پست های اینستاگرامی ( جدیدترین اینستاپست افراد معرف ایرانی )

پست های اینستاگرامی ایرانی های معروف

پست های اینستاگرامی : گزارش اینستاگردی هفتگی شهر مطلب که هر هفته در سرویس هنری ارائه می شد، امروز آخرین گزارش سال ۹۵ را معرفی می کند. در گزارش این هفته نیز همچون روال هفته های قبل، مروری خواهیم داشت بر اینستا نوشته چهره های مطرح موسیقی، سینمایی، ورزشی، سیاسی و فرهنگی کشور و برخی از صفحات جذاب هفته گذشته را نیز بررسی خواهیم کرد.

in000

پست های اینستاگرامی افراد معروف ایرانی

فراخوان اینستاگرامی چهره های ورزشی و سینمایی کشور برای کمک مالی به پرسپولیسی ها برای فرار از جریمه فیفا و تداوم واکنش ها به اظهارات لیلا اوتادی در برنامه هفت شبکه سوم، گرایش های جدید اینستاگرامی ایرانیان را در چند روز اخیر به خود اختصاص داد.

in00

با ما در اینستاگردی آخر اسفند، همراه باشید.

بهنوش بختیاری: قرارداد فیلمی فوق العاده را بستم. . .

بهنوش بختیاری، هنرمند عرصه سینما و تلویزیون کشورمان که با انتشار بیش از ۱۸۰۰ پست و کسب ۵.۵ میلیون فالوئر، پر مخاطب ترین صفحه اینستاگرام ایرانیان را در اختیار دارد، روزهای پایانی سال به جهت شرکت در برنامه ۳ ستاره احسان علیخانی در شبکه سوم سیما، مرتب به تبلیغ برنامه گل و بلبل و دعوت از هودارانش برای رای دهی به خود خبر می دهد.

in21

خبر از عقد قرارداد فیلم جدید در سال ۹۶

انتشار چند سلفی در زمان حضور در برنامه های تلویزیونی، جدید ترین نوشته های اسفندماهی خانم بختیاری را تشکیل می دهد.

in1

سلفی در برنامه محله گل و بلبل

بهنوش بختیاری امسال، همچون سال های قبل، به عنوان سفیر تبلیغاتی شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی فعالیت کرد و از صفحه پر بیننده خود برای معرفی برندهای گوناگون استفاده نمود که در بین هنرمندان سینمای ایران، منحصر به فرد است.

in20

تبلیغ بهنوش برای رای دهی ارتش بهنوشی ها به وی در برنامه ۳ ستاره شبکه ۳

in56البته مژده لواسانی هم در اینستاگرام خود، به جنبش فراخوان اینستاگرامی بهنوش بختیاری برای کمک از فالوئرهایش پیوسته است

ارتش بهنوشی ها را در این نشانی دنبال کنید.

رضا هم سوئدی شد

رضا یزدانی که اخیرا به مناسبت نوروز ۹۶ جهت اجرای کنسرتی به سوئد رفته است، در پایتخت سلطنتی اسکاندیناوی (استکهلم)، در جدید ترین پست اینستاگرامی خود، یک سلفی را تقدیم هوادارانش کرد.

in55

رضا در این نشانی دنبال کنید.

اینستاگردی با مهناز افشار

مهناز افشار، هنرپیشه صحنه تئاتر و سینمای کشورمان که همچون بهنوش و الناز شاکردوست، در فهرست پر بیننده ترین صفحات اینستاگرامی ایرانیان قرار دارد، روزهای آخر سال در صفحه اش خیلی فعال نیست.

in22روز بارونی و زیباتون بخیر. همین الان با گروه درجه یک فیلمبرداری فیلم سینمایی دارکوب

in23

سلفی هفته گذشته مهناز افشار در سر صحنه فیلم سینمایی دارکوب

مهناز افشار همچون بهنوش، ۵.۵ میلیون فالوور دارد. او را در این نشانی دنبال کنید.

الناز شاکردوست private شد

in24

الناز شاکردوست که ۵.۴ میلیون مخاطب دارد و هیچ صفحه ای را هم فالوو نکرده است، اخیرا به دلایل نامعلومی صفحه خود را از حالت عمومی خارج و private کرد. او بیش از ۶۰۰ پست در این صفحه منتشر کرده بود.

