نمایشگاه بهاره ۹۶ در تهران + محل نمایشگاه و تاریخ نمایشگاه های بهاره تهران

تهران.p44539″ data-posttitle=”تاریخ افتتاح نمایشگاه های بهاره در تهران”>

تاریخ افتتاح نمایشگاه های بهاره در تهران

نمایشگاه بهاره ۹۶ در تهران : نمایشگاه های بهاره هر سال در شهرهای مختلف برگزار میشوند, زمان و مکان آغاز به کار نمایشگاه های بهاره تهران را در ادامه مشاهده کنید.

Image result for ‫نمایشگاه بهاره‬‎

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه های بهاره

رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروش گفت:در نمایشگاه بهاره که در ۵ نقطه تهران برگزار می شود ۱۲۰ نفر از اعضاء صنف خشکبار و آجیل به فروش محصولات خود با درصدی پایین تر از نرخ شهر اقدام خواهند کرد.

مصطفی احمدی اظهار داشت :نمایشگاه بهاره در پنچ نقطه تهران از جمله حکیمیه تهرانپارس ، پارک ارم ، خاوران ، بوستان ولایت و مصلی با حضور اصناف مختلف از ۱۰ تا ۲۰ اسفندماه گشایش می یابد.

مکان و آدرس نمایشگاههای بهاره ۹۶ :

غرب تهران: مجتمع تفریحی پارک ارم، واقع در اتوبان کرج، همجوار انتهای اتوبان شهید باکری

شرق تهران: مجتمع سازمان گوشت، واقع در حکیمیه تهرانپارس، خیابان استخر

مرکز تهران: مصلی تهران، واقع در خیابان شهید دکتر بهشتی، روبروی خیابان میرعماد

جنوب تهران: فرهنگسرای خاوران، واقع در خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد

جنوب تهران: بوستان بزرگ ولایت، واقع در انتهای اتوبان نواب، تقاطع اتوبان تندگویان

در مکان های فوق از ۱۲ تا ۲۱ اسفند ماه ۹۵ نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا برگزار می شود.

همچنین بخش خصوصی نیز از ۸ تا ۱۲ اسفند و ۲۱ تا ۲۷ اسفند به صورت مجزا در مصلی تهران نمایشگاه فصلی بهاره را برپا کنند.

نمایشگاه بهاره تهران نوروز ۹۶

نمایشگاه بهارهنمایشگاه بهاره در تهران

وی همچنین تاکید کرد که در نمایشگاه از عرضه محصولات بی کیفیت و مانده جلوگیری خواهد شد و قیمت ها نیز نسبت به قیمت شهر درصدی پایین تر تعیین خواهد شد.

وی همچنین از اعطای جواز کسب قنادی به آجیل فروشان خبر دادو افزود :طبق قانون نظام صنفی آن دسته از واحدهای صنفی که دارای فعالیت مشابه و همگن باشند، به شرط رعایت ضوابط خاص اتحادیه می توانند دو جواز کسب برای فعالیت در یک واحد صنفی بگیرند.

وی ضمن اعلام آنکه هم اکنون برخی از قنادی ها دارای جواز کسب آجیل فروشی هم هستند، افزود:خیلی از قنادان نمی دانند که ما آجیل فروشان هم می توانیم با رعایت شرایط خاص منجمله داشتن حداقل متراژ دو جواز کسب داشته باشیم.

رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار در عین حال به این مطلب اشاره کرد که حدود ۱۲۰۰ نفر در سامانه ایرانیان ثبت نام کردند و پرونده های آنها تکمیل شده که امیدواریم تا نیمه اول سال آینده جواز کسب ۲۰۰ نفر تکمیل شود.

تاریخ افتتاح نمایشگاه های بهاره در تهران

نمایشگاههای بهاره فرصتی برای حمایت از تولید کنندگان داخلی

هرساله نزدیک ایام عید نوروز، شور و شوق خرید، خانواده های ایرانی را در بر می گیرد. هر خانواده به تناسب درآمد خود برای خرید مایحتاج ایام عید، برنامه ریزی کرده و به دنبال پیدا کردن بازار مناسب برای تهیه این ملزومات است. در این شرایط مسئولان نیز برای رفاه حال افراد و ساماندهی بازار هر ساله طرح هایی را در این زمینه اجرا می کنند. یکی از این طرح ها که چند سالی است در سراسر کشور اجرا می شود برپایی نمایشگاه های بهاره است. نمایشگاه های بهاره که در ماه های بهمن و اسفند، در نقاط مختلف شاهد برپایی آن هستیم، با هدف حمایت از تولید کننده ی داخلی و مصرف کننده برپا می شود. در این نمایشگاه-ها قرار بر این است که تولید کنندگان داخلی تولیدات خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان ارائه کنند و اصناف مختلف در کنار مسئولان، در این حوزه وارد عمل می شوند.

