هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

بیوگرافی و تصاویر هیفا وهبی خواننده لبنانی

هیفا وهبی خواننده پرآوازه لبنانی هست که در دنیا نیز شهرت دارد و تاکنون آثار بسیاری را به مخاطبانش ارائه داده هست. از وی بعنوان یکی از زیباترین زنان عرب نیز به حساب می آید.بیوگرافی هیفا وهبی ،هیفا وهبی زاده ده مارس ۱۹۷۲ خواننده مدل و بازیگر لبنانی هست که در دنیای عرب با برگزیده شدن در مقام دوم دختر شایسته لبنان به شهرت رسید و پس از آن با انتشار مجموعه هو الزمن وقتشه خوانندگی را آغاز کرد.

1974473379 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکسهیفا وهبی خواننده لبنانی

هیفا وهبی از یک پدر لبنانی شیعه و مادر مصری، در یک شهر کوچک کشاورزی در جنوب لبنان زاده شد.برادر او در جریان حمله اسرائیل به جنوب لبنان در ۱۹۸۲ کشته شده بود.او با گوش کردن به موسیقی‌هاي جاز و آر اند بی رشد کرد و در سنین بسیار پایین مدل شد و در سن ۱۶ سالگی برنده عنوان دختر شایسته جنوب لبنان گردید. موفقیت بعدی هیفا در سال ۱۹۹۵ با دوم شدن او در مسابقات دختر شایسته کسب شد.

اما پس از مدت کوتاهی مشخص شد که او ازدواج کرده و دختری به نام زینب (زازا) دارد از این رو عنوان او بازپس گرفته شد و کار مدلی خود را ادامه داد.

855483345 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکسعکس هیفا وهبی خواننده لبنانی

عکس او بر روی جلد بیش از ۱۰۰ مجله قرار گرفته هست.در سال ۲۰۰۶ او در بین فهرست ۵۰ تن از زیباترین‌هاي مجلهٔ پیپل درآمد.وی در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۰۹ میلادی اعلام کرد که قرار هست با احمد ابو هشیمه یکی از مهم‌ترین صنعتگران مصر در اساس ساخت و فروش آهن و فولاد ازدواج کند.

533546134 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکساو اولین مجموعه خود را به نام هوالزمان منتشر ساخت آلبومی پیروز به شکرانه ترانه تکی اقول اهواک می گم دوست دارم شد.مجموعه دوم او بدی أعیش می خوام زندگی کنم در سال ۲۰۰۵ منتشر شد و به موفقیتی بالاتر از حد انتظار به علت تک آهنگ حیات قلبی رسید که پس از ترور سیاست‌ مدار لبنانی رفیق حریری منتشر شد. آهنگی به همین نام درمورد آزادی که از حقوق پایه بشر بر شمرده شده‌هست.آهنگ تکی بعدی او مشهور‌ترین آهنگ وی تا حال به انا هیفا من هیفام هست که آهنگ نوظهور او گردید.

1704502139 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

ماجرای تجاوز جنسی به هیفا وهبی خواننده زن لبنانی

ماجرای تجاوز جنسی پادشاه بحرین به هیفا وهبی خواننده زن لبنانی را در سماتک می خوانید . اینستاگرام هیفا وهبی این روزها دگرگون شده است. هیفا وهبی خواننده، مدل و بازیگر لبنانی است که در دنیای عرب با برگزیده شدن در مقام دوم «دختر شایسته لبنان» به شهرت رسید و پس از آن با انتشار آلبوم هو الزمن خوانندگی را آغاز کرد.

1876442440 samatak com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

مدتیست سوء استفاده جنسی پادشاه کشور بحرین از خواننده معروف لبنانی و واکنش این خواننده زیبا به این اقدام و کمک نخست وزیر قطر به خواننده زن برای فرار از دست پادشاه بحرین نجالی شده است.

حتما بخوانید :  سحر جعفری جوزانی ( از ییوگرافی تا زندگی شخصی به همراه عکس )

طبق گزارشی که در روزنامه الدیار لبنان منتشر شد دخالت شیخ حمد بن جاسم بن جابر آل ثانی،مانع از ضرب و شتم هیفاء وهبی خواننده معروف لبنانی توسط محافظان پادشاه بحرین شد.

این روزنامه لبنانی در گزارش روز سه‌ شنبه خود نوشت بعد از مشکلی که میان هیفاء وهبی و پادشاه بحرین بوجود آمد، هیفا با یکی از خبرگزاری‌های خارجی تماس گرفت و از تعرض پادشاه بحرین به وی زمانی که با او در کشتی تفریحی‌اش بود، خبر داد.

