پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )

تصاویر پسر عروسکی

پسر عروسکی : حتما شما هم تا به حال با افرادی مواجه شده اید که همواره به دنبال ایده آل ترین شرایط هستند. هیچ چیزی این گونه اشخاص را راضی نمی کند و آن ها همیشه سعی دارند همه چیز را به صورت ۱۰۰ درصدی به دست بیاورند.

Capture 16 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )

عکس پسر عروسکی

از جمله آن ها می توان به کسانی اشاره نمود که عمل های زیبایی فراوانی بر روی بدن خود انجام می دهند. این روزها انجام عمل های جراحی مختلف مانند بینی، گونه و زیبایی، برای خانم ها به امری عادی بدل گشته. اما کارهای زیبایی و جراحی ها تنها به بانوان اختصاص ندارد.

فردی ۳۶ ساله به نام جاستین جدلیکا با انجام بیش از ۱۹۰ عمل زیبایی بر روی بدنش، سعی داشته خودش را شبیه به عروسک کِن (نسخه مرد باربی) کند. نگاه کردن به ظاهر او به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد. ما در این مقاله قصد داریم به زندگی و سرگذشت او نگاهی داشته باشیم. تا پایان همراه باشید.

پسر شبیه به عروسک

25 6 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )جاستین همواره از ظاهرش ناراضی بوده است. به خاطر سن پایین، او نمی توانسته در کودکی جراحی هایش را انجام دهد و تنها با اجازه والدینش چنین چیزی امکان داشته است.

26 6 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )این فرد اسلواک-آمریکایی در شهر پکیپسی نیویورک به دنیا آمده و سه خواهر و برادر دارد. وی از دبیرستان اپکس کارولینای شمالی فارغ التحصیل شد.

27 4 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )والدین او چندان با جاستین برای انجام اعمال زیبایی همراهی نمی کردند، بنابراین جاستین جدلیکا تا بزرگسالی صبر کرد.

28 4 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )تنها ۴ روز پس از تولد ۱۸ سالگی، وی تحت نخستین عمل قرار گرفت و این تنها آغازی برای جراحی های متعدد او بر روی صورت و بدنش بود. بینی نخستین جای صورتش بود که دستخوش تغییر شد.

29 5 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )وی در این رابطه می گوید: “به عنوان فرزند اول، پدر و مادرم نسبتا به من سخت می گرفتند. پدرم همواره از من می خواست اهداف و آرزوهای او را دنبال کنم. ظاهر فیزیکی نیز شامل این موضوع می شد. من هیچ شباهتی به انتظارات او نداشتم.”

حتما بخوانید :  عمل جراحی روی ماهی قرمز عید با هزینه 1 میلیون تومان + عکس

30 4 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )“به جای ورزش و یا ماشین بازی، من به سمت هنر کشیده شدم و همواره به دنبال چیزهای بهتر بودم. من علاقه زیادی به کشیدن و ساخت فرم انسانی، موسیقی و هنرهای نمایشی داشتم.”

31 3 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )پس از تماشای تلویزیون، جاستین جدلیکا تصمیم گرفت یکی از همان افرادی باشد که شاهانه زندگی می کنند. او احساس می کرد که قرار است در سرنوشتش به چیزهای بزرگی برسد.

32 4 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )او به مواردی مانند الگوهای زیبایی کهن و فرهنگ سرزمین هایی مانند مصر، یونان و روم علاقه داشت. چهره های سرشناسی مانند مایکل جکسون، الویس پریسلی و اندی وارهول نیز از دیگر علایق او به شمار می رفتند.

33 4 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )او در مصاحبه ای اظهار داشت که در جوانی اش فردی بی دست و پا بوده است. جاستین جدلیکا اضافه نمود: “من فردی قد بلند و لاغر بودم و همواره به انزوا گرایش داشتم.”

34 2 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )“میان دندان های من فاصله وجود داشت و عینکی های بزرگی نیز به چشم داشتم، زیرا ار نظر دید به شدت دچار مشکل بودم. من مجبور بودم روزی دو بار صورت خود را اصلاح کنم، زیرا ریش هایم خیلی سریع در می آمدند.”

35 2 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )وی اظهار داشته که برای ظاهرش مدام مورد آزار و اذیت قرار می گرفته. به همین دلیل، تصمیمش برای تغییر ظاهر را عملی کرده است. جاستین جدلیکا اضافه کرده: “هنگامی که ۱۴ ساله بودم، شروع به کشیدن تصویر دلخواه و رویایی خود کردم. پیشانی صاف، بینی کوچک و چشمان آبی در نقاشی من دیده می شد.”

36 1 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )گذر زمان کم کم به من نشان داد که ظاهر ایده آل و رویایی من، همان عروسک کِن است.”

37 1 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )در دوران بزرگسالی، جاستین جدلیکا به جراحی های خود ادامه داد تا به ظاهر دلخواهش برسد. وی تا به حال چند صد هزار دلار در این راه خرج کرده و به نظر می رسد به این زودی ها شاهد پایان یافتن کارهای او نخواهیم بود.

حتما بخوانید :  لوکس ترین قطارهای جهان را در اینجا مشاهده کنید + تصاویر

38 13 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )وی اضافه کرده: “من هر جایی از بدم که امکانش بود را جراجی کردم و از سر تا نوک پاهایم را به سلیقه خود درآوردم، اما همچنان می خواهم کارهای بیشتری انجام دهم. من قصد دارم که بی نقص ترین مرد دنیا از نظر ظاهری که همان کِن است، تبدیل شوم.

39 1 1 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )جاستین جدلیکا به خاطر ظاهرش هم بازخوردهای منفی و هم نقطه نظرات مثبت دریافت کرده و از شکل امروزی اش احساس رضایت می کند.

40 13 پسر عروسکی ( عکس های عجیب قبل و بعد از عروسکی شدن )“مردمی که مرا ظاهربین، زشت و حتی عجیب خطاب می کنند، خیلی زود درباره ام قضاوت کرده اند، اما جراحی زیبایی شادی زیادی وارد زندگی من کرده و باعث شده از چیزی که در حال حاضر هستم، احساس رضایت کنم.”