نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

بیوگرافی نصرالله رادش

در ۱۲ آذرماه ۱۳۴۵ در آبادان به دنیا آمد، اما پس از این‌که به تهران آمد، به دنیای بازیگری روی آورد و هم‌اکنون ساکن تهران و شهرک اکباتان است، جوانی که اواخر ۷۳ با بازی در مجموعه ساعت خوش، یک شبه راه صد ساله پیمود، در سال‌های اخیر کمتر از او نقشی دیدیم، اما یکبار دیگر مهران مدیری به سراغ او رفت و او را به باغ ‌مظفر دعوت کرد، صحبت از نصرالله رادش است.

او یکی از بازیگران مطرح مجموعه های طنز تلویزیون ایران است. او با بازی در مجموعه «پرواز ۵۷» به کارگردانی مهران مدیری به تلویزیون آمد. با مجموعه “ساعت خوش” به شهرت رسید. پس از چند سال با ایفای نقش «حیف نون» در مجموعه باغ مظفر به کارگردانی مهران مدیری نامش دوباره بر سر زبانها افتاد.

www Campec Ir nasrollah radesh 1 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )از سال ۶۸ تا ۷۰ در فرهنگسرای نیاوران تئاتر کار کرد، فوق دیپلم تئاتر گرفت که مدیری او را انتخاب کرد و شروع به همکاری کردند.

شروع کارش در تلویزیون و بطور کلی شروع کار هنری‌اش با همکاری مهران مدیری رقم خورد. “پرواز ۵۷” و “ساعت خوش” از کارهایی است که به همراه مهران مدیری انجام داده است.

به خاطر برخی از دلایل شخصی مدتی است کم‌کار شده‌است و مشغول کارهایی غیر از کارهای به اصطلاح هنریست. تا حدودی از این طریق کسب درآمد می‌کند.

نصرالله رادش فارغ‌التحصيل فرهنگسراي نياوران در تهران است. شروع كارش با تئاتر بود، تئاتر “ساحره سوزان” و “نيرنگ‌هاي اسكاپن” را با اكبر زنجان‌پور و قطب‌الدين صادقي كار كرد و بعد از آن با تئاتري كوچك به كارگرداني هرمز هدايت كه ۳ تا ۴ دقيقه نقش داشت وارد تلويزيون شد.

عکس جدید نصرالله رادش


www Campec Ir nasrollah radesh 2 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
او در سريال‌هاي “روزگار جواني”، “زير آسمان شهر”، “باغ مظفر”، “مرد هزار چهره”، “مسافران” و … بازي كرده است. او در تله فيلم،”هملت به جبهه مي‌رود” ساخته مسعود تكاور به مناسبت هفته دفاع مقدس نیز بازی داشته است.

معتقد است که شخصيتي كه در سریال “مسافران” داشت، يكي از بهترين نقش‌هايي است كه نوشته شده و كار تازه‌اي بود. با كاراكتر كلنجار رفتن و اين طور نقش‌ها را خيلي دوست دارد.

از وضعیت خودش بعنوان بازیگر راضی نیست چون معتقد است که، نقش‌هاي متفاوت‌تري مي‌توانست داشته باشد اما اینهم تقصير هيچ‌كس نيست. در سينما و تلويزيون بازيگران به چند گروه خاص تقسيم مي‌شوند. هر كس خوب و مثبت بازي مي‌كند تا آخر عمرش به او مثبت پيشنهاد مي‌شود و اگر منفي را خوب بازي كند همه جا منفي است. كارگردان‌ها ريسك نمي‌كنند و بازيگران را در موقعيت‌هاي مختلف امتحان نمي‌كنند. در تلويزيون اصلا ريسك وجود ندارد. بنابراین بازيگران كمدي هميشه همان قبلي‌ها هستند. او هم دوست دارد نقش متفاوت به او بدهند اما متاسفانه كسي اين ريسك را نمي‌كند.

مردم او را با طنز دیده‌اند و با طنز همراه بوده است، اما اگر پیشنهاد بازی در فیلم‌ها و یا مجموعه‌های جدی را هم داشته باشد می‌پذیرد و مطمئن است که از عهده‌اش برخواهد آمد.

به گفته خودش خیلی در دیالوگ پیچیده گفتن استاد نیست. دیالوگهایی از جنس زندگی مردم را دوست دارد. به بچه های نویسنده می گوید که از این دیالوگهایی که برای بقیه می نویسند برای او ننویسند!

همه مردم کره زمین را دوست دارد محبتی را که مردم به او هدیه می‌کنند دوست‌داشتنی‌ترین مورد زندگی‌اش تاکنون بوده است. بازیگری برای او همانند بازی بچه‌هاست، سرگرمی زیبا و شیرین.

فروتن یکی از بازیگرانی است که او را بسیار دوست دارد و به نظرش او از پدیده های سینمای پس از انقلاب است. و فکر می کند اگر سه بازیگر خوب داشته باشیم یکی از آنها حتما رضا شفیعی جم است.

