هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویر

هواپیمای خصوصی هالیوود

هواپیمای خصوصی : داشتن جت شخصی چیزی نیست که همه اقشار جامعه استطاعت آن را داشته باشند و فقط عده معدودی در سراسر جهان، قادر به خریداری چنین هواپیماهایی هستند. از این رو، داشتن هواپیمای خصوصی، مصداق بارز خاص و منحصر به فرد بودن به شمار می رود. در همین راستا، بسیاری از تولیدکننده های جت های شخصی به دنبال این هستند که با ارائه مدل های ویژه و متفاوت، مشتری های بیشتری جلب کنند. یکی از این سازنده ها، امبرائر نام دارد.

تصاویر هواپیمای خصوصی لوکس

1 78 4 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویر

تولیدکننده برزیلی جت های خصوصی موسوم به امبرائر (Embraer)، هدف اصلی خود را بر طراحی جت های شخصی با سبک های خاص قرار داده است. این کمپانی، در تابستان سال گذشته، هواپیمای کیوتو را با الهام از طراحی های شرقی و مجهز به پنجره های رو به آسمان عرضه کرد که در نوع خود بی نظیر بودند.

در اواخر سال میلادی گذشته نیز امبرائر از Skyranch One رونمایی کرد که ۷۵ میلیون دلار قیمت داشت.

این کمپانی برزیلی، در جدیدترین اقدام خود نیز به طراحی و تولید جتی پرداخته که از مرکز فیلم برداری آمریکا یعنی تینسِل‌تاون (لقب شهر هالیوود) ملهم شده و «کشتی هوایی هالیوود» نام دارد.

«هالیوود» به سبک شرکت رسانه ای مترو گلدوین مایر MGM و اشاره های کوچکی به فیلم های سیاه و سفید طراحی شده است.

امبرائر در بیانیه ی خبری خود در راستای توصیف این جت شخصی این طور نوشته: «امبرائر، هواپیمایی که تمامی زیبایی های زمان قدیم را در خود دارد و شما را به سال های دور می برد را با پیشرفته ترین و مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا، طراحی و عرضه کرده است.»

حتما بخوانید :  عکس های هوایی زیبا از شهر لندن از نمای کاملا متفاوت + تصاویر

شایان ذکر است که مشتری ها می توانند پکیج کامل این جت را با تمامی امکانات خریداری یا تنها بخشی از المان هایش را برگزیده و سفارش بدهند.

در ادامه می توانید تصاویر «کشتی هوایی هالیوود» را مشاهده کنید.

1 78 4 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویر«کشتی هوایی هالیوود» به خانواده پرچم‌داران جت های شخصی Lineage 1000E امبرائر تعلق دارد. این هواپیما گنجایش ۱۳ تا ۱۹ مسافر را داراست و مشابه خط هوایی E190 همین کمپانی ساخته شده است.

2 69 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویربه محض ورود به این جت، با یک اثر هنری سه بعدی که روی دیوار نصب شده و در زیر آن یک کاناپه چرمی قرار دارد، مواجه خواهید شد. به ادعای امبرائر این اثر هنری، بازگوکننده بخشی از تاریخ هالیوود است.

3 64 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرپس از ورودی، از سمت راست می توانید وارد کابین جت شده و نگاهی کلی از بخش داخلی آن داشته باشید.

4 56 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرنخستین موردی که در این بخش به چشم می آید، کلوب ابری است که پیشخوانی زیبا نیز برایش در نظر گرفته شده است.

5 55 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویراز جمله می توان به صندلی های طلایی رنگ

6 61 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرو طراحی سنگ مرمری اشاره کرد.

7 46 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرپنجره هایی که طراحی جالب توجهی دارند، نور طبیعی را از بیرون هواپیما مهیا می کنند و باعث روشن تر دیده شدن کابین در طول روز می شوند.

9 37 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویردر کنار کلاد کلاب، فضای مخصوص مالتی مدیا تعبیه شده.

10 30 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرمسافران می توانند در این قسمت به تماشای فیلم یا برنامه های تلویزیونی بنشینند.

11 34 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرمسافران اهل تجارت در این محل امکان برگزاری جلسه را دارند.

12 25 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویردر اتاق وی آی پی کریستال، میز ناهار خوری ۶ نفره وجود دارد که تقریبا در بخش انتهایی هواپیما واقع شده است.

13 1 2 هواپیمای خصوصی هالیوود با آپشن های شگفت انگیز و لوکس + تصاویرقیمت این همه امکانات و تزئینات چقدر است؟ Embraer Lineage 1000E را می توان با ۵۳ میلیون دلار خریداری کرد اما با پرداخت ۳۰ میلیون پول بیشتر، بدنه هواپیما نیز کاملا براق و درخشنده خواهد بود.