واکنش رضا صادقی به شعار دادن علیه روحانی در روز قدس ۹۶ + عکس

واکنش متفاوت رضا صادقی در مقابل توهین به حسن روحانی!

واکنش رضا صادقی : پس از توهین های عده ای تند رو به رئیس جمهور منتخب مردم, رضا صادقی با انتشار پستی نسبت به این رویداد واکنش نشان داد.

واکنش رضا صادقی به توهین به روحانی

واکنش رضا صادقی به توهین به روحانی – پس از توهین های عده ایبه حسن روحانی , رضا صادقی با انتشار پستی نسبت به این رویداد واکنش نشان داد. رضا صادقی نوشت:

رئیس جمهور وقتی انتخاب مردم باشه, توهین به ایشون توهین به مردمه.. متاسفم برای آدم هایی که جهان و جهان بینی خودشون رو بر اساس توهین بنا می کنن!

reza sadeghi واکنش رضا صادقی به شعار دادن علیه روحانی در روز قدس 96 + عکسرضا صادقی، خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه سرا، ایرانی زاده بندرعباس است.

وی اصالتاً از شهریست بنام میناب «روستای کریان» و در ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در محله شیر اول بندرعباس به دنیا آمد. رضا صادقی به علت تزریق آمپول اشتباهی کل بدنش فلج شده و بعد از دوا و درمان پدر و مادر او توانستند بدن او را درمان کنند به جز پاهایش. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه‌مندی او به موسیقی موجب شده او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد. او در ۲۰ بهمن ۹۰ با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد؛ و در ۱۷ بهمن ۹۲ دارای دختری به اسم تیارا می‌شود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.

حتما بخوانید :  لباس «ترزا می» نخست وزیر انگلیس جنجال به راه انداخت + عکس