حتما بخوانید :  تیپ جدید پگاه آهنگرانی بازیگر + عکس های جدید

عکس های جدید و شخصی نصرالله رادش در اینستاگرام

D8B9DAA9D8B3 D987D8A7DB8C D986D8B5D8B1D8A7D984D984D987 D8B1D8A7D8AFD8B4 D988 D987D985D8B3D8B1D8B4 D988 D9BED8B3D8B1D8B4 D9BED8B1D987D8A7D985 D8A8DB8CD988DAAFD8B1D8A7D981DB8C 1 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

سینماگرافی:

نام فیلم
کارگردان
سال تولید
شیرهای جوانمحسن محسنی‌نسب۱۳۷۸
سرتو بدزد رفیقعلی عبدالعلی‌زاده۱۳۸۴
نظام از راستمحمدرضا ورزی۱۳۸۷
خنده در بارانداریوش فرهنگ۱۳۹۰

مجموعه های تلویزیونی:

 

نام مجموعه
توضیحات
کارگردان
سال پخش
پنچریشبکه ۲هرمز هدایت۱۳۷۱
پرواز ۵۷شبکه ۳مهران مدیری۱۳۷۲
ساعت خوششبکه ۳مهران مدیری۱۳۷۳
سال خوششبکه ۳مهران مدیری۱۳۷۴
روزگار جوانیسری اولشاپور قریب۱۳۷۷
روزگار جوانیسری دوماصغر توسلی۱۳۷۸
زیر آسمان شهرشبکه ۳مهران غفوریان۱۳۸۰
باغ مظفرشبکه ۳مهران مدیری۱۳۸۵
مرد هزار چهرهشبکه ۳مهران مدیری۱۳۸۷
طنز مسافرانشبکه ۳رامبد جوان۱۳۸۷
مهمانان ویژهشبکه تهرانجواد رضویان۱۳۹۱

شبکه نمایش خانگی:

 

نام مجموعه
کارگردان
سال تولید
گنج مظفرمهران مدیری۱۳۹۲
شوخی کردممهران مدیری۱۳۹۲


www Campec Ir nasrollah radesh 3 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
نصرالله رادش طبق گفته خودش از همسرش جدا شده است،او یک پسر به نام پرهام نیز دارد

www Campec Ir nasrollah radesh 4 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
www Campec Ir nasrollah radesh 5 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
www Campec Ir nasrollah radesh 6 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
www Campec Ir nasrollah radesh 7 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
www Campec Ir nasrollah radesh 8 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
www Campec Ir nasrollah radesh 9 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )
www Campec Ir nasrollah radesh 50 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

عکس های جدید نصرالله رادش

www Campec Ir Nasrollah Radesh 1 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 2 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 3 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 4 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 5 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 6 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 7 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 8 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 9 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید ) www Campec Ir Nasrollah Radesh 10 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

nasrollah radesh 520x650 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )علت کم‌ کاری نصرالله رادش ؟

علت اصلی کم‌کاری‌ام در طول این سال‌ها، نوع ارتباط‌هایم بوده است. وقتی روزگار جوانی در ۱۸ سال پیش ساخته شد، یادم هست که محمدرضا شریفی‌نیا در جلوی دوربین یکی از برنامه‌ها حسابی از من تعریف کرد و واقعا ماندم که او چرا این لطف را به من می‌کند؛ یا یک بار دیگر در پشت صحنه معمای شاه مرا به ورزی نشان داد و گفت: «این رادش خیلی بازیگر خوبیه!» شریفی‌نیا پیش از این تئاترهای مرا هم دیده بود و در این سال‌ها همیشه به من لطف داشته است.

خیلی‌ها گفتند که ارتباطت را با او حفظ کن؛ او آدمی است که به این سادگی‌ها از کسی تعریف نمی‌کند. نمی‌دانم علت این قضیه از بی‌سیاستی‌ام است یا این‌که هنوز کودک مانده‌ام، مشکل این است که من هیچ‌گاه اهل روابط و این‌که خودم را دائم به دیگران معرفی کنم، نبوده‌ام. این کار را بلد نیستم. نمی‌خواهم بگویم آنهایی که پرکارند همه با روابطشان به جایی رسیده‌اند؛ هرگز. ولی خب مشکل اصلی‌ام این بود که همیشه از روابط و دوستی با آدم‌ها دوری می‌کردم و خیلی از پیشنهادهایی را که می‌رسید، قبول نمی‌کردم. برای مثال فیلم «کلید ازدواج» با حضور همان بچه‌های ساعت‌خوش ساخته شد که نقش اصلی‌اش را به من پیشنهاد دادند اما قبول نکردم و نقش به علیرضا خمسه رسید. در نتیجه این‌که بخشی از این کم‌کاری در اثر انتخاب‌های اشتباه خودم هم بوده است. یا حتی گاهی یادم می‌رفت زنگ بزنم و عید نوروز را به هم‌بازی‌های خودم تبریک بگویم! خب این قضیه هم تاثیر دارد.