چه خبر از رضا گلزار؟

in25

رضا بعد از طوفان سلام بمبئی در اکران آخر سال، اسفند ۹۶ را با کنسرت گردی سپری کرد و به رشت رفت. وی در جدید ترین پست خود نوشت:

تشکری به بزرگی دلهای شما از همراهان همیشگی من در تهران. مردم دوست داشتنی رشت عزیز. تک تک هموطنان نازنینم در سراسر ایران. به امید دیدار

in26

جدید ترین پست رضا گلزار از سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در سانس دوم کنسرت

رضا را در این نشانی دنبال کنید که با بیش از ۹۹۰ پست، قریب به ۴.۴ میلیون فالوئر دارد.

اینستاگردی با بهرام رادان

in27

صبحانه و سلفی با رفقا در بوشهر گردی های اسفندی بهرام رادان

in28

این عکس را محمد اسماعیلی عزیز برام فرستاد< آذر ۸۷ روز قبل از سفر به قشم برای فیلمبرداری راه آبی ابریشم

لیلا اوتادی: چهره جنجالی هفته

صبحت های لیلا اوتادی در برنامه هفت شبکه سوم سیما که به سردبیری بهروز افخمی روزهای جمعه روی آنتن زنده می رود، واکنش هایی را به دنبال داشت.

اما او در اینستاگرام با ۹۵۱ هزار مخاطب، بسیار فعال است.

in52

in53

in54

ادامه واکنش های لیلا اوتادی به اظهاراتش در برنامه هفت شبکه ۳ سیما

لیلا اوتادی را در این نشانی دنبال کنید.

اینستانوشته های استاد

پرویز پرستویی که با انتشار اینستانوشته های مفهومی، یکی از پر بیننده ترین صفحات اینستاگرامی ایرانیان را در اختیار دارد در جدید ترین نوشته های خود گفت:

in29

سرِ بزرگِ فيل به ما می‌گويد كه بلندنظر باشيم؛ گوش‌های بزرگ او يعنی بيشتر گوش ‌بدهيم؛ چشمان كوچک به ما یادآور می‌شود كه تمركز كرده و دقت و توجه داشته باشيم؛ و دهان كوچک يعنی كمتر حرف بزنيم!

 

حتما بخوانید :  اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت یازدهم) + تصاویر

از ژان پل سارتر چنین گفت:

موﺭﭼﮕﺎﻥ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺩﺍﻧﻪ ﺟﻤﻊ می کنند…. ﺯﻧﺒﻮﺭﻫﺎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽﺧﺎﻧﻪ‌ﻣﯿﺴﺎﺯﻧﺪ. ﭘﺮﺳﺘﻮﻫﺎ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯿﺰﻧﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﺩﺳﺘﻪ ﺟﻤﻌﯽ ﺑﻪ ﺳﻔﺮﻣﯿﺮﻭﻧﺪ…. ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻮﺏ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻨﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﺁﺫﻭﻗﻪ ﺟﻤﻊ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻨﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﺳﻔﺮ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ… براستي ﮐﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺗﻨﻬﺎ ﺗﺮﯾﻦ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ…!!!

in30

از جبران خلیل جبران چین گفت:

یكبار به مترسكي گفتم : “لابد از ايستادن در اين دشت خلوت خسته شده اي.” گفت : “لذت ترساندن عميق و پايدار است، من از آن خسته نميشوم.” دمي انديشيدم و گفتم : “درست است، چون كه من هم مزه اين لذت را چشيده ام.” گفت : “فقط كساني كه تنشان از كاه پرشده باشد اين لذت را ميشناسند.” آنگاه من از پيش او رفتم، و ندانستم كه منظورش ستايش از من بود يا خوار كردن من. يك سال گذشت و در اين مدت مترسك فيلسوف شد. هنگامي كه باز از كنار او ميگذشتم ديدم دو كلاغ زير كلاهش لانه ميسازند.

in31

از كتاب : ديوانه نویسنده

در جایی دیگر در اینستانوشته ای به نام امید گفت:

چهار شمع به آرامی می سوختند، محیط آن قدر ساکت بود که کودک صدای آنها را می شنید. اولین شمع گفت:”من صلح هستم، هیچ کس نمی تواند مرا همیشه روشن نگه دارد.

فکر می کنم که به زودی خاموش شوم”. هنوز حرف شمع صلح تمام نشده بود که شعله آن کم و بعد خاموش شد. شمع دوم گفت: “من ایمان هستم، واقعا انگار کسی به من نیازی ندارد برای همین من دیگر رغبتی ندارم که بیشتر از این روشن بمانم”.حرف شمع ایمان که تمام شد، نسیم ملایمی وزید و آن را خاموش کرد.

