همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

معشوقه های پنهانی رئیس جمهورهای هوس باز

همسران مخفی : جان اف کندی با چندین زن ارتباط پنهانی داشت که مشهور ترین آنها مریلین مونرو بود. تعداد زیادی از سیاستمداران با زنان ارتباط پنهانی برقرار میکنند. معشوقه‌هاي مخفی روسای جمهور مشهور چه کسانی بوده‌اند؟ آیا آن‌ها روابط پنهانی‌اي با زنان دیگر داشته‌اند؟ در این مطلب در شهر مطلب درمورد‌ي معشوقه‌هاي این رئیس جمهورها و ماجرای آن‌ها اکثر میخوانید.

826204568 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

چهره هایي همۀ وقت} درگیر شایعه‌هایي در زندگی خود میباشند. این شایعه‌ها گاهی اثبات می شود و آن‌ها را با دردسرهایی روبرو میکند و از محبوبیت آن‌ها می‌کاهد. در این مطلب در بنیتا درمورد‌ي معشوقه‌هاي روسای جمهور مشهور میخوانید. گویا این افراد عمده هم در زندگی مشترک خود وفادار نبوده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید.

بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی

1588113377 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفیرئیس جمهور سابق ایالات امریکا، بیل کلینتون با یکی از کارآموزان کاخ سفید به نام مونیکا لوینسکی در ارتباط بود. او در سال ۱۹۹۶ به این ارتباط اعتراف کرد. با این حال، این‌بار دفعه‌ي اول یا آخرش نبود.

جان اف کندی و جودیت کمپبل اکسنر

1821591844 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

فرانک سیناترا، خواننده‌ي آمریکایی در دهه‌ي ۱۹۶۰ وی را به جودیت معرفی کرد. آنها در لاس‌وگاس ارتباط‌ي خود را آغاز کردند و تا دو سال به این ارتباط ادامه دادند. پس از گزینه کندی بعنوان رئیس جمهور، بارها به دیدار او در کاخ سفید رفت. اسناد و مکالمات تلفنی این ارتباط بعدها منتشر شد.

جورج دبلیو بوش و جنیفر فیتزجرالد

819423108 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

جورج بوش در کاخ سفید با جنیفر آشنا شد. جنیفر معاون اول تشریفات کاخ سفید بود. به جنیفر «همسر دوم رئیس جمهور» نیز میگفتند و او در چندین سفر جورج دبلیو بوش را همراهی کرد درحالی‌که باربارا بوش همراه او نبود. این ارتباط به افسردگی باربارا منجر شد و او تمام نامه‌هاي عاشقانه‌اش را سوزاند.

جان اف کندی و مریلین مونرو

453183644 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

به نظر میرسد جان اف کندی مرد رمانتیکی بوده. او پس از افشای ارتباط‌اش با مریلین مونرو، ستاره‌ي هالیوودی با مشکلات زیادی مواجه شد. گفته میشود این ارتباط در منزل‌‌ي بینگ کروسبی، خواننده و هنرپیشه‌ي آمریکایی آغاز شد و تا وقتی که خود مریلین مونرو به همسر کندی درمورد‌ي این ارتباط گفت ادامه پیدا کرد.

حتما بخوانید :  هواپیمای لوکس و مجلل + تصاویر 10 هواپیمای زیبا و لوکس در جهان

بیل کلینتون و جنیفر فلاورز

2099056845 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

ارتباط‌ي بیل کلینتون با فلاورز در سال ۱۹۹۲ در زمانی برگزاری کمپین ریاست جمهوری کلینتون آشکار شد. جنیفر فلاورز در این افشاگری از ارتباط‌ي ۱۲ ساله‌اش با کلینتون در دورانی که متاهل بود گفت. پس از این که کلینتون این ارتباط را انکار کرد، فلاورز مکالمات تلفنی خود با کلینتون را منتشر کرد. کلینتون پس از انتشار این مکالمات، در سال ۱۹۹۸ به این ارتباط اعتراف کرد.

وارن جی هاردینگ و کری فولتون فیلیپس

438439612 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

ارتباط‌ي این دو در زمان خودشان بسیار مشهور بود. هاردینگ در زمان شروع ارتباط یک سناتور بود و پس از این که به مقام ریاست جمهوری رسید این ارتباط به اتمام رسید و کری وی را تهدید به افشاگری کرد.

جان اف کندی و الن رومش

555859162 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

باز هم جان کندی و یک معشوقه‌ي دیگر. او به علت شباهت الن به الیزابت تیلور به او علاقمند شد. الن در میهمانی‌هاي خصوصی کاخ سفید شرکت میکرد و شایعاتی مبنی بر این که او جاسوس کشور آلمان هست بر سر زبان‌ها افتاد. اما این ادعا هیچ وقت اثبات نشد.

لیندون جانسون و هلن جی داگلاس

617221587 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

لیندون زمانی‌که ارتباط‌اش را با هلن آغاز کرد، نماینده‌ي مجلس بود و هلن که هنرپیشه بود، بعنوان نماینده کار خود را شروع کرده بود. به نظر می رسید همسر رئیس جمهور از این ارتباط مطلع شده اما همۀ وقت} باور داشت که لیندون جانسون به سمت او باز میگردد.

فرانکلین روزولت و لوسی مرسر

953267876 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

مرسر و روزولت از اواخر دهه‌ي ۱۹۱۰ تا زمان مرگش در سال ۱۹۴۵ با یکدیگر ارتباط داشتند. النور همسر روزولت، هنگامی‌که از این ارتباط باخبر شد، وی را مجبور کرد لوسی را از زندگی‌اش خارج کند اما او تا آخر عمر به مشاهده لوسی ادامه داد

حتما بخوانید :  دختر شایسته ایرانی به نام سونیا بیطوشی (دختر کرد) + عکس

آیزنهاور و کی سامرزبای

2061013636 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

کی، منشی و راننده‌ي آیزنهاور در طول جنگ جهانی دوم بود. این ارتباط که مربوط به گذشته از دوران ریاست جمهوری آیزنهاور هست، خیلی زود تبدیل به یک ارتباط‌ي عاشقانه شد. تنها سند ارتباط‌ي آن‌ها یک کتاب هست که کی سامرزبای زمانی‌که از سرطان رنج میبرد نوشت.

جان اف اکندی و میمی الفورد

1606579122 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

گویا تعداد معشوقه‌هاي جان اف کندی از بقیه‌ي روسای جمهور اکثر بوده هست. میمی الفورد در کاخ سفید کارآموز بود و هنگامی که جان اف کندی وی را به مهمانی‌هاي خصوصی کاخ سفید دعوت کرد تنها ۱۹ سال داشت. ۱۸ ماه بعد، جان اف کندی وی را رها کرد.

توماس جفرسون و سالی همینگ

822466956 parsnaz com همسران مخفی آقایان رئیس جمهور هوس باز را بشناسید + عکس و معرفی

شاید این غوغایی‌ترین ارتباط‌ي عاشقانه‌ي در بین روابطی که اشاره کردیم باشد. جفرسون با یک برده ارتباط برقرار کرد و این دو صاحب ۶ فرزند شدند.