نیما شاهرخ شاهی از رازهای زندگی خود پرده برداشت + عکس های جدید

بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکسهای شخصی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی یکی از بازیگران خوشتیپ سینما و تلویزیون ایران می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتربیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکسهای شخصی نیما شاهرخ شاهی را در سایت شهر مطلب خواهید دید با ما همراه باشید.

Image result for ‫نیما شاهرخ شاهی‬‎

در مورد نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی از دوران نوجوانی به بازیگری علاقمند بود در سال ۸۸ در مجموعه تلویریونی شمس العماره با کارگردانی سامان مقدم به ایفای نقش پرداخت که بسیار مورد توجه مخاطبان این سریال واقع شدنیما شاهرخ شاهی متولد ۱۷ مرداد ۱۳۶۰ در تهران، بازیگر است.

فارغ التحصیل مهندسی عمران در مقطع کارشناسی است، فقط یک خواهر دارد که آن هم در سوئد زندگی میکند، می گوید تنوع طلب است و دنبال هیجانی و اینکه امروز با فردایش فرق داشته باشد است.

تصویر نیما شاهرخ شاهی

گالری عکس نیما شاهرخ شاهی + بیوگرافی کاملکودکی نیما شاهرخ شاهی

از اون بچه‌ های آب زیرکاه بودم ! ظاهری آروم داشتم ولی حسابی شیطون بودم.

آتیش به پا می کردم و خودم کنار می رفتم و همه این شرارت‌ ها به اسم بنده خداهای دیگه تمام می شد برعکس بچه‌ های امروز، از صبح تا غروب تو کوچه بودم و مشغول فوتبال با توپ پلاستیکی …

بدون کلاس بازیگری

دوره بازیگری نگذرانده بودم، خیلی اتفاقی بود.

دستیار کارگردان آقای سامان مقدم در جست وجوی ۲ بازیگر بود که چهره نباشد. او دوست من را در دانشگاه دید از او خواست که برای تست بازیگری به دفترشان مراجعه کند ، من نیز با او رفتم و در نهایت برای فیلم مگس در سال ۱۳۸۲ انتخاب شدم.

بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکسهای شخصی نیما شاهرخ شاهیاولین سریال نیما شاهرخ شاهی

حضورش در فیلم پارک وی در سال ۱۳۸۵ چهره راو را شناخته تر کرد اما در اولین تجربه حضور خورد در تلویزیون با سریال فاصله ها در سال ۸۹ به شهرت و محبوبیت رسید.

شغل دوم نیما شاهرخ شاهی

من مهندس عمران هستم و هفت سال در رشته خودم کار کردم

اما چندین سال است به صورت حرفه‌ای بازی می‌کنم و به نوعی الان شغل اصلی من بازیگری است، اگر کار نبود دوباره خدا را شکر رشته‌ای دارم که به آن رجوع کنم.

علاقه نیما شاهرخ شاهی به موسیقی

موسیقی را خیلی دوست دارم، با سبک های مختلف آن آشنایی دارم، اما در زمینه موسیقی شخصا اقدامی نکرده ا سال ۸۲ با فیلم مکس سامان مقدم خوانندگی را تجربه کردم که جزو اولین موسیقی های رپ فارسی بود و دیگر تکرار هم نشد.

بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکسهای شخصی نیما شاهرخ شاهیعشق سفر کردن

من عاشق مسافرتم و دلم می‌خواهد جاهای جدید را ببینم.

خواهرم سوئد زندگی می‌کند و ناخودآگاه وقتی به آنجا م ی‌روم به جاهای دیگر هم سر می‌ زنم. به هر حال ویزا که داشته باشی می‌ توانی راحت به کشورهای مختلف همجوار سفر کنی و چند جا را از نزدیک ببینی، به نظرم آدم باید از خانه‌ اش بیرون بزند و دنیا را تماشا کند.

ورزش مورد علاقه نیما شاهرخ شاهی

من ورزش می‌ کنم و به شدت حواسم به سلامتی‌ ام هست. به نظرم وقتی سلامتی نباشد روز مرگ یک بازیگر است، صخره نوردی ام بد نیست، بدن سازی، اسکواش، شطرنج و پینگ پنگ را هم از کودکی تا امروز ادامه داده ام، در تکواندو کمربند سبز دارم. همه این ورزشها را دوست دارم.

