نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)

تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی

۲۶ تصویری که اگر نوجوانی خود را پای کامپیوتر گذرانده اید برای شما بسیار خاطره انگیزند

515 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)

نوستالژی کامپوتر

امروزه دسترسی به کامپیوترها و تلفن های هوشمند بسیار راحت تر از قبل شده است. در حال حاضر، حتی کودکان کم سن و سال نیز دارای لپ تاپ هستند و نحوه کار با آن را می دانند. تلاش های بسیاری انجام گرفته تا بشر به رفاه این چنینی دست یابد و بتواند کیفیت زندگی اش را بالا ببرد.

در گذشته های نه چندان دور، تنها کامپیوترهای رومیزی با نمایشگرهای بزرگ و بی کیفیت در دسترس بودند و رایانه های همراه تا این حد فراگیر نشده بودند. به همین دلیل، جوانان کم سن و سال امروزی چیزی از رایانه های قدیمی به یاد نمی آورند. تقریبا ۲۰ سال پیش، به جای ویندوز ۱۰ ویندوز محبوب ۹۸ همه جا فراگیر شده بود. بازی ها و رابط کاربری آن، هنوز هم برای قدیمی تر ها خاطره انگیز است.

ما در این مقاله قصد داریم تصاویری از ویندوزها و سیستم عامل های قدیمی نشان دهیم که هر کسی نمی تواند آن ها را به یاد بیاورد. آن ها را ببینید و خاطرات خود را مرور کنید.

عکس های قدیمی از دنیای کامپیوتر

500 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)هنگامی که کامپیوتر را روشن می کردید، اول با صفحه ای سبز رنگ مواجه می شدید.

501 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)چک کردن ایمیل ها با برنامه «Outlook» قدیمی انجام می گرفت.

حتما بخوانید :  چهره های پنهان و جالب در وسایل روزمره زندگی + تصاویر

502 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)گاهی اوقات نیز با Paint بازی می کردیم.

503 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)برنامه «WorldArt» نیز دیگر سرگرمی ما به حساب می آمد.

504 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)گاهی اوقات این علامت بامزه جلویمان ظاهر می شد و سعی داشت کمک کند.

505 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)این سه نفر هم می توانستند جلویمان ظاهر شوند.

506 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)شما به طور حتم بازی های ویندوزی مانند «Bow and Arrow» را به یاد دارید.

507 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)بازی «Solitaire» که بسیاری از ما با آن خاطره داریم.

508 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)بازی مین در آن زمان مانند بازی های ps4 امروزی بود.

509 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)پینتبال سه بعدی هم فراموش نشدنی بود.

510 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)اگر کامپیوتر را به حال خود رها می کردید، با این صحنه مواجه می شدید.

511 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)مارپیچ آجر هم گاهی اوقات ظاهر می شد.

512 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)این یکی هم در نوع خود جالب بود.

513 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)شما می توانستید کلمات سه بعدی را بر روی صفحه نمایش قرار دهید.

514 1 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)برای باز کردن برخی برنامه ها، مجبور بودیم فایل «Autorun.exe» را باز کنیم.

515 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)بازی خاطره انگیز دوم نیز واقعا در نوع خود زیبا بود.

516 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)«And Age of Empires» نیز دیگر بازی دوست داشتنی آن زمان به حساب می آمد.

517 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)هیچکس نمی تواند «SimCity» را به دست فراموشی بسپارد.

518 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)در آز زمان، امولاتور (شبیه ساز) ها محبوبیت زیادی داشتند.

519 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)شما می توانستید رام های بازی های مختلف را بگیرید؛ هرچند که این کار قانونی نبود.

520 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)برنامه هایی مانند «GetRight» همانند دانلود منیجر امروزی عمل می کردند و در صورت قطع شدن اینترنت فابل دانلودی را نجات می دادند.

حتما بخوانید :  دختر ورزشکار روس با بلندترین پاهای جهان همه راشگفت زده کرد + عکس

521 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)برنامه «WinZip» پرکاربرد ترین نرم افزار آن زمان بود؛ البته هر روز درباره عضویت از ما سوال می پرسید.

522 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)اگر می خواستید به یک آهنگ گوش دهید، باید برنامه «CD Player» را باز می کردید.

523 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)شما می توانستید با استفاده از برنامه «Napster» آهنگ دانلود کنید که البته این کار هم قانونی نبود.

526 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)صفحات اینترنتی «Geocities-izing» نیز خاطره انگیز است.

527 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)شما می توانستید توسط «Angelfire» برای خودتان صفحه رایگان درست کنید.

528 نوستالژی کامپوتر ( تصاویر قدیمی وخاطره انگیز از کامپوتر های قدیمی)فلاپی دیسک ها نیز هنوز کاربردی بودند.