تیپ چادری بهنوش بختیاری در فیلم ماجان جالب است + عکس

بهنوش بختیاری چادری در فیلم ماجان

تیپ چادری بهنوش بختیاری : بهنوش بختیاری به جمع بازیگران فیلم سینمایی ماجان به کارگردانی رحمان سیفی آزاد پیوست .

بهنوش بختیاری آخرین بازیگر ماجان شد

بهنوش بختیاری هنرمند خوش ذوق سینمای ایران به جمع بازیگران فیلم سینمایی ماجان پیوست . فیلم سینمایی ماجان به کارگردانی رحمان سیفی آزاد و تهیه کنندگی محمد مهدی عسگرپور هم اکنون در حوالی احمدآباد مستوفی مشغول گرفتن سکانس هایی از فیلم هستند و بیش از ۳۰ درصد از ماجان فیلمبرداری شده است.

بابک انصاری بازیگر جوان سینما نیز به تازگی به ترکیب بازیگران این فیلم پیوسته است. مهتاب کرامتی، فرهاد اصلانی و سیما تیرانداز بازیگران ماجان هستند و به زودی بازیگران دیگری به پروژه اضافه می شوند.

فیلمبرداری این فیلم همچنان در لوکیشن اصلی حوالی احمدآباد مستوفی ادامه دارد و گروه به زودی برای فیلمبرداری سکانس های پایانی «ماجان» راهی شهرستان می شوند.

به تازگی بهنوش بختیاری هم به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است . همچنین تدوین هم توسط نازنین مفخم ادامه دارد تا «ماجان» برای حضور در جشنواره فجر آماده نمایش شود. البته تهیه کننده فیلم فرم حضور در این رویداد را پر کرده است.

بهنوش بختیاریعکس چادری بهنوش بختیاری در فیلم ماجان

در فیلم «ماجان» مهتاب کرامتی، فرهاد اصلانی، سیما تیرانداز، بابک انصاری، بازیگر نوجوان:محمد مهدی احدی، بازیگران خردسال:عرفان برزین و سارا میرایی به ایفای نقش می پردازند.

حتما بخوانید :  بازیگران پرکار سینمای ایران در سالی که گذشت + تصاویر و اسامی

«ماجان» روایتگر قصه زوجی است که با چالش بزرگی در مواجه با فرزند خود روبرو هستند.

بهنوش بختیاریبهنوش بختیاری در فیلم سینمایی ماجان

عوامل تولید این فیلم عبارتند از:نویسنده:لیلا لاریجانی، کارگردان:رحمان سیفی آزاد، مشاور کارگردان:همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری:محمد آلادپوش، مدیر صدابرداری:سعید بجنوردی، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:جهانگیرمیرزاجانی، مدیر تولید:مجید کریمی، دستیار یک و برنامه ریز:سعید نقدزاده، عکاس:مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی و تهیه کننده:محمد مهدی عسگرپور.

«ماجان» محصول موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

بهنوش بختیاری قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شد. در کنار آن در مدرسه رسام هنر یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیرپور گذراند. سرانجام سال ۱۳۷۵ در مجموعه هوای تازه ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کرد و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شد.

او از چند مجموعه داستانی تلویزیونی پربیننده مانند شبهای برره (در نقش لیلون) و زندگی به شرط خنده در میان مردم به محبوبیت رسید.

عکس تیپ چادری بهنوش بختیاری


حتما بخوانید :  علی انصاریان در نقش روحانی + عکس و جزئیات نقش علی انصاریان