بهترین سفرهای نیما شاهرخ شاهی

جزیره ایبیزا در اسپانیا واقعا زیبا است. البته پاریس هم دوست داشتنی است. پاریس و خانه هایش اصالت بی نظیری دارند. پاریسی ها بافت خانه های قدیمی خودشان را حفظ کرده اند. این خیلی دلپذیر است.

گالری عکس نیما شاهرخ شاهی + بیوگرافی کاملعلاقه به روزنامه های ورزشی

واقعا برای مطالعه وقت ندارم اما یک روزنامه‌ خوان حرفه‌ ای هستم؛ به خصوص روزنامه‌ های ورزشی و در این زمینه اطلاعات بسیار فوق‌ العاده‌ای دارم که باعث تعجب خودم هم شده است.

ازدواج نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

زندگی بدون حاشیه نیما شاهرخ شاهی

راستش من در همین موقعیتی را که خدا به من لطف داشته می‌ دانم و در این سال‌ ها سعی کرده‌‌ ام جزو بی‌ حاشیه‌ت رین‌ ها باشم، تنها جایی که ممکن است دیده شوم در محل فیلمبرداری کارم است و تمام تمرکزم را روی شغلم گذاشته‌ ام، به کارم عشق می‌ ورزم و خدا را شکر می‌ کنم در کاری هستم که واقعا دوستش دارم؛ برای همین دلم نمی‌ خواهد آن را با حاشیه خرابش کنم.

خوشبختی از نگاه نیما شاهرخ شاهی

همیشه بدترین اتفاقات زندگی را بهترین اتفاقات م ی‌دانم و این برای من شعار نیست خیلی هم سخت است. وقتی ماجرایی پیش می‌ آید به سختی می‌ توانم آن را بپذیرم اما بعد به داشته‌ هایم فکر می‌کنم، گاهی چشم که باز می‌ کنم شاکرم که زنده‌ ام و می‌ توانم ببینم، راه بروم، بنویسم، بخوانم، همیشه می‌ گویم می‌ توانست از این بدتر هم شود.

خوشبختی را در لمس چیزهای کوچک می‌ بینم و در چیزهای خاص و عجیب نیست، از نظر من خوشبختی یعنی حال خوب. حتی سعی می‌ کنم با کسانی باشم که به من انرژی مثبت می‌ دهند و حال مرا بهتر می‌ کنند، من زندگی را دوست دارم.

سریال های تلویزیونی نیما شاهرخ شاهی

● بیمار استاندارد – ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۵
● معراجی‌ ها – ۱۳۹۳
● میلیاردر (فصل دوم) – ۱۳۹۱
● میلیاردر (فصل اول) – ۱۳۹۱
● مرد نقره‌ ای – ۱۳۹۰
● دختران حوا – ۱۳۹۰
● موج و صخره – ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۰
● زیر آسمان شهر – ۱۳۸۹
● ملکوت – ۱۳۸۹
● فاصله‌ ها – ۱۳۸۹
● شمس‌ العماره – ۱۳۸۸

فیلم های سینمایی نیما شاهرخ شاهی

● قرار بعدی همانجا – ۱۳۹۲
● سگ‌ های پوشالی – ۱۳۹۲
● آقای الف – ۱۳۹۱
● تلفن همراه رئیس‌ جمهور – ۱۳۹۰
● خودزنی – ۱۳۹۰
● گیرنده – ۱۳۹۰
● شبکه – ۱۳۹۰
● اخراجی ها ۳ – ۱۳۸۹
● آخرین سرقت – ۱۳۸۹
● پایان‌ نامه – ۱۳۸۹
● آینه‌ های روبرو – ۱۳۸۹
● بی‌ انتها – ۱۳۸۹
● نفرین – ۱۳۸۹
● دموکراسی تو روز روشن – ۱۳۸۸
● ناسپاس – ۱۳۸۸
● لج و لج‌ بازی – ۱۳۸۸
کیش و مات – ۱۳۸۷
● مجنون لیلی – ۱۳۸۶
● دایره زنگی – ۱۳۸۶
● پارک وی – ۱۳۸۵
● مکس – ۱۳۸۲