حتما بخوانید :  مسافران نوروز 96 در شهر های مختلف ایران + تصاویر

از آنجا که بازار شب عید یک فرصت اقتصادی مناسب برای اصناف و تولیدکنندگان داخلی است، بسیاری از تولیدکنندگان مخصوصا کارگاه های تولیدی کوچک، چشم انتظار بازگشایی این نمایشگاه ها هستند تا بدون واسطه کالاهای تولیدی خود را که در این شرایط دشوار اقتصادی تولید کرده اند، در اختیار خریداران قرار دهند. همچنین تعداد زیادی از خانواده ها نیز برای تامین مایحتاج عید خود منتظر گشایش این نمایشگاه ها هستند تا به صورت یکجا، مایحتاج عید خود را با صرف هزینه، وقت و انرژی کمتر تهیه نمایند.

یکی از شروط اصلی داشتن غرفه در این نمایشگاه ها، فروش کالای داخلی و ممنوعیت ارائه ی کالاهای خارجی است که برای متخلفین جریمه ی مالی هم در نظر گرفته شده است. اما علیرغم همه ی این شرایط آنچه نظر مراجعه کنندگان به این نمایشگاه ها را به خود جلب می نماید، عرضه ی انواع کالاهای چینی در این نمایشگاه ها و مخصوصا هجوم دست فروشان بسیار زیادی است که در اطراف نمایشگاه ها اقدام به فروش کالاهای ارزان قیمت و عمدتا بی کیفیت چینی می نمایند و با هزار ترفند مشتریان نمایشگاه ها را به سمت خود جلب می کنند که در بسیاری از مواقع نیز با استقبال خریداران مواجه می شوند.

حال با این اوصاف چه باید کرد؟ در این میان وظیفه ی ما به عنوان یک ایرانی چیست؟ بسیاری از افراد معتقدند که این وظیفه ی دولت است که از ورود و فروش این کالاها به صورت قاچاق و یا غیر قانونی جلوگیری نماید. این امر کاملا منطقی است و قطعا مسئولان باید با تمام قوا از ورود کالاهای چینی به کشور و همچنین ورود این کالاها به نمایشگاه ها و حواشی آن جلوگیری کنند.

اما واقعیت مهم و مشکل اساسی، در این رابطه این است که تا تقاضا وجود دارد، عرضه هم وجود خواهد داشت. یعنی تا ما به عنوان یک ایرانی به فکر هموطن تولید کننده ی خود نباشیم و به نقش خودمان در مشکلات اقتصادی و بیکاری جوانان کشورمان ایمان و باور قلبی نداشته باشیم، این وضعیت ادامه خواهد داشت و تولیدکنندگان چینی، واسطه ها و قاچاقچیان، از این غفلت ما سوء استفاده خواهند کرد و از فرصت های اقتصادی داخل کشورمان، به نفع خودشان و به ضرر تولیدکننده ی داخلی بهره می برند. پس در این میان آنچه اهمیت دارد، تغییر در نگرش و فرهنگ مصرف ما خریداران است. اگر ما به عنوان یک هموطن و یک ایرانی دغدغه ی پیشرفت کشور خود را داشته باشیم و به نقش خودمان در رونق اقتصادی کشور و کاهش بیکاری هموطنانمان آگاهی و باور داشته باشیم، می توانیم با تفکر در مورد رفتار مصرف خود و با انتخاب الگوی صحیح خرید و مصرف فردی و خانوادگی خود، گامی کوچک اما بسیار مهم در جهت کاهش مشکلات اقتصادی جامعه مان برداریم.

