همسر رضا قوچان نژاد + از ازدواج در حرم تا تصاویر جدید

جدیدترین تصاویر رضا قوچان نژاد درکنار همسرش

رضا قوچان نژاد و همسرش : رضا قوچان نژاد فوتبالیست مشهور و نامدار کشورمان که با خواهر ساره بیات بازیگر معروف ازدواج نموده است تصاویری از خود را در فضای مجازی منتشر نمود.رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی ایران سال گذشته با خواهر بازیگر کشورمان ساره بیات سروین بیات ازدواج کرده است.این بازیکن کشورمان اصالت مشهدی دارد و و پدر و مادرش نیز مشهدی میباشند و در زمان کودکی با خانواده اش به کشور هلند مهاجرت کرد و درهمان به ادامه تحصیل و زندگی پرداخت.

رضا قوچان نژاد در رشته علوم سیاسی مدرک دانشگاهی دارد و همچنین در رشته موسیقی مشهور و ماهر میباشد به طوری که از استعداد ذاتی در نواختن ویلن برخوردار است و بسیار عالی ویلن مینوازد .اسم مستعار رضا قوچان نژاد گوچی است که در کشور هلند و بلژیک به این نام شهرت دارد و با نام مستعار گوچی صدایش می کنند.

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون و خواهر زن رضا قوچان نژادبازیکن مطرح تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار عکسی از خود در کنار گوچی و همسرش سروین بیات در صفحه اینستاگرام خود سالگرد ازدواجشان را تبریک گفت و برای شان آرزوی خوشبختی میکرد.

به گزارش شهر مطلب ساره بیات پیامی برای خواهر و همسر خواهرش در صفحه خصوصی خود همراه با عکسی منتشر کرد که حکایت از علاقه زیاد خود به این زوج خوشبخت و هنری ورزشی دارد.سروین بیات طراح داخلی می باشد و در سال گذشته با بازیکن تیم ملی رضا قوچان نژاد ازدواج کرده است.

حتما بخوانید :  گرفتن عقد و عروسى در ماه محرم حرام است؟

رضا قوچان نژاد و سروین بیات در ۱۱ فروردین سال گذشته در حرم امام رضا (علیه السلام) جشن مراسم عقد خود را برگزار کردند.ساره بیات با انتشار این عکس در پیامی نوشت همه دعاى منین.سالگردتون مبارک فرشته هاى روى زمین البته تصاویربی حجاب زیادی از همسرش در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

عکس های همسر رضا قوچی

جدیدترین تصاویر رضا قوچان نژاد درکنار همسرشرضا قوچان نژاد و همسرش،عکس رضا قوچان نژاد

جدیدترین تصاویر رضا قوچان نژاد درکنار همسرش

جدیدترین تصاویر رضا قوچان نژاد درکنار همسرش

عکس های رضا قوچان نژاد و همسرش

جدیدترین تصاویر رضا قوچان نژاد درکنار همسرشرضا قوچان نژاد و خواهر ساره بیات،سروین بیات

جدیدترین تصاویر رضا قوچان نژاد درکنار همسرش

 


حتما بخوانید :  ازدواج آلوارو موراتا ، بازیکن رئال مادرید با مدل مشهور + عکس