همسر جورج کلونی بچه های دوقلوی خود را در این بیمارستان لوکس به دنیا آورد + عکس

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

همسر جورج کلونی : جورج کلونی که اکنون در سن ۵۶ سالگی به سر می‌برد تصمیم گرفت تا پدر شود و چندی قبل هم فرزندان دوقلویش با سلامت کامل به جهان آمدند. تولد دوقلوهای جورج و امل کلونی | دوقلوهای جورج و امل کلونی به جهان آمدند. امل وکیل حقوق بشر۳۹ ساله روز سه شنبه صبح دخترشان به نام “الا” و پسرشان به نام “الکساندر” را به جهان آورد.

به گزارش شهر مطلب سخنگوی بازیگر ۵۶ ساله جورج کلونی در بیانیه اي گفت: “امروز صبح فرزندان امل و جورج به نام الا و الکساندر به جهان آمدند.” “الا ، الکساندر و امل همگی سالم و سلامت میباشند.”این اطلاعیه با یک جمله مبهم و نامفهوم به اتمام رسیده هست :”جورج آرام شده و در عرض چندروز مفید خواهد شد.”دوقلوهای این زوج در بیمارستان چلسیا و وست مینیستر در لندن به جهان آمدند.

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدندتولد دوقلوهای جورج و امل کلونی در یک بیمارستان مجهز در لندنباریا علم الدین مادر امل نیز در حین خرید در لندن دیدن شد که بی شک به دنبال خرید هدیه ایبرای قدم هاي نورسیده الا و الکساندر بوده هست.

کلینیک لوکس زایمان امل کلونی

تصور میشود این زوج ۸۵۲۰ پوند «۱۱۰۰۰ دلار» برای یک سوئیت خصوصی در کنسینگتونوینگ – کلینیک زایمان پرداخت کرده اند و گفته می‌شود زنی که در این بخش باشد میتواند یکماما خصوصی داشته و همین طور از مراقبت هاي ۲۴ ساعته یک مشاور بهره ببرد.به نوشته سایت این بیمارستان ،

حتما بخوانید :  جدیدترین عکس دختر آزاده نامداری + گندوم خانم 6 ماهه شد

تجهیزات این کلینیک همین طور شامل یک سوئیت پس از زایمان ومراقبت هاي نهایی میشود و تنها بیمارستان خصوصی در لندن هست که گواهی کامل شرایط موافقنوزاد یونیسف را دارد.

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

باریا علم الدین ، مادر امل وکیل حقوق بشر ۳۹ ساله

تولد دوقلوهای جورج و امل کلونی نام هاي انتخابی برای آنهابه نظر می‌رسد امل و جورج که به تازگی طعم پدر و مادر شدن را چشیده اند نام هاي بسیار معروفیرا برای نوزادان خود گزینش کرده اند، الا نورمن از نام آلمانی آلیا گرفته شده که به گزارش پارس نازهفدهمین نام محبوب دخترانه در ایالت متحده و ششمین نام محبوب در انگلستان هست.

الکساندر ، فرم لاتین شده نام یونانی الخاندروس ، یازدهین نام محبوب پسرانه در ایالت متحده و بیست ودومین نام محبوب در انگلستان هست.جورج کلونی هفته قبل در یکی از مراسم هاي انسان دوستانه شرکت نکرد، چرا که زایمان همسرش نزدیک بود. این بازیگر به شوخی گفته بود که اگر همسر وکیلش در طول مدتی که وی در این مراسمبه سر میبرد، وضع حمل کند، او دیگر نمیتواند در منزل پیدایش شود.
فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند

جورج کلونی بازیگر ۵۶ ساله و همسر ۳۹ ساله اش امل

آشنایی و ازدواج جورج کلونی و امل علم الدیناین بازیگر مشهور و همسر لبنانی الاصلش در حال حاضر در برکشایر- انگلستان زندگی می‌کنند و اخبارمربوط به دوقلو باردار بودن همسرش در ماه فوریه منتشر شد و هر دو انها نخستین بار هست کهصاحب فرزند میشوند.

بر طبق گزارش ها ، این زوج نخستین بار در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ملاقات کرده و در آوریل سال۲۰۱۴ نامزد شدند و در سپتامبر سال ۲۰۱۴ در ونیز- ایتالیا مراسم ازدواج خود را جشن گرفتند.تصویر هاي زیر تصویر هایي از یکی از سوئیت هاي خصوصی بیمارستانی هست که امل برای وضعحمل خود گزینش کرد:
فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدندسوئیت هاي خصوصی و گران قیمت بیمارستان کنسینگتون وینگ
فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدندگفته میشود این زوج مشهور ۱۱۰۰۰ دلار برای سوئیت خصوصی این بیمارستان پرداخت کرده اند
فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدندعکس هایي از بیمارستانی که کودکان جورج کلونی در آن به جهان آمدند

حتما بخوانید :  تصاویر عامل حمله کلوب شبانه استانبول منتشر شد + عکس

فرزندان دوقلوی جورج کلونی و امل کلونی به دنیا آمدند