فیلم تلویزیونی و ویدیویی نیما شاهرخ شاهی

● سیاهچاله – ۱۳۹۱
● سه خط موازی – ۱۳۹۱
● عطسه های نحس – ۱۳۹۱
● شمال شهر جنوب شهر – ۱۳۹۱
● سفر به سینما – ۱۳۹۱
● الاکلنگ – ۱۳۹۰
● برزخ – ۱۳۸۹
● و اینک زندگی … – ۱۳۸۹
● یکی از ما – ۱۳۸۹
● رفیق فابریک – ۱۳۸۹
● بند آخر – ۱۳۸۷
●نقطه سر خط – ۱۳۸۷

گالری عکس نیما شاهرخ شاهی + بیوگرافی کاملگفتگو با نیما شاهرخ‌ شاهی

نیما شاهرخ شاهی : بازیگری شغلم نیست؛ عاشقشم

نیما شاهرخ شاهی بازیگر جوانیست که برای اولین بار در تلویزیون در سریال شمس‌العماره ظاهر شده است
او در گفتگو با وطن امروز دلیل حضور خود در کارهای متفاوت را دیده شدن و فراموش نشدن ذکر می‌کند.

آقای شاهرخ شاهی به عنوان اولین سوال از شما می‌پرسم آیا حضور شما برای اولین بار در تلویزیون صرفا به این خاطر بوده که کارگردان این کار سامان مقدم است یعنی همان کسی که شما برای نخستین‌ بار در فیلم او جلوی دوربین رفتید؟

نیما شاهرخ شاهی : نه، دلیل بر این نبوده است، داستان دیگری دارد. من همیشه منتظر یک قصه خوب بودم که بتوانم به واسطه آن در تلویزیون یک حضور خوب و متفاوت را تجربه کنم اما طی این سال‌ها این فیلمنامه خوب به من پیشنهاد نشد تا اینکه رسید به «شمس‌العماره» و همکاری شیرین با سامان مقدم ضمن اینکه این را هم بگویم حرف شما را هم تایید می‌کنم که سامان مقدم هر چیزی از من بخواهد انجام می‌دهم چرا که ورودم به سینما را مدیون ایشان هستم. من در شمس‌العماره نقشم را خیلی دوست داشتم و به این همکاری افتخار می‌کنم. نقشم جای کار زیادی داشت و من آن را خیلی دوست داشتم.

دوست دارید در دنیای بازیگری به شما چه جور پیشنهاداتی شود و کار کردن در چه ژانری را بیشتر دوست دارید؟
نیما شاهرخ شاهی : ببینید! هیچ کدام از نقش‌های من شبیه هم نیست و این به نظرم شانس یک بازیگر است که نقش‌های متفاوتی به او می‌دهند که این ۲ حالت دارد؛ بعضی از بازیگران دوست ندارند ساختارشکنی کنند و وجوه متفاوت یک فرد را نشان دهند اما فقط کلامی می‌گویند که به بازی‌های متفاوت علاقه‌مندند اما به مرحله اجرا که می‌رسد کم می‌آورند و دوست ندارند خودشان را بشکنند. من با این مقوله مخالفم و به نظرم یکی از جذابیت‌های سینما بازی کردن در نقشهای متفاوت است. من ژانر وحشت را خیلی دوست دارم و فکر می‌کنم در بازی کردن در این ژانر هم تبحر خاصی دارم اما بعد از «پارک‌ وی» برای اینکه از کلیشه دوری کنم فعلا نمی‌خواهم این پیشنهادات را قبول کنم.

«پارک وی» به نظرتان یک اثر قابل تامل در کارنامه‌تان بوده است؟

نیما شاهرخ شاهی : من «پارک وی» را خیلی دوست دارم. «پارک وی» دومین فیلمم بود. به نظرم دومین فیلم از نخستین فیلم خیلی مهم‌تر است و موجب تثبیت بازیگر در سینما می‌شود.