هموطن عزیز بیائید امسال دست در دست هم با یک اراده ی ملی، با انتخاب کالاهای باکیفیت ایرانی و جای دادن آن در سبد خرید عید، به تولید کنندگان داخلی کمک کنیم تا به خودباوری رسیده و با انگیزه و امید بیشتر به تولید کالاهایی با کیفیت بالاتر پرداخته و با پشتوانه ی مصرف کننده ی داخلی، به اشتغال زایی برای جوانان و بیکاران کشور پرداخته و به گسترش تولیدات خود بپردازند. بیایید امسال این فرصت را غنیمت شمرده و این فرصت اقتصادی ارزشمند را به هموطنان خود هدیه داده و از نتایج پربار آن همگی با هم بهرمند شویم.

حتما بخوانید :  حاج محمد آخوند کر ، امام جمعه اهل سنت بندرترکمن درگذشت + عکس و مراسم تشییع

عکس نمایشگاه بهاره تهران

spring exhibitions 3 مکان و زمان نمایشگاههای بهاره 96شرایط ثبت نام غرفه داران در نمایشگاههای بهاره ۹۶ :

ثبت نام غرفه داران فقط از طریق اتحادیه های مربوطه امکان پذیر خواهد بود.

خواهشمند است قبل از ثبت نام در نمایشگاههای بهاره ۱۳۹۶ به نکات ذیل کاملاً توجه و تمامی موارد را رعایت نمائید :

۱- در زمان ثبت نام ۳ گزینه انتخاب نمائید درغیراینصورت پذیرش شما امکان پذیرنخواهد بود.
۲- در انتخاب و تعیین اولویت محل نمایشگاه باتوجه به سوابق حضور در نمایشگاهها، انتخاب تنها یک گزینه پذیرفته نخواهدبود.
۳- ثبت نام در سایت نمایشگاه به منزله پذیرش درنمایشگاه نخواهدبود وحقی برای شما ایجاد نمی نماید.
۴- دارندگان پروانه کسب تولید مورد بررسی و گزینش قرار خواهند گرفت.
۵- بدهی حق عضویت مانع از بررسی شما در پذیرش خواهدبود.
۶- کسانی که در سال گذشته در پارک ارم شرکت داشته اند لطفاً گزینه خود را از دیگر مکانهای نمایشگاه انتخاب نمایند درغیراینصورت امکان پذیرش را از دست خواهند داد.
۷- چنانچه صاحب پروانه کسب با ثبت نام خود، غرفه را به شخص دیگری واگذار نماید، غرفه از ایشان تحویل و ضمن ابطال پروانه کسب با واحدصنفی ایشان برخورد قانونی می گردد.
۸- زمان های اعلام شده در سایت قابل تمدید نمی باشد لطفاً مطابق برنامه های تنظیمی اقدام نمائید درغیراینصورت به منزله انصراف شما تلقی خواهدشد و نوبت به نفر بعدی واگذار می گردد و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهید داشت.
۹- اعتراض نسبت به غرفه و محل نمایشگاه و یا رسته انتخابی قابل قبول نخواهدبود و به منزله انصراف تلقی می گردد.
۱۰- انتخاب رسته با نوع سابقه فعالیت الزامی است و تغییرآن بهیچ عنوان امکان پذیرنخواهد بود.
۱۱- حضوردائم و همه روزه صاحب پروانه کسب در محل غرفه الزامی است درغیراینصورت تخلف ازمقررات نمایشگاه محسوب و برخورد قانونی می گردد.
۱۲- کالاهای دوخت ایرانی و باکیفیت و قیمت مناسب پذیرش خواهدشد درغیراینصورت جهت قیمت گذاری پذیرفته نخواهدشد و مسئولیت عدم واگذاری غرفه به عهده شما خواهد بود.
۱۳- هرگونه رفتار ناشایست و بداخلاقی های صنفی موجب استرداد غرفه و ابطال پروانه کسب به عنوان عملکرد منفی در سابقه پرونده کسبی و نمایشگاهی شما منعکس می گردد و هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد گردید.
۱۴- به همراه داشتن اصل کارت ملی و تصویر این برگه با امضاء و مهر تولیدی و حضور صاحب پروانه کسب در تمام مراحل الزامی است و از شخص دیگری پذیرفته نخواهدبود.

نمایشگاه بهاره ۹۶ در تهران + محل نمایشگاه و تاریخ نمایشگاه های بهاره تهران