چنگیز وثوق در سریال معمای شاه +ماجرای اخراج ماجرای چنگیز وثوق

گلایه چنگیز وثوق از عوامل سریال معمای شاه

چنگیز وثوق بازیگر سریال معمای شاه با انتشار عکسی به گلایه از بد حسابی عوامل این سریال پرداخت.

چنگیز وثوق بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون که در نقش بختیار در معمای شاه به ایفای نقش پرداخته بود با انتشار عکسی در اینستاگرام خود نوشت:

«پنج، شش ماه برای سریال «معمای شاه» و نقش تیمور بختیار اولین رئیس ساواک زحمت کشیدم. هنگامی که جلوی دوربین رفتم، بعد از دو سکانس بیرونم انداختند و پولم را هم ندادند. تا در نبود من بازی دیگران جلوه کند که نکرد و سریال نگرفت.»

 da 86 d9 86 da af db 8c d8 b2 d9 88 d8 ab d9 88 d9 82 db 8c چنگیز وثوق در سریال معمای شاه +ماجرای اخراج ماجرای چنگیز وثوقچنگیز وثوق در سریال معمای شاه

«معمای شاه» عنوان مجموعه تلویزیونی با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی است. این سریال، داستان زندگی محمدرضا شاه پهلوی را از زمان بازگشت او از مصر، پس از ازدواج با ملکه فوزیه تا زمان مرگ به تصویر می کشد. در ساخت این مجموعه ۸۰ بازیگر اصلی، ۵۴۰ بازیگر فرعی و بیش از ۵۶۰ نفر از عوامل سینما و تلویزیون ایران حضور داشته اند و نقش تیمور بختیار را میکائیل شهرستانی بازی کرده است.

DA86D986DAAFDB8CD8B2 D988D8ABD988D982DB8C 1 چنگیز وثوق در سریال معمای شاه +ماجرای اخراج ماجرای چنگیز وثوقچنگیز وثوقی بازیگر معمای شاه

ماجرای اخراج چنگیز وثوق از سریال معمای شاه


حتما بخوانید :  انفجار در پمپ گاز خرامه + عکس انفجار مزدا وانت در پمپ گاز خرامه