هتل های قدیمی و زیبا در آمریکا + تصاویر ۱۰ هتل قدیمی در آمریکا

هتل های قدیی

هتل های قدیمی و زیبا : در این مطلب از سایت شهر مطلب ما شما را به ۱۰ هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا آشنا می کنیم و درباره توضیحاتی می آوریم. با هم می بینیم و می خوانیم.

۱. مسافرخانه شیر سرخ (Red Lion) (1773)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

مسافرخانه رد لاین (شیر سرخ) بیش از دویست سال در حال سرویس دهی و ارائه خدمات بوده است. درست زمانی که سیلاس پپون (Silas Pepoon)، یک میخانه کوچک با نام شیر سرخ نبش خیابان اصلی شهر جالب استاکبریج در ماساچوست دایر کرد، درب این مسافرخانه برای اولین بار در سال ۱۷۷۳ باز شد. یک سال بعد، مردم شهر برای تحریم اجناس و کالاهای انگلیسی در مسافرخانه سیلاس پپون گرد هم آمدند و نسبت به قوانین عدم تحمل وضع علیه مستعمرات آمریکایی اعتراض کردند و از آن نقطه به بعد این مسافرخانه به یک محل تجمع حیاتی برای مردم محلی تبدیل شد.

مسافرخانه شیر سرخ در سال ۱۸۶۲ توسط آقا و خانم چارلز پلامپ خریداری شد. آنان کلکسیون دارهای اجناس ناب و کمیاب بودند که به خاطر مجموعه تأثیرگذار عتیقه جات مستعمراتی خود، بسیار مشهور و شناخته شده بودند.

گفتنی است، یک آتش سوزی در سال ۱۸۹۶ ساختمان را نابود کرد، ولی مجموعه ای قابل توجه از کلکسیون ها سالم ماندند و هم اکنون شمار بسیاری از آنها قابل مشاهده هستند.

افسون انگلستان جدید مسافرخانه رد لاین توسط نورمن راکول (Norman Rockwell) مشهورترین ساکن استاکبریج در نقاشی وی «خیابان اصلی استاکبریج در کریسمس» جاودانه شد؛ نقاشی زیبایی که در موزه نورمن راکول شهر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.

هتل های قدیمی و زیبا در آمریکا


۲. مسافرخانه ادمایرال فل (Admiral Fell) (1770)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

فلز پوینت (Fell’s Point) تاریخی، بندری در اعماق آب اصلی شهر بالتیمور است. محله نام خود را از خانواده فل یعنی کوئیکرها که از لانکستر انگلستان مهاجرت کرده بودند، گرفته است. (از این روی، خیابان های بریتانیایی جالب محله نام هایی همچون تاماس، لانکستر، شکسپیر و فلیت نام دارد).

در تمام قرون ۱۸ و ۱۹ میلادی، فلز پوینت یک بندر شلوغ بود اما این محله از قرن ۱۹ به بعد کمی ناملایم شد. در پاسخ به حضور ملوان ها، سالن ها و … ، لنگرگاه (Anchorage) – خانه ای شبانه روزی و مرکز تفریحی که ملوانان می توانستند یک خواب راحت داشته باشند – باز شد. لنگرگاه (Anchorage) بنای مرکزی ۷ ساختمانی است که مسافرخانه ادمایرال فل را می سازند. پس از مدتی مسافرخانه ادمایرال فل به عنوان محل خواب و پذیرایی با صبحانه در سال ۱۹۸۵ بازگشایی شد و در سال ۱۹۹۶ به یک هتل ۸۰ اتاقه توسعه یافت و هر اتاق این هتل به نام یکی از افرادی که خود را وقف تاریخ غنی بالتیمور کرده اند ، نامگذاری شده است.

جای تعجب نیست که مسافرخانه ادمایرال فل به خاطر این قدمت طولانی در لیست پر رفت و آمدترین هتل های امریکا قرار گرفته است. این هتل یک تور به نام تور روح به مشتریان خود پیشنهاد می دهد. (مورخ مقیم، بازدیدکنندگان را از میان ۷ ساختمانی که هتل را تشکیل می دهند، هدایت می کند و افسانه های گذشته این ساختمان را زنده بیان می کند تا داستان های روح فلز پوینت کمی هم ترس بر وجود بازدیدکنندگان بیندازد).


