پسر دُم بریده تا حالا دیده بودی؟+عکس

خانواده پسری که با یک دم کوچک متولد شده بود سالها این موضوع را پنهان کردند اما با رشد فرزندشان دم او هم رشد می کرد و تحملش مشکل می شد. تیمی متشکل از ۶ جراح دم پسرجوان را بریدند.

پسر نوجوان هندی با دم ۱۸ سانتی

پسر ۱۸ ساله اهل ناپور هند بعد از مدتها تحمل درد و سختی حمل یک دم گوشتی تحت عمل جراحی قرار گرفت. دم ۷ اینچی این پسر یک نقص مادرزادی بود که در طول این سالها همراه با رشد ، درد هایی را برای او ایجاد کرده بود.
1 2 3 4

جراحی پسر دم دار هندی برای بریده و جدا کردن دم از بدنش

5

دم بریده شده پسر هندی

پزشکان معتقدند که این لوله ی باریک در دوران قبل از تولد و در رحم مادر ایجاد شده است اما بایستی در طول این سالها به مرور ناپدید می شد ولی برعکس همانند اعضای دیگر بدن به رشد خود ادامه داد. دم پسر نوجوان یک نقص در ساختار آنومالی سیستم عصبی اوست که بعد از تکمیل ستون فقرات در رحم مادر به رشد خود ادامه داده است .

عکس بدن پسر دم دار هندی

خانواده بیمار تا سالها بعد از تولد این مسئله را پنهان کردند تا مبادا به دلیل باورهای عجیب و غریب مردم هند مشکلی برای فرزندشان ایجاد شود تا اینکه دردهای شدید در ناحیه کمر و نشیمنگاه پسرشان را دچار مشکل ساخت و به ناچار به پزشک مراجعه کردند.پزشکان بعد از انجام معاینات و عکسبرداری ها برای جراحی اماده شدند. تیمی از ۶ جراح موفق شدند دم پسر هندی را از بدنش جدا کنند.

اندازه دم پسر دم دار هندی قبل از بریده شدن طی جراحی

به گفته ی مسئول این جراحی ایجاد دم در نوزاد به دلیل مشکل تشکیل ستون فقرات رخ می دهد اما اغلب بعد از تولد به مروز از بین می رود اما این بیمار جزو موارد نادر بوده و دم او در طی این سالها به رشد خود ادامه داده است.

دم بریده , پسر هندی با دم ۱۸ ساله جراحی شد