ببینید نام‌هایی که در کارنامه کاری شما وجود دارد خیلی با هم ناسازگار هستند. پریسا بخت‌آور اصلا با جمشید حیدری قابل قیاس نیست، اصولا این آدم‌ها شیوه کارگردانی‌شان با هم متفاوت است. بر چه اساسی حاضر می‌شوید در کاری حضور پیدا کنید؟

نیما شاهرخ شاهی : قبل از هر چیز من باید بگویم سینمای ما رو به نابودی است و جز فیلم‌های کمدی و صرفا طنز که گیشه را ارضا می‌کنند فیلم دیگری ساخته نمی‌شود و اگر هم ساخته شود خیلی کم است. امسال اگر بخواهیم حساب کنیم خوش‌بینانه این است که بگویم ۱۲ فیلم تا الآن تولید شده که ۸ تای آن در ژانر کمدی است بنابر این فکر نمی‌کنم سینمایی داشته باشیم و حالا با توجه به این وضع اسف‌بار چگونه بازیگر می‌تواند چند پروژه را رد کند؟ پس یا باید همیشه بازی ‌کرد و دیده شد یا نباید بازی کرد و فراموش شد. الان تهیه‌کننده‌ها فقط بازیگرانی که روی جلد هستند را انتخاب می‌کنند و کاری ندارند که یک بازیگر گزیده‌کار است اما خوب کار می‌کند. آنها سراغ بازیگرانی می‌روند که دائما روی جلد هستند، اما در پاسخ به حرف شما باید بگویم نخستین چیز مهم برای من فیلمنامه است و در اولویت‌های بعدی کارگردان و بازیگران هستند، خیلی‌وقت‌ها هم پول خوب برایم حرف اول را می‌زند. ببینید فیلم‌های خوب، پول خوب نمی‌دهند و فیلم‌های کمدی و بد پول خوبی می‌دهند، به هر صورت گاهی هم هست که ما بازیگران نیاز مالی داریم. در جواب منتقدان هم باید بگویم مگر آنها در زندگی شخصی بازیگران هستند، بالاخره ما بازیگر‌ها هم گاهی نیازمند به پول هستیم.

آخر اینکه نشد جواب! شغل شما روی لبه تیغ است، نباید مخاطب را از خود برانید…

نیما شاهرخ شاهی : الان دیگر اینطور نیست. یک زمانی بود که گذشت. مثلا ۲ یا ۳ سال پیش بود که من هر شب ۳ تا فیلمنامه رد می‌کردم به بهانه‌های متفاوت، مثلا اگر کنارم در فیلم محافظی (بادیگارد) بود آن را رد می‌کردم چون فکر می‌کردم زمینه طنز پیدا می‌کند و … الان موضوع این است که زیاد کار بکنی تا دیده شوی و در چشم تهیه‌کننده‌ها باشی. در یک سایت معتبر سینمایی خواندم که از سال ۷۴ تا الان ۱۵۰ بازیگر معرفی شدند و از این تعداد شاید فقط ۸ نفر مانده‌اند. کسانی که تا به الان مانده‌اند یعنی قابلیت دارند. خیلی‌ها را من یا شما می‌شناسیم که آمده‌اند و خیلی زود هم رفته‌اند.

ولی من این حرف شما را قبول ندارم، چطور می‌شود که برای پرویز پرستویی، رضا کیانیان و انتظامی این اتفاقات نمی‌افتد. مگر آنها از این شغل پول درنمی‌آورند؟ مگر آنها دائما روی جلد هستند؟

نیما شاهرخ شاهی : حالا من با یک مثال شما را توجیه می‌کنم. فرض کنید من می‌خواهم یک خانه بخرم و احتیاج به ۲۵ میلیون تومان دارم. اگر بازی نکنم پس از کجا ۲۵ میلیون تومان بیاورم. آیا منتقدان این پول را به من می‌دهند. این نام‌هایی را که شما گفتید از بزرگان سینمای ما هستند که اتفاقا در کارنامه‌شان می‌توانید آثار بدی را هم پیدا کنید که به‌خاطر پول در آن فیلم‌ها بازی کرده‌اند. اصلا جدای از همه اینها گاهی ممکن است یک بازیگر به واسطه رودربایستی با کارگردان در فیلمی حاضر شود.