۳. تفرجگاه اومنی هوم استد (The Omni Homestead Resort) (1766)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

این خاتون بزرگ در کوهستان Allegheny در ایالت ویرجینیا از اواسط قرن ۱۸ از مهمانان خود میزبانی می کند ، دقیقاً از زمانی که به عنوان یک هتل ۱۸ اتاقه توسط کاپیتان توماس بولیت (Captain Thomas Bullitt) بر پا شد. هتل در چند دهه وسعت یافت و توسط چندین مالک دست به دست شد. این هتل ۲۳ مدیر داشته که نام آورترین آنها توماس جفرسون است که سه هفته در چشمه های آب گرم طبیعی تفرجگاه غوطه ور بوده است (هم اکنون استخرهای جفرسون نام گرفته اند).

هتل امروزی برای سرگرم نگاه داشتن بازدیدکنندگان، دارای یک لیست بلند بالایی از فعالیت هاست. ماجراجویی ها در فضای باز شامل ماهی گیری، اسب سواری، قایق سواری ( کایاک ) ، دوچرخه سواری کوهستان و شکار با شاهین در فصول گرم است و در زمستان شامل اسکیت روی یخ و … می شود. البته استخرهای سر بسته و رو باز در تمام طول سال و نیز یک پارک آبی دو هکتاری با سرسره و یک رود کُندرو در روزهای گرمتر سال برقرار هستند.

تصاویر ۱۰ هتل قدیمی در آمریکا


۴. مسافرخانه بیکمن آرمز و دلاماتر (Beekman Arms and Delamater) (1766)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

اگر جمله «جورج واشنگتن اینجا استراحت کرده است» یک نقطه فروش باشد ، شما به دنبال بررسی در Rhinebeck خواهید رفت؛ مسافرخانه بیکمن آرمز و دلاماتر شهر نیویورک جایی است که جورج واشنگتن در واقعیت در آنجا استراحت کرده است. مسافرخانه ای که به عنوان یک پناهگاه برای انقلابیون در هنگام نبرد استقلال امریکا بود. این ملک در سال ۱۸۰۲ به آسا پاتر فروخته و به مرکز زندگی اجتماعی و سیاسی این اجتماع بدل شد و در همین مسافرخانه بود که دو رقیب به نام های آرور بر (Aaron Burr) و الکساندر همیلتون (Alexander Hamilton) به هم فحش و ناسزا دادند و این ناسزاگویی ها به یک دوئل ختم شد؛ دوئلی که مرگ همیلتون را در پی داشت.

حتما بخوانید :  هتل زیبا و جالب در دل زمین ( تصاویر هتل در در معدن سنگ زیر زمینی )

در سال های بعد ، فرانکلین دلانو روزولت هر ۴ کمپین موفق خود را برای فرمانداری و ریاست جمهوری در ایوان جلویی این مسافرخانه برگزار کرد.
برای اینکه قدیمی ترین مکان این مسافرخانه را تجربه کنید ، باید یک اتاق در پله های بالایی بیکمن آرمز رزرو کنید؛ اتاقی که با تغییر ایستگاه آتش نشانی Rhinebeck ساخته شده و بسیار دلرباست.


۵. مسافرخانه جان روتلج هاوس (John Rutledge House) (1763)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

مسافرخانه جان روتلج هاوس در چارلستون در سال ۱۷۶۳ توسط جان روتلج ، فرماندار کارولینای جنوبی و رئیس دیوان عالی ساخته شده است. روتلج یکی از امضا کنندگان قانون اساسی ایالات متحده امریکاست و حتی برخی از پیش نویس های این سند را در اتاق پذیرایی طبقه دوم همین مسافرخانه نوشته است.

این خانه برای اولین بار در سال ۱۸۵۳ بازسازی و یک شومینه با سنگ مرمر ایتالیایی به آن اضافه و با پارکت های مزین کف پوش شد و در سال ۱۹۸۹ به یک مسافرخانه تغییر حالت داد.
امروزه بازدیدکنندگان در این مکان از وسایل رفاهی مدرن همچون تلویزیون های فلترون ، یخچال و … بهره مند می شوند و می توانند صبحانه خود را به یک حیاط زیبا ببرند و پس از سیر و سیاحت در چارلستون برای صرف چای عصرانه به هتل بازگردند.

