پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس

پیرزن ۹۵ ساله مدل لباس

پیرترین زن مدل لباس : دنیای مد و لباس این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و هر کسی سعی دارد به شکلی خودش را در این صنعت جا دهد. همانطور که می دانید، معمولا افراد جوان پا به این عرصه می گذارند، اما به تازگی فردی در این زمینه خبرساز شده که تمام قوانین را زیر سوال برده است.

320 1 پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس

ارنستین استولبرگ پیرزن ۹۵ ساله ای است که این روزها نامش در دنیای مد و لباس به وفور شنیده می شود. وی پس از حضور در عکس های تبلیغاتی فروشگاهی مفهومی در وین اتریش، نامی برای خود دست و پا کرد. ما اکنون وی را در نشریه معتبر «Vogue» نیز مشاهده می کنیم.

این پیرزن به خاطر پوشیدن لباس های فاخر و به اشتراک گذاشتن عکس های خود در شبکه های اجتماعی، در محل زندگی اش شهرت زیادی یافته است. وی همواره یکی از طرفداران حضور جلوی دوربین بوده است. مارکوس استراسر و هلمت راتنر دو فردی بودند که با کشف استعداد فتوژنیک او، وی را به شهرت رساندند.

او همواره با ظاهری عجیب در عکس ها دیده می شود؛ البته وی اظهار داشته که هیچگاه برای زندگی روزمره چنین پوششی را انتخاب نخواهد کرد، زیرا آن ها بیش از حد افرادی هستند. تصاویر زیر این پیرزن ۹۵ ساله را به شما نشان خواهند داد.

حتما بخوانید :  مقایسه ایران و اروپا در قالب یک نقشه جالب و دستکاری شده + عکس

پیر ترین زن مدل لباس

320 1 پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس

321 1 پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس

322 1 پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس

323 1 پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس

324 1 پیرترین زن مدل لباس و دنیا مد همه را شگفت زده کرد + عکس