پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویر

برج پورشه در میامی

پنت هاوس لوکس : میلیاردرهایی که دوست ندارند در هنگام خواب فاصله ی زیادی از اتومبیل اسپرت خود داشته باشند می توانند به برج پورشه دیزاین (Porsche Design ) در میامی نقل مکان کنند. این ساختمان ۶۶ طبقه که در شهر سانی آیلز بیچ (Sunny Isles Beach) ساخته شده و اولین برج در ایالات متحده آمریکا به شمار می آید که با اسم برند مشهور پورشه ساخته می شود.

theres a large pool on the ground floor just steps away from the beach w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویر

پنت هاوس های لوکس

علاوه بر این، برج پورشه دیزاین اولین ساختمانی است که آسانسورهایی به نام «دزروَیتور» (Dezervator) برای انتقال خودروها به طبقات بالا در آن تعبیه شده است. البته تنها ۶ واحد از ۱۳۲ واحد این ساختمان هنور به فروش نرسیده اند که شامل طبقه ی چهارم و یک پنتهاوس به مساحت ۱۷٫۰۰۰ فوت مربع می شود که قیمت آن بالغ بر ۳۲٫۵ میلیون دلار است. این پنتهاوس دو استخر خصوصی و چهار گاراژ دارای دزروَیتور دارد.

کسی که این پنتهاوس را بخرد همسایگان خوبی خواهد داشت زیرا بیش از ۲۲ میلیاردر دیگر نیز واحدهایی در این برج خریداری کرده اند. در واحدهای عادی این برج تا ۹ خودرو را می توان جا داد و در صورت خواست مشتری با دریافت مبالغی این فضا افزایش نیز خواهد یافت. دیگر تجهیزات این برج شامل سونا و جکوزی، سالن رقص، سینما و یک سالن بازی با دستگاه های شبیه ساز مسابقات اتومبیلرانی سرعت است.

the tower is 60 stories tall rising 650 feet on the shorefront of sunny isles beach w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویراین برج ۶۰ طبقه داشته و ۶۵۰ فوت بالاتر از سطح ساحل شهر سانی آیلز بیچ قرار دارد.

126 of the towers 132 units have already sold with an estimated sellout of 840 million w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویر۱۲۶ واحداز ۱۳۲ واحد این برج تاکنون به فروش رفته که قیمتی بالغ بر ۸۴۰ میلیون دلار برآورد می شود.

حتما بخوانید :  مهد کودک زیبا و شگفت انگیز با معماری خارق العاده + تصاویر

theres a large pool on the ground floor just steps away from the beach w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویردر چند قدمی ساحل یک استخر روباز بزرگ قرار دارد.

but the real star of the show is the special hydraulic lift built just for cars residents can drive straight in w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرویژگی عجیب این برج بالابرهای هیدرولیکی عظیمی است که ساکنان ساختمان بدون این که از ماشین خود پیاده شوند وارد آن ها شده و به واحد متعلق به خود می روند.

and park their rides at their front doors on any level in sky garages adjacent to their units w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویراین افراد می توانند خودرو خود را در هر طبقه ای در کنار درب ورودی واحد خود و در گاراژهایی که کنار واحدها واقع شده پارک نمایند.

the unique design was patented by dezer development it created a nine story test version at a separate site in chicago w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرطراحی منحصربفرد این سازه توسط شرکت دِزِر دولوپمنت (Dezer Development) انجام شده است.

cheaper units have two car garages while higher end ones have four car ones w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرواحدهای ارزان تر دو گاراژ داشته و واحدهای بزرگتر نیز دارای ۴ گاراژ هستند.

all residents can make use of a car concierge who will assist with washing tire rotations and regular maintenance w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرتمامی ساکنان این برج می توانند از خدماتی مانند نگهبانی از خودرو، کارواش، تعویض لاستیک خودرو و دیگر تعمیرات و نگهداری های منظم برخوردار شوند.

the penthouse is a four level 16915 square foot unit and its still available for 325 million w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرپنتهاوس این برج ۴ طبقه داشته و مساحت آن ۱۶٫۹۱۵ فوت مربع و رقم ۳۲٫۵ میلیون دلار برای فروش آن تعیین شده است.

theres plenty of space for entertaining on its private rooftop w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویردر سقف این پنتهاوس تجهیزات بسیاری برای تفریح و خوشگذرانی تعبیه شده است.

youll have to choose between staring at your expensive cars or the ocean w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرشما می توانید بین سوار شدن بر خودروهای گران قیمت خود و منظره ی اقیانوس انتخاب کنید.

this rendering of a bedroom in one of the units shows the minimalist design and endless views w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویردر اتاق خواب های این برج از طراحی مینیمالیستی استفاده شده و منظره های متفاوتی در آن ها به کار رفته است.

high ceilings and full glass windows are typical across the units most also have private plunge pools and outdoor kitchens w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرسقف های بلند و پنجره های تمام شیشه ای در تمامی واحدها وجود دارد. برخی از آن ها حتی استخر شیرجه و آشپزخانه های بیرونی دارند.

the ground floor amenities are pretty amazing too among them is a private restaurant called fuel w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویردر داخل این برج تسهیلات دیگری نیز وجود دارد که یک رستوران به نام فیول (FUEL) از زیباترین آن ها به شمار می آید.

حتما بخوانید :  ساخت آدم برفی های متفاوت و خلاقانه و کمتر دیده شده + تصاویر

theres also a spa for residents w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویریک سونای مجهز به سالن ماساژ نیز در این برج تعبیه شده است.

a terrace with hot tubs w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویردر تراس های این برج استخرهای کوچکی ساخته شده است.

a gym with ocean views w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویراین برج دارای یک سالن ورزشی رو به اقیانوس است.

and a game room complete with golf and racing simulators w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرسالن بازی این برج پر است از وسایل گلف و شبیه سازهای مسابقات اتومبیلرانی

the grand opening appears to have been quite the event complete with fireworks and performances by alicia keys and synchronized swimmers w700 پنت هاوس لوکس و گرانقیمت در برج پورشه در آمریکا + تصاویرافتتاح این برج یک اتفاق تاریخی بود که با آتش بازی و اجرای آلیسا کَیز و شنای همزمان و موزون هنرمندان همراه بود.