عکس های هتل های قدیمی و زیبا در آمریکا


۶. هتل ویلیامزبرگ لژ و کلونیال هاوسیز (Williamsburg Lodge and Colonial Houses) (1750)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

هتل کلونیال ویلیامزبرگ بزرگترین موزه تاریخ زندگی در جهان است و به وسیله معماری خاص ، مفسران لباس و پوشش و بازآفرینی تاریخی به بازدیدکنندگان طعم زندگی در قرن ۱۸ را می دهد. برای اینکه آغازین روزهای امریکا را تا به روزهای کمال این کشور تجربه کنید ، هتل ویلیامزبرگ لژ و کلونیال هاوسیز محلی ایده آل است. هتل ویلیامزبرگ لژ و کلونیال هاوسیز روی محلی تاریخی بنا نهاده شده است و نمایشی ۲۴ ساعته از بنیان های ایالات متحده را ارائه می دهد.

در این هتل ۲۶ ساختمان با مجموع ۷۵ اتاق در میان بیش از ۵۰۰ بنای بازسازی شده که شهر را دقیقاً در وسط میخانه ها و فروشگاه های این محله که ۳۰۰ ساله پایه گذاشته اند، پراکنده شده اند.

هر اتاق مهمان در داخل این هتل با وسایل بازسازی شده دوران شومینه های چوب سوز و تخت های تاج دار مبله شده اند و البته این هتل شامل اتاق های نشیمن نیز می شود. در میان سراها، سرای میخانه مارکت اسکوئر و آشپزخانه که مکرراً محل رفت و آمد پاتریک هنری بوده است و نیز سرای منتسب به توماس جفرسون به عنوان یک دانشجوی حقوق و دفتر نیکلاس تایلر که یک بار توسط رئیس جمهور آمریکا جان تایلر گرفته شد، در دسترس هستند.


۷. مسافرخانه Kelley House of Martha’s Vineyard (1742)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

این مسافرخانه که توسط درختان نارون سرسبز احاطه شده اند ، خانه هایی برای کاپیتان های کشتی های صید نهنگ در قرن ۱۹ بوده اند. کلی هاوس از سال ۱۷۴۲ پذیرای مسافران شهر ادگارتون در جزیره مارتاز وینیارد (Martha’s Vineyard) در ایالت ماساچوست بوده است. نام این مسافرخانه بارها تغییر یافت ( نام هایی همچون میخانه مارسی و وینیارد هاوس) تا در سال ۱۸۷۸بسته شد و در سال ۱۸۹۱ به عنوان ویلا با دید دریا و سپس به عنوان مسافرخانه کلی توسط خانم الیزابت کلی و همسرش ویلیام کلی بازگشایی شد.

قضات، سیاستمداران، ژنرال ها و سایر افراد مشهور دوران به علت فضای دلربا و دوست داشتنی به این هتل می آمدند تا داستان های بیل کلی را بشوند. حتی پس از مرگ خانم کلی در سال ۱۹۰۷ ، مسافرخانه کلی به عنوان یک مقصد محبوب در مارتاز وینیارد باقی ماند و از آن زمان تاکنون همچنان توسط خانواده کلی اداره می شود.

در این مسافرخانه چهار ساختمان مجزا برای مهمانان وجود دارد و تمام سوئیت ها با کلوچه های گرم و شیر تعریف کردنی در شب ها که در لابی اصلی گاردن هاوس سرو می شود ، همراه هستند. این هتل ویژگی هایی همچون استخر روباز و … در ماه های تابستان و همچنین دوچرخه های اجاره ای که برای سیاحت سواحل و کوچه های محله عالی هستند را داراست.

تصاویر قدیمی ترین هتل های آمریکا


۸. هتل مسافرخانه های تاریخی آناپولیس (Historic Inns of Annapolis) (1727)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

مسافرخانه های تاریخی آناپولیس شامل سه ساختمان است: مسافرخانه ماریلند (Maryland Inn) محلی که نمایندگان کنگره آمریکا (۱۷۸۳-۱۷۸۴ میلادی) در زمانی که جورج واشنگتون به عنوان فرمانده کل ارتش کانتیننتال استعفا کرد، در آن حضور داشتند و پیمان پاریس را تصویب کردند. ساختمان گاورنر کالورت هاوس (Governor Calvert House) که در اصل متعلق به یک خانواده محلی پرآوازه بود که از سال ۱۷۲۷ تا انقلاب آمریکا در آن زندگی می کردند. ساختمان رابرت جانسون هاوس (Robert Johnson House) که خانه اعضای خانواده جانسون بوده است. خانواده جانسون یکی از خانواده های مطرح شهر و از مقامات رسمی حکومت از سال های ۱۷۷۰ تا سال های ۱۸۰۰ بوده اند.

