رابطه جنجالی پسر مدل ایرانی با خواننده زن هالیوود + تصاویر

سام اصغری کیست و چه رابطه ای با بریتنی اسپیرز دارد؟

پسر مدل ایرانی : سام اصغری پسر جوان مدلینگ ایرانی که مربی بدنسازی است و چندی پیش وارد عرصه بازیگری و مدلینگ شده است در کلیپ های اخیر این خواننده هالیوودی حضور داشته و رفت و امدهای آنها به صورت صمیمی برای ضبط کلیپ هم جلب توجه می کرد.

سام چندی پیش عکسی از خود و بریتنی اسپیرز در اینستاگرام منتشر کرد، ولی پس از آنکه دنبال کننده ها نظراتی در مورد اینکه آنها به طو رمانتیک به هم مربوط هستند را نوشتند، وی آن عکس را فورا از صفحه شخصی خود حذف کرد. این عکس جنجالی نشان می داد که انها برای صرف شام با هم به رستورانی ژاپنی رفته اند . این دو در یک قرار به صرف شام رمانتیک در رستوران گیو-کاکو باربکیو ژاپنی مشاهده شدند.

عکس جنجالی سام اصغری و بریتنی اسپیرز در اینستاگرام

بریتنی اسپیرز با مردان بسیاری رابطه دارد اما نظر او در مورد سام اصغری چیز دیگری است و در صحبتهایش با دوستان صمیمی اش نشان می دهد که تصمیم او برای نامزدی با این مدلینگ جوان ایرانی جدی است.

سام اصغری یک مربی شخصی در باشگاه رویا آموزش شخصی در لس آنجلس است.

حتما بخوانید :  این دختر زیبا و ناز ، باعث پولدار شدن رئیس خود شد + تصاویر

ماجرای سام اصغری و بریتنی اسپیرز

این اولین بار نیست که این پسر ایرانی در یک موزیک ویدئو خارجی حضور پیدا کرده است، او همچنین در یکی از آهنگ های گروه فیفت هارمونی که اوایل سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود نیز حضور داشت.

عکس و بیوگرافی سام اصغری

عکس های پسر مدل ایرانی

سام اصغری سام اصغری

عکس های اینستاگرامی سام اصغری

سام اصغری سام اصغری سام اصغری سام اصغری

عکس های پسر ایرانی مدل

سام اصغری

دوستی مدل ایرانی با زن خواننده

سام اصغری سام اصغری

عکس اینستاگرام سام اصغری ( مدلینگ ) + بیوگرافی sam asghari

سام اصغری با نام کامل ساموئل اصغری بازیگر و مدل ایرانی امریکایی است. سام اصغری مقیم لس انجلس امریکا میباشد. سام اصغری مربی بدنسازی است و اخیرا به عرصه بازیگری و مدلینگ وارد شده است.

عکس های لو رفته پسر مدل ایرانی

sam asghari

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

سام اصغری و بریتنی اسپیرز

عکسی از بریتنی اسپیرز Britney Spears با یکی از بازیگران موزیک ویدئوی جدیدش در شبکه های اجتماعی پخش شده که حالت در آن دو نفر در حالت صمیمانه ای نشان می دهد.

این مانکن و بازیگر جوان، سام اصغری Sam Asghari نام دارد و ایرانی تبار است. رسانه ها خبر دادند بریتنی اسپیرز و سام اصغری در هفته گذشته دو بار با هم قرار شام گذاشته اند.

این عکس دونفره را سام اصغری بر روی اینستاگرامش قرار داد اما پس از انتشار شایعاتی مبنی بر رابطه اش با بریتنی اسپیرز آنها را پاک کرد. شرح عکس نشان می داد که این دو در یک رستوران ژاپنی مشغول صرف شام هستند.

حتما بخوانید :  نرم ترین بدن جهان را این پسر 18 ساله عجیب دارد + تصاویر

رابطه جنجالی دوستی پسر مدل ایرانی با زن خواننده