصوص اسکان این افراد اقدام کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان این که علت این نشست در دست بررسی است گفت:عواملی مانند بافت فرسوده و فرسودگی اتصالات آب و برق این منطقه می تواند از عوامل مهم بروز این نشست زمین باشد.

جزئیات دقیق نشست زمین خیابان مولوی و دلیل آن

[catlist id=514 numberposts=10]