هزینه محافظت از سردار آزمون حدود ۱۰ میلیارد تومان + عکس و جزئیات

هزینه ۱۰ میلیارد تومانی برای محافظت از بازیکن ایرانی!

هزینه محافظت از سردار آزمون : باشگاه روستوف برای حفاظت از ملی‌پوش ایرانی‌اش یک وکیل با دستمزدی در حدود ۱۰ میلیارد تومان استخدام کرد.

هزینه محافظت از سردار آزمون

هزینه محافظت از سردار آزمون – باشگاه روستوف برای حفاظت از ملی‌پوش ایرانی‌اش در جریان مناقشه با روبین‌کازان و دیگر موارد حقوقی یک وکیل با دستمزدی در حدود ۱۰ میلیارد تومان استخدام کرد.

636335008293142657 هزینه محافظت از سردار آزمون حدود 10 میلیارد تومان + عکس و جزئیاتباشگاه روستوف با میخائیل پروکوپتس، وکیل مشهور فوتبال روسیه قراردادی را امضا کرد که براساس آن نمایندگی این باشگاه را در جریان مناقشه انتقال سردار آزمون از روبین‌کازان را بر عهده دارد.

طبق این قرارداد باشگاه روستوف مبلغ دو میلیون و ۶۶۰ هزار یورو (در حدود ۱۰ میلیارد تومان) بابت دستمزد میخائیل پروکوپتس تا تاریخ ۱ آگوست سال ۲۰۱۷ میلادی (شهریور ۱۳۹۶) پرداخت خواهد کرد. پروکوپتس علاوه بر این از باشگاه روستوف در پرونده‌های مرتبط سردار آزمون در فدراسیون فوتبال، کمیته تعیین وضعیت و سازمان لیگ برتر روسیه با دادگاه حکمیت بین‌المللی ورزش دفاع خواهد کرد.

این وکیل مشهور روسی مشاور ۱۵ ساله حقوقی قربان بردیف، پدر معنوی سردار آزمون است که نقش بزرگی در موفقیت‌های پرونده مناقشه این ملی‌پوش ایرانی با باشگاه روبین‌کازان در فیفا داشت.

download 23 هزینه محافظت از سردار آزمون حدود 10 میلیارد تومان + عکس و جزئیات


حتما بخوانید :  توهین رضا پهلوی به شهدای حادثه پلاسکو + عکس و جواب کاربران