واکنش ها به حمله سپاه به داعش در ایران و جهان + عکس و حاشیه ها

تمام واکنش ها به سیلی محکم سپاه به داعش!

شب گذشته، خبری به ناگاه تیتر یک خبرگزاری‌های جهان شد…

واکنش ها به حمله سپاه به داعش

واکنش ها به حمله سپاه به داعش – شب گذشته، خبری به ناگاه تیتر یک خبرگزاری‌های جهان شد؛ موشک‌های سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران، مقر فرماندهی داعش، واقع در منطقه دیرالزور سوریه را در عرض تنها چند دقیقه منهدم کرده و از بین بردند.

گزارش‌ها حاکی از پرتاب ۶ موشک‌ با برد ۲۰۰۰ کیلومتری از پایگاه‌های موشکی هوافضای سپاه کردستان و کرمانشاه و در جواب دست درازی‌های چند روز پیش گروهک‌های تکفیری داعش در دو نقطه از شهر تهران صورت گرفت. پاسخی صریح، شجاعانه و روشن که سران داخلی و خارجی را به تحسین وادار کرد.

حالا دیگر صفحات توییتر و اینستاگرام پر است از تحسین و تمجید نیروی نظامی ایران، در این بین خواندن واکنش‌های شخصیت‌های سیاسی کشور نیز خالی از لطف نیست، پست‌هایی معنادار که حکایت از ایرانی مقتدر و متحد دارد.

واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش واکنش ها به حمله سپاه به داعش


حتما بخوانید :  داعش در مشهد + جزئیات دستگیری 21 عضو داعش در مشهد