واکنش کاربران ایرانی به داعش و منافقین در توییتر + عکس کامنت ها

طوفان توییتری کاربران ایرانی علیه منافقین و داعش +واکنش‌ها

واکنش کاربران ایرانی به داعش : داعش گونه‌ای جدید از منافقین است که این‌بار کاربران فضای مجازی در اعتراض به آنها موجی از واکنش‌ها را در توییتر به راه‌ انداختند.

اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین

اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین , پس از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) عناصر گروهک تروریستی منافقین به مخالفت با مسیر مردمی انقلاب پرداختند و حتی در زمان جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی در خطوط نخست ارتش بعثی صدام صف‌آرایی کردند. مردم و انقلاب مسیرشان را روشن کرده بودند و تا پای جان در دفاع از میهن همیشه سرافرازمان قامت بلند کردند.

منافقین در دوران انقلاب، جنگ تحمیلی و چه در حال حاضر هیچگاه از دشمنی با ملت ایران دست برنداشتند. اکنون پس از گذشت سال‌ها از خیانت منافقین به ملت ایران اسلامی صورتی دیگراز منافقین با خوی وحشی‌گری بیشتر توسط حاکمان سعودی، آمریکا و اسرائیلی برای ایجاد نفاق در بین مسلمانان و جنایت علیه شیعیان پرورش یافتند.

کاری که امام راحل در دهه شصت انجام دادند را امروز سربازان راه ولایت ادامه می‌دهند. در دیداری که امروز حاکمان سعودی و سناتورهای آمریکایی با سران گروهک منافقین داشتند

فرزندان آل سعود لب به جسارت علیه مردم ایران و امام خمینی(ره) باز کردند. کاربران فضای مجازی نیز بیکار نماندند و با ایجاد هشتگ IranHatesMEK نفرت خود را از منافقین و حامیان منطقه‌ای و آمریکا را نشان دادند.

حتما بخوانید :  آدامس نفتی در ایران وجود دارد ؟ + جزئیات ماجرای آدامس نفتی

در ادامه قسمت کوچکی از این طوفان اعتراضات ایرانیان را در توییتر مشاهده می‌کنید.

اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین اعتراض کاربران ایرانی علیه منافقین