همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

ستاره های هالیوودی که همسران خوش تیپی دارند

همسران خوشتیپ : بازیگران و ستاره هاي هالیوود به عنوان خوش تیپ ترین افراد شناخته می‌شوند و بعضی اوقات همسران آنها نیز با تیپ فوق العاده زوج رویایی را بوجود می آورند. خیلی از بازیگرهای مشهور هالیوود زندگی خصوصی و اطلاعات همسرشون رو از دیگران پنهان نگه داشتن. شاید علت موفقیت این بازیگرها همین مردها باشن که پشت همسرشون وایسادن. اینجا با همسران خوش تیپ بازیگرانی که درمورد اونا چیز زیادی نمی دونستید آشنا بشید.

پیتر هرمان «ماریسکا هارگیتای»

126975805 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

پیتر هرمان و هارگیتای در سال ۲۰۰۴ ازدواج کردن و حدود ۲۰۰ مهمان در جشن عروسی شون شرکت کردن. پیتر هرمان بازیگر محترمی ست که در چندین فیلم و سریال تلویزیونی نقش ایفا کرده. پیتر و ماریسکا ۳ فرزند دارن که یکیشون فرزند خودشونه و دو تا فرزند خوانده.

جیم روث «ریس ویترسپون»

130220404 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

جیم روث یکی از بازیگران پیشکسوت هالیووده که در سال ۲۰۱۱ با ریس ویترسپون ازدواج کرده. اون ها در سال ۲۰۱۷ ششمین سالگرد ازدواجشون رو جشن گرفتن. اون ها در چند سال زندگی مشترکشون پستی بلندی هاي زیادی رو طی کردن. در سال ۲۰۱۲ صاحب یک فرزند پسر شدن. جیم و ریس معمولا درمورد خصوصیات زندگی مشترک و عشقی که نسبت به هم دارن

چیزی در عموم نمیگن. به گفته ریس، جیم اون رو تشویق کرده تا پشت دوربین بره و فیلم ساخت کنه و ازش خواسته کتاب هاي زیادی که میخونه رو تهیه کنه و ازشون فیلم بسازه. به همین دلیل ریس اضافه بر بازیگری ساخت کننده و کارگردان هم است.

کیت لیبرتال «جولیانا مورگولیس»

215831919 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

همان طور که دیگران میگن جولیانا مجذوب ظاهر جذاب کیت لیبرتال شده و باهاش ازدواج کرده. اون ها برای نخستین بار در یک جشن همدیگه رو مشاهده و جولیانا با مشاهده کیت تصور میکرده که یک مدل یا شاید بازیگر باشه. اما بعد از صحبت متوجه شد که در وال استریت ۶ سال وکیل بوده. کیت و جولیانا در سال ۲۰۰۷ با هم ازدواج کردن و خیلی زود صاحب فرزند پسر شدن.

حتما بخوانید :  بدل بازیگران هالیوود در کنار بازیگران اصلی ببینید + تصاویر

بارت فروندلیش «جولیانا مور»

921092247 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

جولیانا مور بازیگر جذاب و مشهور هالیوود و بارت فروندلیش کارگردان هالیوود در سال ۱۹۹۷ در فیلم The Myth Of Fingerprints با هم آشنا شدن. اون ها در سال ۲۰۰۳ با هم ازدواج کردن و صاحب ۲ فرزند شدن.

توماس سادوسکی «آماندا سیفرید»

1098117352 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

این دو زوج هنرمند هالیوود در سال ۲۰۱۵ هنگام ساخت فیلم The Way We Get By با هم آشنا شدن و ازدواجشون خیلی اتفاقی بوده.

کش وارن «جسیکا آلبا»

2059406764 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

درسته که جسیکا آلبا هنرمند پیروز و معروفیه اما یک حامی بزرگ توی خونه داره به نام کش وارن که تاجر مشهور و کارگردان هالیوود است. انها در سال ۲۰۰۸ با هم ازدواج کردن و صاحب ۲ فرزند شدن.

بنجامین میلپید «ناتالی پورتمن»

451487661 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

ناتالی پورتمن در ارتباط با زندگی خصوصیش کمی محتاطانه عمل میکنه اما اخیرا در گفت و گو ها درمورد همسر و فرزندانش گفته. بنجامین و ناتالی در فیلم قوی سیاه که برنده جایزه اسکار شد با هم آشنا شدن. صحنه هاي رقص این فیلم توسط بنجامین طراحی شدن. اون ها در سال ۲۰۱۲ با هم ازدواج کردن و صاحب ۲ فرزند شدن.

دارن له گالو «امی آدامز»

1626163506 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکسدارن و امی ادامز دو بازیگر مشهور هالیوود در سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردن و ۱۵ سال گذشته از ازدواج با هم آشنا شده بودن.

حتما بخوانید :  جایزه صلح نوبل را این افراد توانسته اند کسب کنند + تصاویر

جیمز رایتون «کایرا نایتلی»

801949040 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

به گزارش پارس ناز کایرا نایتلی با یک جوان نوازنده کیبورد در سال ۲۰۱۳ در فرانسه ازدواج کرد. آنها توسط یک خبرنگار مد به نام الکسا چانگ با هم آشنا شدن.

دنیل مودر «جولیا روبرتز»

456349532 parsnaz com همسران خوشتیپ بازیگران و ستاره های ناشناس هالیوود + عکس

جولیا روبرترز بعد از مشاهده دنیل مور فیلمبردار هالیوودی عشق واقعیش را پیدا کرد. عشق آنها تا حدودی پر سر و صدا بود زیرا زمانی که دنیل به جولیا روبرترز علاقمند شد متاهل بود. اون ها در سال ۲۰۰۲ با هم ازدواج کردن و هم اکنون ۳ صاحب ۳ فرزند هستن.