به نظرم «کیش و مات» یکی از ضعیف‌ترین کارهای من در سینما بوده است که جریاناتی دارد. این فیلم فیلمنامه بسیار خوبی داشت. من نقشم را هم خیلی دوست داشتم. فیلم پر بازیگری هم بود قرار بود یک ماه در شیراز کار شود اما به یک‌باره به خودم آمدم دیدم این فیلم آن چیزی نشد که فکر می‌کردم و این موضوع دلایل متعددی داشت مثل اینکه خیلی زود بسته شد و خیلی از پلان‌ها هم کار نشد. قاعده فیلمی که در شهرستان ساخته می‌شود این است که یک روز هم نباید به عوامل اجازه بازگشت بدهند، مثل فیلم درباره الی که به شمال رفتند و هیچ‌کدامشان اجازه بازگشت نداشتند ولی برای کار ما این اتفاق نیفتاد؛ یک روز بازیگر نمی‌آمد، یک روز فیلمبردار نبود و همین‌طور پشت‌سر هم اتفاقات عجیب و غریب می‌افتاد. وقتی این مشکلات پیش می‌آید بازیگر فقط باید تلاش کند که بازی‌اش را بکند و من فقط تمرکزم را روی بازی خودم گذاشتم و کاری نداشتم که اطرافم چه اتفاقاتی می‌افتد. این درست که منتقدان از فیلم «کیش و مات» اصلا راضی نبودند اما به بازی من هم اشکال چندانی نگرفتند این یعنی من کار خودم را بد انجام ندادم.

دوست دارم بدانم اگر دوباره از این پیشنهادات به شما بشود قبول می‌کنید و چه اندازه از این کار پشیمانید؟

نیما شاهرخ شاهی : پشیمان نیستم چون عادت دارم که پشت تمام تصمیماتم بایستم، ممکن است این اتفاق دوباره بیفتد چون من در ابتدا با فیلمنامه خوبی مواجه بودم اما در آخر فیلم خراب شد و واقعا کاری از دست من بر‌نمی‌آمد، نمی‌دانم چه اتفاقی برای فیلم افتاد.

من می‌دانم! همان اتفاقاتی که برای چارچنگولی، چشمک و… افتاد.

نیما شاهرخ شاهی : نه، این فیلم‌ها را با «کیش و مات» مقایسه نکنید چون آنها فیلمنامه نداشتند اما این فیلمنامه خیلی خوبی داشت اما به آن بد پرداخته شد اصلا قرار نبود این جور شود! اما از این به بعد دقت بیشتری خواهم کرد.

چند وقتی است که من این جمله را زیاد می‌شنوم که ما سینما نداریم چرا این جمله اینقدر تکرار می‌شود؟

نیما شاهرخ شاهی : نگاه کنید من کمدین نیستم اما کمدین‌ها را دوست دارم در حال حاضر اغلب فیلم‌ها کمدی شده، سینمای ما فقط شده است سینمای طنز. پس سینمای واقعی ما کجاست؟ درباره الی‌ها کجا هستند؟ هامون‌ها چطور؟ خیلی از عوامل ما الان دارند جذب کارهای دیگر می‌شوند. خیلی‌ها هم نمی‌شوند پس شما به آنها حق بدهید حالا خدا را شکر که بازیگری شغل من نیست اما خیلی‌ها هستند که با درآمد بازیگری خانواده می‌چرخانند.

اینکه جواب من نشد!

نیما شاهرخ شاهی : می‌خواهم بگویم تا وقتی سینما فقط به طنز اختصاص پیدا کند نمی‌توان بیشتر از اینکه هست از آن انتظار داشت.

