قیمت پیراهن سردار آزمون در روسیه باور ندکردنی است + عکس

قیمت نجومی پیراهن سردار آزمون در روسیه + عکس

قیمت پیراهن سردار آزمون : سردار آزمون یکی از لژیونرهای محبوب و موفق کشورمان برای شرکت در حراج خیرخواهانه به نفع کودکان سرطانی پیراهن خود را به فروش گذاشت.

سردار آزمون پیراهنش را برای کمک به کودکان سرطانی فروخت

سردار آزمون فوتبالیست محبوب کشورمان در روسیه با حضور در مراسم و برنامه های خیرخواهانه در میان مردم روسیه بازهم مورد توجه قرار گرفت.

پیراهن شماره ۲۰ باشگاه روستوف با قیمتی نزدیک به ده میلیون تومان به نفع کودک سرطانی در حراج فروخته شد. این پیراهن متعلق به سردار آزمون مهاجم آماده این روزهای فوتبال کشورمان است.

سردار آزمونفروش پیراهنسردار آزمون در یک حراج خیریه

بیوگرافی کوتاه سردار آزمون

سردار آزمون، فوتبالیست ایرانی، فرزند خلیل آزمون، بازیکن ترکمن تبار سابق تیم ملی والیبال ایران و مربی فعلی والیبال اهل ایران است. سردار آزمون وقتی تنها ۱۷ سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعداد شگرف سردار آزمون و درخشش او در سرمای روسیه باعث شد تا آوازه اش از مرزهای سیبری هم فراتر برود.

آزمون اولین گل خود در تیم بزرگسالان روبین کازان را در دیدار برگشت لیگ اروپا برابر تیم مولده به ثمر رساند. سردار آزمون همچنین در مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در بازی با لبنان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شده و دو گل به ثمر رساند.

حتما بخوانید :  دست محافظ ترامپ سوژه جدید و جنجالی رسانه ها شد + تصاویر و فیلم

آزمون هم اکنون در تیم روستوف روسیه بازی می کند.

قیمت پیراهن سردار آزمون در روسیه

[catlist id=513 numberposts=10]