همسر زیدان به همراه فرزندان زین‌الدین زیدان در زمین فوتبال + عکس

عکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانش

همسر زیدان : زین‌الدین زیدان یکی از فوتبالیست های معروف و مشهور سابق دنیا است او در حال حاضر سرمربی تیم رئال مادرید می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترعکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانش را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

زین‌الدین زیدان در مدتی که فوتبالیست بود افتخارات زیادی برای کشورش به ارمغان آورد او بسیاری از گل های زیبای تاریخ فوتبال را به ثمر رساند تیم رئال مادرید چند رو ز پیش قهرمان شد او نیز در کنار خانواده در جشن قهرمانی تیم رئال مادرید شرکت نموده بود قهرمانی رئال و جشن پیروزی با حضور همسر و فرزندان برای وی تکمیل شد.

زین‌الدین زیدان، با پیروزی بر یوونتوس به اولین مربی تاریخ تبدیل شد که ۲ بار پیاپی با یک باشگاه به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دست یافته است.

در آخرین و حساس‌ترین بازی این فصل اروپا، یوونتوس و رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که در پایان رئال مادرید با پیروزی ۴ بر یک، به عنوان قهرمانی دست یافت.

عکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانش

عکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانشعکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانشعکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانش

حتما بخوانید :  تیراندازی در خیابان پاریس + عکس و جزئیات تیراندازی خیابان شانزلیزه

عکس های زیدان فوتبالیست در کنار همسر و فرزندانش