حادثه هجوم تماشاگران به زمین فوتبال در آنگولا + عکس و تعداد کشته ها

کشته شدن ۱۷ نفر در آنگولا بر اثر هجوم تماشاگران به زمین فوتبال

هجوم تماشاگران به زمین فوتبال در آنگولا : ۱۷ نفر در یک فاجعه ورزشی در کشور آنگولا بر اثر ورود به زمین مسابقه کشته و چندین نفر نیز زخمی شدند.

57436708 حادثه هجوم تماشاگران به زمین فوتبال در آنگولا + عکس و تعداد کشته ها

هجوم تماشاگران به زمین فوتبال در آنگولا

به‌ گزارش ‌شهر مطلب به نقل از گاردین، در یک دیدار فوتبال در کشور آنگولا در حالی که هواداران قصد ورود به زمین مسابقه را داشتند فاجعه رخ داد. ازدحام تماشاگران به حدی بود که در کناره‌های زمین مسابقه جایگاه خالی باقی نمانده بود. به یک باره این افراد قصد کردند تا وارد زمین مسابقه شوند که همین باعث شد چندین نفر کشته شوند.

جمعیت در شهر شمالی اویگه آنگولا با شکستن فنس‌های کنار زمین مسابقه قبل از شروع این دیدار باعث هرج و مرج در کنار زمین شدند. خیلی ها روی زمین افتادند و خیلی‌ها زیر دست و پا قرار گرفتند.

57436709 حادثه هجوم تماشاگران به زمین فوتبال در آنگولا + عکس و تعداد کشته ها
فاجعه آنگولا

حادثه زمین فوتبال در آنگولا

ارنستو لوئیس،مدیر اجرایی بیمارستان محلی این شهر به رویترز، گفت‌: اکثر کشته شدگان به دلیل خفگی جان باخته‌اند. خیلی از آنها زیر دست و پا مانده اند و همین باعث شد در مجموع ۷۶ نفر کشته و زخمی این دیدار بر جای بگذارد که از این بین تاکنون ۱۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

حتما بخوانید :  زن دست فروش اهوازی و جزئیات و عکس حمله با شوکر به زن دستفروش

شاهدان عنوان کردند تماشاگران سعی به ورود به زمین مسابقه را داشتند آن هم در شرایطی که ظرفیت هشت هزار نفری ورزشگاه تقریبا پر شده بود.

در پی این حادثه باشگاه‌ها و شخصیت‌های فوتبالی پیام‌های تسلیتی صادر کردند که از جمله رئال‌ مادرید و کاپیتان این تیم سرخیو راموس، باشگاه منچسترسیتی، باشگاه سلتیک و اتحادیه فوتبال انگلیس بودند که در شبکه توئیتر با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی کردند.

علت حادثه زمین فوتبال در آنگولا + عکس و تعداد کشته ها


حتما بخوانید :  بازداشت مایلی کهن در شمال کشور + جزئیات ماجرا و دلیل بازداشت مایلی‌ کهن