ویلای لوکس میلا کونیس و اشتون کوچر در ساحل دریا + تصاویر

ویلای ۱۰ میلیون دلاری میلا کونیس و اشتون کوچر

ویلای لوکس میلا کونیس : میلا کونیس و اشتون کوچر برای نخستین بار ۱۹ سال پیش سر فیلم برداری «شو دهه ۷۰» یکدیگر را ملاقات کردند.آن ها در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کرده و خانه اصلی شان در بورلی هیلز واقع شده است. اما به تازگی یک ویلا با قیمت ۱۰ میلیون دلاری نیز در ساحل سانتا باربارا واقع در کالیفرنیا خریداری کرده اند.

0 60 1024x576 ویلای لوکس میلا کونیس و اشتون کوچر در ساحل دریا + تصاویر

ویلای موردبحث، ۶ اتاق خواب و فضای باز زیاد داشته و نورگیر آن عالی است. از داخل خانه می توان اقیانوس را تماشا کرد. زوج یاد شده این ویلا را برای مواقعی خریداری کرده اند که می خواهند چند روزی از فضای شهری و شلوغی های آن دور شده و به دامن طبیعت و آرامش دریا پناه ببرند.

از شما دعوت می کنیم تا در ادامه به تماشای بخش های مختلف این ویلا بنشینید. با ما همراه باشید.

2 68 ویلای لوکس میلا کونیس و اشتون کوچر در ساحل دریا + تصاویرویلای ساحل سانتا باربارا، حدود ۳ هزار متر مربع مساحت دارد و طراحی آن تلفیقی از معماری روستیک و مدرن است.

3 63 ویلای لوکس میلا کونیس و اشتون کوچر در ساحل دریا + تصاویراتاق خواب اصلی خانه حس و حال ساحلی دارد. به منظور القای حس آرامش بیشتر، از رنگ های مات در دکور آن استفاده شده است.

5 54 ویلای لوکس میلا کونیس و اشتون کوچر در ساحل دریا + تصاویرویلا دقیقا در ساحل اقیانوس بنا شده و از داخل اتاق نشمین می توان زیبایی اقیانوس را دید.

6 60 ویلای لوکس میلا کونیس و اشتون کوچر در ساحل دریا + تصاویرهمچنین، این ویلا ایوانی رو به دریا نیز دارد که می توان در سکوت و آرامش از چشم انداز اقیانوس لذت برد.