پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر

خودروهای گران قیمت رها شده در یک پارکینگ

پارکینگ خودروهای لوکس : خودروهای گران قیمت رها شده در یک پارکینگ کشور چین در حالی این روزها مورد توجه خاص کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که قبلا نیز نمونه هایی از این موارد در نقاط مختلف دنیا مشاهده شده است اما یک عکاس در چین عکس هایی منتشر کرده که ماشین های گرانقیمت را در حال خاک خوردن و زنگ زدن در یکی از شهرهای این کشور نشان می دهد. در ادامه با شهر مطلب همراه شوید.

پارکینگی از خودروهای رها شده در شهر چانگدو، مرکز ایالت سیچوان در چین که محل نگهداری حدود دویست ماشین است و برخی از این خودروها نیز تا ۳۰۰ هزار پوند قیمت دارند این روزها سوژه خاص رسانه ها در چسن و حتی سایر نقاط دنیا شده است.

این پارکینگ محل نگهداری ماشین هایی است که مشخص نیست صاحبانش به چه دلیل این خودرو ها را رها کرده اند. چرا که در کنجکاوی خبرنگاران چنین پاسخ هایی دریافت شده است که پاره ای از مشکلات قانونی و دادگاهی مربوط به خودروها و مالکان آن ها که عموما بیشتر آن ها در حال حل و فصل پرونده حقوقی هستند، علت اصلی نگهداری و رها شده این خودروها در این پارکینگ است.

حتما بخوانید :  مسابقات فرمول یک در سراسر جهان + تصاویر مسابقات فرمول یک

عکس پارکینگ خودروهای لوکس

mihanpost 3 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 1 620x384 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 2 620x377 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 3 620x349 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 4 620x396 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 5 620x349 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 6 620x409 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 7 620x423 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 8 620x392 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر ماشین گرانقیمت رها شده 9 620x369 پارکینگ خودروهای لوکس و گرانقیمت و بدون صاحب + تصاویر