nasrollah radesh3 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

روزگار دوستی و جوانی

راستش نمی‌دانم بگویم چه عاملی بیشتر باعث گل کردن «روزگار جوانی» شد. دلیلی که در ساعت خوش باعث دیده شدنم بود، سبک خاص بازی‌ام بود؛ من وحشی‌بازی می‌کردم؛ منظورم تعریف بد این واژه نیست، اما بازی‌ام خیلی انرژی داشت و پویا بود و دلیلش هم باز به خاطر همان الهام‌ها بود. بعدها کیهان ملکی یک بار به من گفت سبک بازی‌ات در ساعت خوش مثل راه رفتن روی نخ بوده، یعنی همان‌قدر که می‌توانستی موفق باشی، به همان اندازه امکان سقوطت هم بود و کار سختی را انجام دادی. این مدلی که کسی ناگهان در تلویزیون دیوانه بازی دربیاورد و فریاد بزند را تا قبل از ساعت خوش کجا داشتیم؟ روزگار جوانی هم حدی از این دیوانه بازی را داشت. دلیل دیگرش رابطه قشنگ ما در پشت صحنه بود. چندباری شد که رفتم پیش اصغر فرهادی و از او خواستم نقشم را کمتر کند، نگران بودم که نکند بیشتر دیده شوم. اصغر فرهادی از این رفتارم تعجب کرد و گفت تو اولین فردی هستی که این را می‌گویی. دلیلش همان رفاقت بود. در طول کار بارها شد که امین حیایی آمد، سرش را روی پایم گذاشت و برایم گریه و درد دل کرد. صمیمیت در پشت صحنه برایم خیلی مهم است و ۱۸ سال است که دوباره به دنبال همان فضا می‌گردم.

حتما بخوانید :  زیباتر شدن بازیگران با بالاتر رفتن سن + 8 بازیگری که زیباتر شده اند

نصرالله رادش خسته از تکرار

یکی از ویژگی‌هایم این است که زود از تکرار خسته می‌شوم و به دنبال اتفاقات تازه می‌گردم. مدتی است که خودم یک کارگاه کوچک بازیگری راه انداخته‌ام، تعداد کمی هنرجو هم دارم و با این حال می‌توانم بگویم که بعد از مدت‌ها پس از ساعت خوش، این اولین بار است که این فضای خلاقانه را در بازی‌ها می‌بینم. الان تعدادی از این بچه‌ها در مجموعه «همسایه‌ها»ی مهران غفوریان، نقش‌های کوچکی را به عهده گرفته‌اند. این گام‌های اول است و امیدوارم اتفاقات خوبی را در این کلاس‌ها رقم بزنیم.

Nasrollah Radesh2 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )یک سوال بی‌ پاسخ از نصرالله رادش

از آخرین مجموعه‌ای که در تلویزیون بازی کردم (مسافران) هفت سالی می‌گذرد؛ نمی‌فهمم چرا مردم هنوز وقتی مرا در خیابان می‌بینند، می‌شناسند و اظهار لطف می‌کنند؟! دلیل این قضیه واقعا چیست؟ اهل تعارف نیستم. براحتی برایتان ده کمدین ایرانی را نام می‌برم که در سطحی جهانی، قابلیت رقابت با کمدین‌های خارجی را دارند. رضا شفیعی‌جم، مهران غفوریان، رضا عطاران، مهران مدیری…. اینها در سطح جهانی می‌توانند ستاره باشند. چرا تا وقتی این افراد در تلویزیون‌مان هستند، من باید شناخته شوم و مردم دوستم داشته باشند؟ و اگر دوستم دارند پس چرا این‌قدر کم‌کارم؟ چرا در هیچ کار سینمایی‌ای بازی نمی‌کنم؟ جواب این سوال را شما به من بگویید.

همکاری نصرالله رادش با مهران مدیری

بعد از اولین سکانسی که نقش حیف نون را در «گنج مظفر» بازی کردم، مهران مدیری مرا بوسید و گفت فوق‌العاده‌ای! نمی‌دانستم چه کار کنم. قبل از من حمید لولایی چنین نقشی را صد برابر بهتر بازی کرده و مردم هنوز در یادشان است. چند شبی مدام با خودم راه می‌رفتم و گریه می‌کردم تا نقش را پیدا کنم و بعد احساس می‌کنم که بر اثر یک الهام، شکل درستش را پیدا کردم. خودم از بیشتر کارهایی که با مهران مدیری تجربه کردم، راضی‌ام و فکر می‌کنم که در این کارها خوب بوده‌ام. این محبت او نسبت به من حتی تا همین «در حاشیه» هم ادامه داشته است.

nasrollah radesh 1 520x650 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )

Nasrollah Radesh1 نصر الله رادش ( از سیر تا پیاز زندگی نصر الله رادش و عکس های جدید )نصرالله رادش و پسرش پرهام

نصرالله رادش داستان جدایی از همسرش را در شب جشن تولد پنجاه سالگی اش روایت کرد.