762804815 samatak com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

بر اساس نوشته این روزنامه لبنانی، پس از این حادثه، به گزارش سماتک حاکم دبی بلافاصله کشتی تفریحی خود را ارسال کرد و هیفا از کشتی پادشاه بحرین به کشتی وی منتقل شد.

الدیار نوشت: هیفا و حاکم دبی از ۹ سال پیش با یکدیگر در ارتباط بوده و برای شش ماه روابط عاشقانه‌ای با یکدیگر داشتند به گونه‌ای که هیفا حدود دو ماه در قصر وی ساکن بوده و هیفا بارها از شخصیت حاکم دبی سخن گفته است.

ناگفته نماند بنا بر نوشته های روزنامه الدیار پادشاه بحرین این خبر را تکذیب کرده و مدعی شده که هیفاء قصد دارد با این موضوع،باز هم سر زبانها بیافتند و بر شهرتش بیافزاید !

گفتنیست هیفاء تا ۳ روز در کشتی تفریحی حاکم دبی استراحت خواهد کرد و پس از آن به قطر خواهد رفت و مدتی را در قصری که نخست وزیر قطر به وی هدیه کرده، اقامت میکند.

1128242250 samatak com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

الدیار همچینن افزود: پس از ماجرای تعرض پادشاه بحرین به هیفا، وی بلافاصله با نخست وزیر قطر تماس می‌گیرد و شیخ حمد بن جاسم پس از گفت‌وگو با پادشاه بحرین، زمینه را برای انتقال هیفاء به کشتی حاکم دبی فراهم می‌کند.

 

روزنامه لبنانی الدیار افزود: هیفاء قصد شکایت علیه پادشاه بحرین داشته اما نخست وزیر قطر در حال میانجی‌گری برای متقاعد کردن هیفاء در انصراف از شکایت است. الدیار اضافه کرد پادشاه بحرین به هیفاء پیشنهاد کرده در مقابل صرفنظر از شکایت، مقادیر قابل توجهی طلا دریافت کند که قیمت آن بالغ بر ۶ میلیون دلار است.

البته روزنامه مصری الیوم السابع نوشت وکیل هیفاء وهبی قصد دارد از روزنامه الدیار به دلیل انتشار این خبر شکایت کند و اعلام کرده که خبر منتشر شده صحت ندارد.انتشار خبر رسوایی شاه بحرین بازتاب گسترده‌ای در رسانه های منطقه داشته است

حتما بخوانید :  بنیامین بهادری و همسرش شایلی و تماشای فیلم سلام بمبئی + عکس

تصویر او بر روی جلد بیش از ۱۰۰ مجله قرار گرفته است. در سال ۲۰۰۶ او در میان لیست ۵۰ تن از زیباترین‌های مجلهٔ پیپل درآمد.

haifawehbe859 560x389 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

زینب دختر هیفا وهبی

وی در تاریخ ۲۸ مارس ۲۰۰۹ میلادی، اعلام کرد که قرار است با احمد ابو هشیمه، یکی از مهمترین صنعتگران مصر در زمینه تولید و فروش آهن و فولاد، ازدواج کند.

در مورد هیفا وهبی خواننده لبنانی

در سال ۲۰۰۶ نیز آهنگی به نام بوس الواوا را بیرون داد که آن هم فروش نسبتاً خوبی داشته‌ هست.وی در بین جوانان لبنانی همچنان محبوب باقی‌ مانده و در تلویزیون نیز بسیار ظاهر میشود.هیفا وهبی در سال ۲۰۱۲ میلادی مجموعه ملکه الجمال و الکون را منتشر کرد این مجموعه پس از ۲۴ساعت انتشار از بین ۲۰۰ مجموعه برتر رتبه ي ۳۶ را کسب کند.

1382847128 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکستصاویر هیفا وهبی،عکس های هیفا وهبی

850875922 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس1377753639 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکستصاویر خواننده لبنانی هیفا وهبی

1411195177 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس303310561 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکسهمسر هیفا وهبی،عکس و بیوگرافی هیفا وهبی

356715904 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس1888452233 parsnaz com هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

176343 279 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176344 345 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس
عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176345 125 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس
عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176346 368 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس
عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176347 323 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس

عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176348 396 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس
عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176349 415 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس
عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176350 116 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس
عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176352 860 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکسعکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

176353 547 هیفا وهبی خواننده زن ( از تجاوز به هیفا وهبی تا ماجرای داعش ) + عکس