نیما طباطبایی درگذشت + تصاویر و علت مرگ نیما طباطبایی

نیما طباطبایی کارگردان من حجازی نیستم درگذشت +عکس

نیما طباطبایی مستند ساز و کارگردان سینمای کشورمان دار فانی را وداع گفت . بازیگرانی چون تینا پاکروان و گلاره عباسی درگذشت خواهرزاده رویا تیموریان را در اینستاگرامشان تسلیت گفتند.

نیما طباطبایی کارگردان و مستند ساز جوان درگذشت

نیما طباطبایی خواهرزاده رویا تیموریان و کارگردان من حجازی نیستم درگذشت . این کارگردان جوان به دلیل عارضه تومور مغزی در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

D986DB8CD985D8A7 D8B7D8A8D8A7D8B7D8A8D8A7DB8CDB8C نیما طباطبایی درگذشت + تصاویر و علت مرگ نیما طباطبایی

نیما طباطبایی کارگردان فیلم من حجازی نیستم

طباطبایی کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم» بود که در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران و به یکی از پرفروش ترین مستندهای سینمای ایران تبدیل شد. هنرمندانی چون تینا پاکروان و گلاره عباسی خبر درگذشت این هنرمند جوان را همراه با پیام های تسلیت خود در اینستاگرام منتشر کرده اند.

تینا پاکروان در این باره نوشت:«نیما طباطبایی کارگردان جوان و مهربان هم رفت .از روزی که خبر مریضیت رو شنیدم از امروز می ترسیدم .
زود بود پسر خیلی زود. تسلیت به خانم رویا تیموریان نازنین و درنا و دنیای عزیز و همه دوستانش.»

بیماری و جراحی خبرساز نیما طباطبایی خواهر زاده رویا تیموریان

تابستان امسال کارگردان و مستند ساز کشورمان که برای جراحی در بیمارستان بهمن بستری شده بود به دلیل نداشتن امکانات لازم به بیمارستان دیگری منتقل شد.

حتما بخوانید :  سرقت مسلحانه خیابان فردوسی + عکس ها و گفتگو با سارق و اقرار کردنش

D986DB8CD985D8A7 D8B7D8A8D8A7D8B7D8A8D8A7DB8CDB8C 1 نیما طباطبایی درگذشت + تصاویر و علت مرگ نیما طباطبایی

عیادت علی انصاریان و مهتاب کرامتی از نیما طباطبایی در بیمارستان

طبق پی گیری ها و گفت گویی که با یکی از بستگان نیما طباطبایی کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم» صورت گرفت، اعلام شد:این کارگردان جوان به دلیل تشخیص پزشکان بیمارستان بهمن دارای تومور بوده و بعد از بستری شدن چند روزه در این بیمارستان در نهایت به دلیل نداشتن امکانات لازم که جزییات آن توضیح داده نشد، به بیمارستان ایرانمهر مهر متقل شده است.

پاسخ مسئولان بیمارستان بهمن به جراحی نشدن نیما طباطبایی

در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر بستری نیما طباطبایی و امتناع تیم پزشکی از انجام جراحی بر روی این مستندساز و کارگردان مستند «من ناصر حجازی هستم»، مدیرعامل بیمارستان بهمن، ضمن تکذیب این گفته ها، اعلام کرد که به دلیل عدم حضور جراح حاذق بیمارستان، آقای طباطبایی با آمبولانس ویژه به بیمارستان ایرانمهر منتقل شد و تمام مستندات درباره اقدامات تشخیصی و انتقالی این کارگردان کشومان موجود است.

446380 349 نیما طباطبایی درگذشت + تصاویر و علت مرگ نیما طباطبایی

جراحی تومور مغزینیما طباطبایی در بیمارستان ایرانمهر

نیما طباطبایی که پیش از این مستند «من ناصر حجازی هستم» را ساخته است، یکشنبه سوم تیرماه در بیمارستان ایرانمهر تحت جراحی مغز قرار گرفت. نیما طباطبایی به دلیل عارضه تومور مغزی اول تیرماه از بیمارستان بهمن به این بیمارستان منتقل شده بود

photo 2016 10 27 23 56 02 نیما طباطبایی درگذشت + تصاویر و علت مرگ نیما طباطبایی

درگذشت نیما طباطبایی خواهرزاده رویا تیموریان


حتما بخوانید :  ابوعایشه کیست؟ ماجرای شکار ابوعایشه ، فرمانده زبده داعش توسط ایرانی ها