وقتی نوبت به سومین شمع رسید با اندوه گفت:”من عشق هستم توانایی آن را ندارم که روشن بمانم، چون مردم مرا به کناری انداخته اند و اهمیتم را نمی فهمند، آنها حتی فراموش کرده اند که به نزدیکترین کسان خود محبت کنند و عشق بورزند”سپس شمع عشق هم بی درنگ خاموش شد. کودک وارد اتاق شد و دید که سه شمع دیگر نمی سوزند.

با نگرانی گفت: « شما که می خواستید تا آخرین لحظه روشن بمانید، پس چرا دیگر نمی سوزید؟» چهارمین شمع گفت: “نگران نباش، تا وقتی من روشن هستم، به کمک هم می توانیم شمع های دیگر را روشن کنیم. من امید هستم” چشمان کودک درخشید، شمع امید را برداشت و بقیه شمع ها را روشن کرد. شعله امید هرگز نباید خاموش شود و باید همیشه امید، ایمان، صلح و عشق را در وجود خود بیدار و روشن نگهداریم کنیم.

و از برایان تریسی و وین دایر چنین گفت:

ما از عصر «گرفتن» گذشته‌ایم و به عصر «بخشیدن» رسیده‌ایم.

انسان‌های موفق همیشه به دنبال راهی هستند تا بتوانند به دیگران کمک کنند. اکثریت قریب به اتفاقِ افراد ناموفق و بیچاره کسانی هستند که منتظرند اول دیگران به آن‌ها کمک کنند. می‌خواهند قبل از اینکه چیزی بگذارند، آن را بردارند. (برایان تریسی)

دنیامانند پژواک اعمال و خواسته های ماست. اگر به جهان بگویی: «سهم مرا بده… » دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی‌گردد، به تو خواهد گفت: «سهم مرا بده…» و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می‌شوی. اما اگر به دنیا بگویی: «چه خدمتی برایتان انجام دهم؟… » دنیا هم بتو خواهد گفت: «چه خدمتی برایتان انجام دهم.»

(وین دایر)

پرویز پرستویی را در این نشانی دنبال کنید که ۱.۸ میلیون مخاطب دارد.

چه خبر از نیکی کریمی؟

نیکی کریمی به مناسبت ۸ مارچ روز جهانی زن، با اننشار اینستانوشته ای، خبری را در اختیار هودارانش قرار داد.

in32

هشتم مارچ روز جهانی زن است. به این مناسبت، طرفداران سینمای ایران می توانند فیلم ها من و دیگر کارگردان های زن سینمای ایران به طور قانونی از وب سایت تگ شده ببینند

هشتگ imvbox ارائه شد که ۵۴ هزار لایک برای خانم کریمی به همراه داشت. او بیش از ۲.۳ میلیون فالوئر دارد.

چه خبر از پژمان ۱ میلیونی؟

پژمان بازغی که این روزها مخاطبانش از مرز ۱ میلیون کاربر فرار تر رفته است، پست های زیر را در اسفند منتشر کرد.

in33

آتشنشان ها خسته اند. ۴ شنبه سوری را آرام برگزار کنیم. آتشنشانی شغل نیست، عشق است

in34

برای کمک به عدم کسر امتیاز از پرسپولیس: تصویر پژمان با جادو گر و سلطان پرسپولیسی ها

in35

با طبیعت مهربان باشیم

او را در این نشانی دنبال کنید.

حتما بخوانید :  عکس های اینستاگرام 2016 که برترین عکس های سال شدند + تصاویر

سلفی فرهاد و پسر در دوبی

in36
جدید ترین اینستانوشته هشتگی کاپیتان محبوب آبی های پایتخت، سلفی خندان او و پسرش است که در یکی از رستوران های دوبی گرفته شده است

فراخوان اینستاگرامی جادوگر آسیا

in37

علی کریمی هم با انتشار اینستانوشته زیر، خواستار کمک طرفداران قرمزها برای حمایت های مالی شد. او گفت:

از هواداران عزيز و هميشگى، اونايى كه توان مالى دارن خواهش مي كنم كه در حد توانشون از هزار تا صد هزارتومان كمك كنن و مثل هميشه از تيم حمايت كنن، اون هوادارانى هم كه توان كمك ندارن، خواهشاً براى تيم دعا كنن تا اين مشكل بزرگ حل بشه.