شما چیزی حدود ۷ سال است که در سینما حضور دارید شاید هم بیشتر اما خیلی کم کار کردید. چرا اینقدر آرام در بازیگری گام برمی‌دارید؟

نیما شاهرخ شاهی : الان دیگر این طور نیست و کار من در گذشته اشتباه بوده است. الان دیگر باید دائما کار کرد و در چشم بود. من قبلا خیلی زیاد فیلمنامه‌ها را رد می‌کردم که شاید الان دیگر این کار را نکنم. خیلی اوقات بعضی از بازیگرها در فیلم‌های مزخرف و بد کار می‌کنند اما اینقدر کار می‌کنند تا به یکباره یک پیشنهاد خیلی خوب به آنها می‌شود چون همه آنها را می‌شناسند و تهیه‌کننده‌ها با کاراکتر آنها آشنا می‌شوند و او را انتخاب می‌کنند.

چقدر به سینمای خاص علاقه دارید چون بیشتر کارهای شما را در سینمای گیشه دیده‌ام؟

نیما شاهرخ شاهی : اما نقش من گیشه نبوده است یک زمانی فقط گیشه است و هیچ هدف و نتیجه‌ای را دنبال نمی‌کند و اصلا در ذهن‌ها هم نمی‌ماند نظیر همین فیلم‌هایی که دائما روی پرده می‌بینیم اما یک زمانی هم یک فیلم هم گیشه را حمایت می‌کند و هم فیلمنامه منسجم و بازیگران خوبی دارد و من این نوع فیلم‌ها را دوست دارم و فکر می‌کنم اغلب فیلم‌هایی را هم که بازی کرده‌ام از همین نوع بوده است.

دوست ندارید در فیلم‌های معناگرا و خاص دیده شوید؟

نیما شاهرخ شاهی : هنوز این اتفاق خوب برایم نیفتاده است.

چرا؟

نیما شاهرخ شاهی : چون من اگر بخواهم در این نوع فیلم‌ها دیده شوم باید فیلمنامه خیلی خوبی به من پیشنهاد شود. گاهی هم به خاطر فیزیک ظاهری کمتر این پیشنهادها به آدم می‌شود. بیشتر فیلمنامه‌هایی که به من داده می‌شود گیشه است چون اغلب تهیه‌کننده‌ها برای انتخاب فقط به خصوصیات ظاهری اکتفا می‌کنند در صورتی که به نظر من بازیگری خوب است که در هر ۲ نوع سینما چه معناگرا و چه گیشه حضور پیدا کند.

به نظرم هرچه بیشتر به سمت فیلم‌های معناگرا و خاص برویم بهتر است چون با این فیلم‌هایی که در حال حاضر تولید می‌شود ما سینمایی نداریم.

شما که در رشته عمران تحصیل کرده‌اید چرا بازیگر شدید؟

نیما شاهرخ شاهی : خیلی اتفاقی بود. من همین الان هم از طریق رشته تحصیلی‌ام درآمد اصلی‌ام را کسب می‌کنم. یکی از دوستانم مرا برای تست به سامان مقدم معرفی کرد اما چیزی می‌خواهم بگویم؛ زمانی هست که بازیگر می‌فهمد هیچ چیز بلد نیست. پس باید دنبال کسب این دانش رفت، آنهایی که مانده‌اند زحمت کشیده‌اند. من با هنر آشنایی نداشتم اما سعی کردم خودم را قوی کنم و اگر این کار را نکنم نمی‌توانم بمانم. بازیگری شغل من نیست، عاشقشم!

قبل از اینکه وارد دنیای بازیگری شوید اصولا چقدر فیلم می‌دیدید و مجله می‌خواندید؟

نیما شاهرخ شاهی : هیچی، اصلا دغدغه بازیگری نداشتم ولی در مسیرش قرار گرفتم. بعضی وقت‌ها هست که آدم به چیزی علاقه ندارد ولی وقتی در مسیرش قرار می‌گیرد عاشقش می‌شود.

چقدر اهل رابطه‌های پشت‌پرده و زد و بند‌های هنری هستید؟

نیما شاهرخ شاهی : نمی‌فهمم.

