پیدا کردن شوهر به سبک رهبره کره شمالی برای خواهرش + عکس

شرایط جنجالی ازدواج با خواهر رهبر کره شمالی

پیدا کردن شوهر : رهبر کره شمالی که اکنون ۳۳ ساله هست تصمیم گرفته تا برای خواهر ۲۹ ساله خود شوهر پیدا کند و برای اینکار ملاک هاي جالبی در نظر گرفته هست. رهبر دیکتاتور کره شمالی , کیم جونگ اون ، که در گزینش نزدیکانش بشدت سخت گیر هست و مدتها گذشته برادر ناتنی و شوهر عمه خود را به قتل رسانیده در پی یافتن همسری مناسب برای خواهر خود هست .

کیم جونگ اون در تلاش هست برای خواهر ۲۹ ساله اش یک همسر مفید و خوش تیپ پیدا کند.”کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی به دنبال همسری برای خواهرش هست و به همین علت شخصا ۳۰ نامزد را از میان داوطلبان برجسته در پیونگ یانگ ارزیابی میکند.

“کیم یو جونگ” خواهر ۲۹ ساله “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی پس از آنکه بعنوان رییس کمیته مرکزی حزب کارگران این کشور منصوب شد، بانوی اول این کشور شده هست.

Pictureاکنون کیم ۳۳ ساله به دنبال همسری برای خواهرش هست و به همین علت شخصا ۳۰ نامزد را از میان داوطلبان برجسته در پیونگ یانگ ارزیابی میکند.نظام کره شمالی در سال ۲۰۱۲ کوشید همسری برای این دختر برگزیند؛ اما شخصی مناسب نیافت.

Picture

اکنون به دنبال گزینه این دختر خانم به پست ریاست کمیته مرکزی حزب حاکم کره شمالی در هفتمین کنگره این حزب تلاش هاي تازه اي برای یافتن همسر برای کیم یو جونگ آغاز شده هست.شرایط رهبر کره شمالی برای گزینش شوهر خواهرش آن هست که فارغ التحصیل یا دانشجوی دانشگاه کیم ایل سونگ، دارای قد ۱۷۵ سانتیمتر، کارت پایان خدمت و خوش تیپ باشد.

حتما بخوانید :  کیف حیوانات (طراحی های جالب و خلاقانه کیف به شکل حیوانات )

پیدا کردن شوهر به سبک رهبره کره شمالی برای خواهرش