به اميد روزى كه مديرانى سر كار نيان كه جز بدهى و دردسر براى تيم، كار ديگه اى انجام نداده باشن و مدير بعدى اين بار رو به دوش بكشد.

از مديريت فعلى هم خواهش ميكنم به روز آمار كل كمك هاى هواداران رو در سايت رسمى باشگاه اطلاع رسانى كنن تا همه هواداران در جريان باشند.

به اميد روزى كه ديگر شاهد اينگونه مشكلات براى هيچ باشگاهى نباشیم. دوستان و هواداران هم ميتونن فيشهاى كمكشون رو منتشر کنند.

راستى كسايى كه ژوزه رو اوردن دم دست باشن كه درصدشون رو بگیرن. پيشنهاد دوستانه به بازيكنان فعلى اگه مايل بودين ١٪‏ از قراردادشون رو براى كمك به باشگاه ، ببخشند.

به شخصه افتخار ميكنم به خودم چون يه كسايى من رو ام الفساد خطاب كردن كه بعد از سالها هنوز پرونده هاى فسادشون هنوز ادامه داره والان اسمى ازشون نيست ، خدايا شكرت كه عزت و ذلت دست خودته.

علی کریمی را در این نشانی دنبال کنید که ۲.۱ میلیون مخاطب دارد.

فراخوان اینستاگرامی سلطان پرسیپولیسی ها

علی پروین نیز با انتشار فراخوانی اینستاگرامی، خواستار حمایت هواداران پرسپولیس از این تیم شد.

in38

آقای گل در ۶ قاب

in39

مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیسی ها در اسفند، خیلی وقت نمی کند به صفحه ۱.۴ میلیون نفری خود مراجعه کنید. آخرین نوشته های ایشان را در ۶ قاب بالا مشاهده می کنید.

مهدی طارمی را در این نشانی دنبال کنید.

نوشته ای از استاد میلانی

i40

بدون توضیح اضافی: اینستانوشته اسفندماهی تهمینه میلانی. کارگردان نامدار سینمای ایران

اینستاگردی با رییس جمهور

صفحه اینستاگرامی حسن روحانی رییس جمهور نیز بزودی به مرز ۱ میلیون فالوئر می رسد.

i41

جنگ بر ما تحمیل شد… هیچ کشوری به ما کمک نکرد و ساده‌ترین سلاح‌ها را به ما ندادند… رزمندگان ما با دست خجالی جنگیدند و مظلومانه شهید شدند. #روز_شهید #دفاع_مقدس ‌ ‌ عکس: پادگان #دوکوهه در #اندیمشک، دو هفته پیش از آغاز #عملیات_خیبر، بهمن

in42

جای خالی آیت الله هاشمی رفسنجانی- اولین جلسه مجلس خبرگان رهبری

in43

نگران چشم‌انداز نحیف شده درختان، برگ‌های دود گرفته، و نفس‌های به تنگ آمده خود باشیم. شادی ما به شادابی درختان پیوند خورده است. ‌ ‌ از همه هنرمندان، ورزشکاران، اساتید، اهل قلم و فعالین فضای مجازی می‌خواهم که توجه بیشتری به مسأله #محیط_زیست داشته باشند و جامعه را هم تشویق به حراست از آن بکنند. #روز_درختکاری

اینستاگردی با وزیر همیشه خندان امور خارجه

محمد جواد ظریف گر چه سال ۹۵ را با توییترهای کوبنده، پاسخ های سایبری به رییس جمهور جنجالی آمریکا داد،‌ اما در اینستاگرام نیز مخاطبان خاص خود را دارد. این صفحه، از جمله صفحاتی است که اینستاگرام دفتر رییس جمهور آن را فالو کرده است.

in44

رونمایی از پرتال جدید وزارت امور خارجه

in45

خوش و بش آقای ظریف با آقای رییس جمهور در هواپیما

in46

تبریک اینستاگرامی روز جهانی زن مستقیم از دوحه قطر

in47

استقبال امیر قطر از وزیر امور خارجه کشورمان

اینستاگردی با کافی شاپ سیار ایران

کافی شاپ سیار ایران در سال ۹۵ خیلی موفق بود. جدید ترین پست های آن ها را مرور می کنیم:

in48

in49

کافه وی، بیش از ۷۳ هزار فالوور دارد.

اینستاگردی با رییس مجلس

in50

in51

در سال جدید نیز هر هفته دنیای جذاب اینستاگردی چهره های پر بیننده ایرانیان را در اینستاگردی هفتگی ما همراه باشید.