پورشه ۲۰۱۸ و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر

پورشه ۲۰۱۸ : عکاسان جاسوسی معضلی همیشگی برای شرکت‌های خودروسازی هستند که تا کنون هیچگونه روشی برای منقرض کردن آن‌ها پیدا نشده و بلکه روز به روز در حال رشد و حرفه‌ای‌تر شدن هستند. حرفه‌ای تاجایی که حتی خود را به شیشه خودروهای استتار شده در حین تست می‌چسبانند و از داخل کابین آن‌ها عکس برداری می‌کنند. به هرحال این عکاسان جاسوسی به تازگی تصاویری از نسخه ۲۰۱۸ پورشه کاین تهیه کرده‌اند که تاحدودی طراحی خارجی آن و همچنین بخشی از طراحی داخلی کابین آن را نمایش می‌دهد.

عکس های پورشه ۲۰۱۸revxsctq0cponvxjm6z2 پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر

 

طراحی خارجی محصولات پورشه چه استتار شود و چه استتار نشود، فرقی به حال مخاطب نمی‌کند، چون چهره تمامی محصولات پورشه پیش از معرفی مشخص بوده و عمدتاً مدل‌های جدید هر برند در ریزه کاری‌ها متحمل تغییراتی می‌شود. مدل جدید پورشه کاین هم از این قاعده مستثنی نبوده و شباهتی بسیار زیاد به مدل‌های قبلی خود دارد.

76022 2018 porsche cayenne spy photos پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر

فضای داخلی پورشه کاین ۲۰۱۸

البته برای اینکه پورشه مورد انتقاد قرار نگیرد، به حد توان خود مه شکن‌های اطراف سپر را تغییر داده، تیغه‌های داخلی جلوپنجره و ورودی اطراف سپر را کمتر کرده و همچنین از چراغ‌هایی جدید استفاده کرده که فعلاً بر روی آن برچسب زده‌اند. در عقب هم چراغ‌های خطر تغییراتی را احساس کرده‌اند.

تصاویر داخل کابین هم برای اولین بار است که در فضای مجازی منتشر می‌شود و با کمی دقت بر روی جزییات آن، می‌توان خصوصیات مدل‌های گذشته را در این شاسی بلند هم پیدا کرد. به عنوان مثال صفحه کیلومتر مدل ۲۰۱۵ با سرعت سنج عقربه‌ای، بر روی این نسخه از کاین هم استفاده شده است. ولی در عوض کنسول مرکزی و مجموعه داشبورد بیشترین تغییرات ممکن را تجربه کرده‌اند و حالا از صفحه نمایشگری بزرگ‌تر حداقل ۱۲ اینچی در کنسول مرکزی استفاده شده و خروجی‌های هوای سیستم تهویه مطبوع هم از کنار صفحه نمایشگر، به زیر آن منتقل شده که طراحی نسبتاً خوب مدل‌های قبلی را زیر و رو کرده و شاید بهتر است بگوییم افتی هم کرده است. کنسول ابزار هم با کلیدهای کمتری طراحی شده، ولی طراحی ساده‌تری دارد اما در نهایت باید تا رونمایی نهایی این خودرو صبر کنیم و ببینیم که پورشه چه طراحی و کیفیتی برای داشبورد و کابین این خودرو در نظر گرفته است.

تصاویر پورشه ۲۰۱۸ 76022 2018 porsche cayenne spy photos 1 پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر bxea3exgm8iqwyfxenlp پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر dipkvx0i3otrb802vclv پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر fyypu2nezdn8qat0zro2 پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر mrey2u1guxxumokpr4we پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر qzvsmf604zh3rlct9yp1 پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر revxsctq0cponvxjm6z2 پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر rfhwcwqedewmzdmmgwww پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر usiafzmrvsw81uzdks7x پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر zyckxv4m0t35k4izcbe6 پورشه 2018 و طراحی و مشخصات شگفت انگیز رونمایی شد + تصاویر


حتما بخوانید :  خودرو فولکس واگن کلاسیک در شیراز خودنمایی می کند + تصاویر