نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

نمایش فیلم فروشنده در لندن

کارکنان شهرداری مشغول آماده کردن صحنه نمایش عمومی و رایگان فیلم فروشنده اصغر فرهادی هستند. قرار است تا کم‌تر از یک ساعت دیگر به دعوت شهردار لندن این فیلم در مرکز شهر نمایش داده شود.

000 113 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

میدان «ترافالگار» لندن تا ساعتی دیگر صحنه نمایش فیلم «فروشنده» خواهد بود. این اقدام به ابتکار «صادق خان» شهردار لندن و در اعتراض ضمنی به سیاست‌های ترامپ علیه مهاجرین صورت می‌گیرد.

حضور چشمگیر مردم در میدان ترافالگار لندن برای تماشای فیلم فروشنده.

000 115 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

000 114 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

توییت شهردار لندن درباره نمایش فیلم فروشنده در لندن

شهردار لندن در توییترش نوشت: کمتر از یک ساعت دیگر تا آغاز نمایش فیلم فروشنده اصغر فرهادی در میدان ترافالگار لندن باقی مانده است. حضور این تعداد از جمعیت برای تماشای این فیلم خارق‌العاده است

اصغر فرهادی کارگردان و بازیگران فیلم فروشنده

صادق خان شهردار لندن امکان نمایش فیلم «فروشنده» را در میدان اصلی این شهر فراهم کرد. اصغر فرهادی نمایش «فروشنده» در میدان ترافالگار را نمادی از اتحاد توصیف کرد.

121620 308 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها
121621 108 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها
شهردار لندن نیز برای تماشای فیلم فروشنده در میدان ترافالگار حاضر شد.
121622 490 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

میدان ‘ترافالگار’ لندن تا ساعتی دیگر صحنه نمایش فیلم ‘فروشنده’ خواهد بود. این اقدام به ابتکار ‘صادق خان’ شهردار لندن و در اعتراض ضمنی به سیاست‌های ترامپ علیه مهاجرین صورت می‌گیرد.

000 116 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

فیلم فروشنده اصغر فرهادی، یکی از پنج نامزد جایزه بهترین فیلم خارجی زبان اسکار، امروز عصر در مشهورترین میدان‌ تاریخی لندن نمایش داده شد. به گزارش بی بی سی، بعد از آن‌که آقای فرهادی گفت در اعتراض به فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ، به مراسم اسکار در آمریکا نخواهد رفت، صادق خان، شهردار لندن اعلام کرد که فیلم او را به صورت عمومی و بصورت رایگان در میدان ترافالگار نمایش خواهد داد.

303509 918 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

در این مراسم پیام اصفر فرهادی از تهران در صفحه نمایش بزرگ پخش شد. او از حامیانش و همین‌طور صادق خان شهردار لندن برای اعلام همبستگی با او تشکر کرد. قرار است بعد از نمایش فیلم فرهادی، یک گروه نوازندگان سوریه‌ای و یک گروه به نام “آفریقا اکسپرس” موسیقی زنده اجرا کنند. نوازندگان سوری از پناهجویانی هستند که زمانی در یکی از مشهورترین ارکسترهای سوریه فعالیت داشتند.

حتما بخوانید :  رد صلاحیت عباس جدیدی و کاشانی و دانه درشت ها + اسامی

303510 719 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه هامایک لی، کارگردان مطرح بریتانیایی پیش از نمایش فیلم، با حمایت از فرهادی فیلم ‘جدایی نادر از سیمین ‘ را یکی از بهترین‌ فیلم‌هایی توصیف کرد که تا کنون دیده است. او فیلم فروشنده را هم تحسین کرد و گفت بیشتر درباره‌اش حرف نمی‌زند که داستان آن را لو ندهد.

303511 526 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه هاصادق خان، میزبان این برنامه، با اشاره به تصمیم دونالد ترامپ برای ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور مسلمان، گفت او شهردار شهری است که درهایش به روی همه باز است: “چه ایرانی، چه عراقی به لندن خوش آمدید.”

303512 639 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه هانومی راپاس، بازیگر سوئدی

نومی راپاس، بازیگر سوئدی فیلم ‘دختری با خالکوبی اژدها ‘ در مراسم حضور داشت.

303513 722 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها

نمایش ساعت چهار و نیم عصر به وقت لندن شروع شد.

به غیر از ایرانیان جمع زیادی از بریتانیایی‌ها هم برای دیدن فیلم فروشنده به میدان ترافالگار آمدند. مراسم اسکار امشب در لس آنجلس کالیفرنیا برگزار می‌شود. کارگردانان چهار فیلم خارجی رقیب آقای فرهادی به همراه او در بیانیه‌ای مشترک گفته‌اند که هر کدام جایزه بگیرند، به کسانی تقدیم می‌کنند که برای آزادی بیان و حقوق بشر تلاش می‌کنند.

303515 425 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها
303518 600 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها
303519 692 نمایش فیلم فروشنده در لندن + فیلم و عکس ها و حاشیه ها


حتما بخوانید :  تصاویر و جزئیات مراسم گرامیداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با حضور شخصیت های مهم کشور