می‌خواهم بدانم تا حالا شده برای عکس روی جلد و بازی در فیلمی رابطه‌ای برقرار کرده و زد و بند کنید؟

نیما شاهرخ شاهی : در سینما افراد خیلی زیادی هستند. اگر کسی فکر می‌کند می‌تواند با پول وارد شود خب یاعلی، وارد ‌شود. من هم از این ارتباطات خیلی می‌بینم. ۲۰۰ میلیون تومان به تهیه‌کننده‌ها پول می‌دهند و نقش اول را می‌گیرند، اما کدام‌یک از آنها می‌مانند؟ روی جلد رفتن که کاری ندارد. یک مقدار پول به مجله می‌دهی و می‌گویی مرا جلد کن! اما چه فایده! چه خوب است که به خاطر کیفیت بازی روی جلد رفت، من دوست دارم این اتفاق برایم بیفتد.

قبول ندارم، خیلی از آن افراد هم به واسطه همان ارتباط‌هایشان مانده‌اند.

کسی که بازیگری را جلوی دوربین می‌آورد پای آبرویش وسط است پس نمی‌آید با انتخاب غلط خودش را خراب کند. برای من هم خیلی شایعه درمی‌آورند مثلا می‌گویند نیما برای فیلم نخستش ۷۰ میلیون تومان پول داده است در صورتی که من آن موقع فقط یک پراید داشتم!

شما استیل و ظاهر مناسبی برای بازیگری و ستاره شدن دارید چرا این اتفاق نیفتاده است؟

نیما شاهرخ شاهی : ببینید! من در ۲ سال اخیر ۲۰تا فیلم را رد کرده‌ام من اگر ۵ تا از این فیلم‌ها را قبول می‌کردم الان وضعیتم این نبود.

تا حالا شده جلوی بازیگری کم بیاورید؟

نیما شاهرخ شاهی : من مصاحبه‌ شما را خیلی دوست دارم چون خیلی انتقادی و خوب است اما چیزی که هست این است که من واقعا کم نیاوردم اما احساس کردم باید بیشتر تلاش کنم و قوی باشم من باید بجنگم. من همیشه سعی کرده‌ام با بازی خوبم به طرف مقابلم هم کمک کنم، اما گاهی این کار را خیلی از بازیگران با ناجوانمردی تمام، نمی‌کنند مثلا دیالوگ‌هایش را می‌گوید و بعد می‌رود حالا من می‌مانم و دیوار یا من موقعی که او دیالوگ می‌گوید حس می‌گیرم اما وقتی من می‌گویم او سرش را می‌خاراند! این اتفاق برای من خیلی پیش آمده است؛ اینکه هنر نیست.

چرا اینقدر بازیگر‌های ما زیرپای یکدیگر را خالی می‌کنند؟

نیما شاهرخ شاهی : همه‌چیز به دست کارگردان است. اگر کارگردان نگذارد بازیگر بعد از گفتن دیالوگ در برود اتفاقات خیلی بهتری می‌افتد، اما گاهی هم پیش می‌آید که ۲ بازیگر خیلی با هم بد هستند و اصلا نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند.

چقدر این اتفاق برای شما پیش آمده است؟

نیما شاهرخ شاهی : شکر خدا این اتفاق برای من نیفتاده است چون موج من خدا را شکر خیلی مثبت است این را همیشه دوستانم می‌گویند اما این را اضافه می‌کنم که من متکی به بازیگر مقابلم نیستم، خودم از خودم حس می‌گیرم. سعی می‌کنم پارتنر برایم اهمیتی نداشته باشد.

مشغول چه کاری هستید؟

نیما شاهرخ شاهی : هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست!

جدیدترین عکس های نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکس آتلیه ایی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی زندگینامه نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی همسر نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکس های جدید اینستاگرام نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکس های جدید اینستاگرام نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی اینستاگرام نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی اینستاگرام نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی اینستاگرام نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی و ورزش صبحگاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی در کنار دریا

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی در اتاق گریم

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی سلفی نیما شاهرخ شاهی با بازیگران

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکس های جذاب نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی سریال جدید نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکسی از نیما شاهرخ شاهی در کوهستان

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی عکس های شخصی نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی

عکس جدید نیما شاهرخ شاهی

نیما شاهرخ شاهی , عکس نیما شاهرخ شاهی , بیوگرافی نیما شاهرخ شاهی نیما شاهرخ شاهی