پرچم داعش در شیراز و در پل فسا حاشیه ساز شد + جزئیات ماجرا

جزئیات نصب پرچم داعش در پل فسای شیراز

پرچم داعش در شیراز – رئیس پلیس استان فارس از تائید خبر دستگیری متهمان نصب پرچمم داعش در محل پل فسا شیراز خبرداد و گفت: در همان ساعات اولیه بامداد روز جمعه ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان متهمان را دستگیر کرد.

پرچم داعش در شیراز

پرچم داعش در شیراز – سردار احمد علی گودرزی رئیس پلیس استان فارس با تشریح این موضوع اظهار کرد: بامداد صبح جمعه ساعت ۴ صبح تاریخ ۱۹ خرداد ماه این افراد در محل پل فسای شیراز اقدام به نصب پرچم داعش کرده بودند که پس از شناسایی از سوی ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان شناسایی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی استان فارس افزود:

هر دو متهم جهت بازجویی پیرامون علت و انگیزه آنان از این اقدام در اختیار پلیس امنیت عمومی هستند. وی با تاکید بر اینکه به دنبال حوادث تروریستی اخیر تهران، متاسفانه برخی افراد مغرض و ناآگاه اقدام به پخش شایعاتی در فضای مجازی مبنی ایجاد ناامنی در اماکن مذهبی را دارند افزود:

از آنجا که انتشار اینگونه اخبار توسط هر شخص حقیقی و حقوقی جرم محسوب می شود و با انتشار دهندگان این نوع خبر برخورد قانونی صورت می گیرد. هرگونه شایعه منتشر شده از طریق پلیس فتا رصد شده و منتشر کنندگان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی تعقیب و برخورد قانونی خواهد شد.

حتما بخوانید :  سقوط هواپیمای ورزشکاران و تلخ ترین حادثه های هوایی ورزشکاران + تصاویر

وی در توصیه به شهروندان اعلام کرد: از انتشار هرگونه خبر کذب پرهیز داشته باشند زیرا ضروری است برای اطلاع بیشتر اخبار یا حوادث انتظامی و امنیتی را از کانال های اطلاع رسانی رسمی اخبار خود را دریافت و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نداشته باشند.

پرچم داعش در شیراز


حتما بخوانید :  نماز باران در شاه چراغ و در شیراز برگزار می شود + جزئیات