حتما بخوانید :  گران ترین سیستم حمل و نقل و جابه جایی مسافر در جهان + تصاویر

اتاق مهمانان، دارای دید بسیار زیبا از ساختمان مرکز ایالت دارد و شامل وسایل و جزئیات دوره همچون شومینه های تزیینی و اشیای آنتیک و عتیقه می شود. بهتر است برای صرف غذا در رستوران “پیمان پاریس” زمان کافی کنار بگذارید. در این رستوران غذاهای مورد علاقه ماریلند همچون کیک ها ، ماهی راک فیش در محیطی زیبا که یادآور قرن ۱۸ است ، سرو می شوند.

هتل قدیمی


۹. مسافرخانه Concord’s Colonial Inn (1716(

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

کونکورد بیشتر شهرت خود را مدیون نقش محوری اش در تأمین استقلال آمریکاست ( از همین محل بود که در سال ۱۷۷۵ میلادی ، کشاورزان و شبه نظامیان جمع شدند و به دیدار سربازان پیشروی کننده بریتانیایی شتافتند و این سرآغاز نبرد انقلابی بود) در زمان جنگ ، دکتر تیموتی مینوت در قسمت غربی این ساختمان هم زندگی می کرد و هم مشغول به کار بود و هم اکنون این قسمت به رستوران لیبرتی این مسافرخانه تبدیل شده است. در نوزدهم آوریل ۱۷۷۵ میلادی دکتر مینوت درب خانه اش را برای مراقبت از سربازان وظیفه مجروح باز کرد.
وی از اتاق لیبرتی به عنوان یک درمانگاه استفاده کرد و یکی از اتاق های دیگر خود را که هم اکنون اتاق شماره ۲۴ است ، به عنوان اتاق عمل به کار گرفت. ( اتاق ۲۴ هم اکنون برای ” رویت اشباح ” معروف شده است).

در طول زمان و در سال هایی که خانواده وی صاحب این ملک بودند، مهمانان مهمی همچون جی پی مورگان و فرانکلین دی روزولت و هنری دیوید در این مکان اقامت داشتند. علاقه مندان به تاریخ باید اقامت در یکی از این پانزده اتاق اصلی مسافرخانه را انتخاب کنند؛ آن هم به علت اینکه تاریخ این اتاق ها به سال ۱۷۱۶ بازمی گردد.

معرفی هتل های آمریکا


۱۰. هتل The Buccaneer (1653)

12 هتل از قدیمی ترین هتل های آمریکا

این هتل در جزیره سنت کرویکس (St. Croix) واقع شده است. The Buccaneer با قدمت ترین هتل در حال ارائه خدمت رسانی در ویرجین آیلندز است که البته گذشته ای آشفته را نیز پشت سر گذاشته است. اولین ساختمان محل در سال ۱۶۵۳ توسط چارلز مارتل (یکی از شوالیه های مالت) بنا شد. این هتل به دور از چشمان دزدان دریایی و غارتگرانی که مشغول دزدی در آبهای اطراف جزیره بودند، قرار گرفته بود. این ملک به عنوان یک خانه شکر ، یک مزرعه کتان و یک دامداری مورد استفاده قرار می گرفت تا اینکه خانواده آرم استرانگ در سال ۱۹۴۷ آن را تبدیل به یک مسافرخانه ۱۱ اتاقه با ارائه تمام خدمات کردند.

مهمانان یک گردش دو روزه از سرزمین اصلی داشتند که اغلب با نوشیدنی های خودشان ، مبلمان نقاشی شده، گشت و گذار در ساحل و نیز غذاهای در نظر گرفته شده همراه می شد.
این خانواده همچنان مالک مسافرخانه هستند و اداره آن را به عهده دارند. The Buccaneer امروزه بسیار لوکس تر شده و اتاق مهمانان مشرف به دریای کارائیب بوده و دارای زمین گلف ، چشمه آبگرم و سه ساحل اختصاصی است.

هتل های قدیمی و زیبا در آمریکا تصاویر ۱۰ هتل قدیمی در آمریکا