ورود ارتش سوریه به تدمر + جزئیات آزادسازی حومه شهر تدمر

حومه شهر تدمر سوریه آزاد شد

ارتش سوریه با شکست تروریست‌های داعش وارد شهر تاریخی تدمر (پالمیرا) شد. ورود ارتش سوریه به تدمر : ارتش سوریه حومه شهر تدمر را از تروریست‌های داعش پس گرفت.

­نیروهای ارتش سوریه حومه شهر تدمر را از دست تروریست های داعش پس گرفتند.

یک نهاد غیر دولتی و منابع نظامی روز چهارشنبه اعلام کرد پس از درگیری میان نیروهای گروه تروریستی تکفیری داعش و ارتش سوریه، حومه شهر تاریخی تدمر (پالمیرا) از کنترل تروریست ها خارج شد

ساعاتی پیش نیز رسانه های متعلق به حزب الله لبنان اعلام کردند نیروهای دولتی سوریه قلعه باستانی شهر تدمر در حومه غربی این شهر را از دست گروه (تکفیری تروریستی) داعش آزاد کردند.

پیش از این نیز شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه اعلام کرده بود ارتش سوریه کنترل مثلث تدمر واقع در جنوب غربی این شهر را در استان حمص به دست گرفته است

کنترل ارتش سوریه بر مثلث استراتژیک تدمر

نیروهای ارتش سوریه

یگان‌های ارتش سوریه در حومه شرقی حمص منطقه معروف به “مثلث تدمر” در طرف‌های غربی شهر تدمر را به صورت کامل تحت کنترل خود درآوردند.

خبرگزاری نووستی از یک منبع میدانی نقل کرد که یگان‌های ارتش سوریه در خط مقدم در مثلث استراتژیک تدمر مستقر هستند. کنترل ارتش سوریه بر مثلث استراتژیک باعث می‌شود که تمامی شهر زیر آتش ارتش قرار بگیرد و پیشروی‌ها تسهیل شود. بخش اطلاع رسانی جنگی مرکزی وابسته به ارتش سوریه نیز اعلام کرد که یگان‌هایی از ارتش سوریه به پیشروی خود در حومه شرقی حلب ادامه می‌دهند و توانستند منطقه جناة صالح را پس از درگیری‌ها با داعش تحت کنترل خود درآورند.

حتما بخوانید :  چالش نهنگ آبی ( از حاشیه ها تا خودکشی های وحشتناک در ایران )

ورود ارتش سوریه به تدمر + جزئیات آزادسازی حومه شهر تدمر