چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویر

چهره های معروف در اداره پلیس

چهره خلافکار بازیگران : همه می دانیم که شخصیت های مشهور (اعم از بازیگر، خواننده، مدل زیبایی، ورزشکار یا سیاستمداران) به گرفتن عکس عادت دارند و در طول زندگی روزمره با رضایت یا بدون رضایتشان از آن ها عکس گرفته می شود. در بسیاری از موارد این افراد خود برای دوربین ژست گرفته و از آن ها عکس گرفته خواهد شد. معمولاً چنین عکس هایی را خود این افراد نیز می پسندند و تمام سعی خود را می کنند تا عکسشان جذاب باشد. اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که این افراد بعد از دیدن پلیس و دستبند چه قیافه ای به خود خواهند گرفت؟!

first pic 1 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویر

در ادامه قصد داریم عکس هایی که توسط نیروهای پلیس از تعدادی از شخصیت های مشهور بعد از دستگیری و برای قرار دادن در پرونده از آن ها گرفته شده است را به شما نشان دهیم. در این عکس ها برخی باز هم دست از ژست گرفتن برنداشته و در چهره ی برخی دیگر شرم و پشیمانی موج می زند.

۱- تایگر وودز

nintchdbpict000327744983 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرتایگر وودز ۴۱ ساله هفته ی گذشته به ظن رانندگی در حالت مستی در نزدیکی خانه اش در فلوریدا دستگیر شد. وی که قبلاً رتبه ی اول گلف بازان دنیا را در اختیار داشت در شهر ژوپیتر در ساعت ۳ صبح در حالتی غیر طبیعی توسط نیروهای پلیس متوقف شد. وی در ساعت ۷ صبح همان روز به زندان پالم بیچ کانتی منتقل شد. وی در نهایت بعد از ۸ ساعت بازداشت در ساعت ۱۰٫۵۰ دقیقه ی صبح به وقت محلی از زندان آزاد گردید. در عکسی که در اداره ی پلیس از او گرفته شده وی یک تی شرت سفید به تن دارد و چشمانش کاملاً خسته و خواب آلود هستند. وی از این موضوع عذرخواهی کرد اما اعلام نمود که مست نبوده بلکه به دلیل خوردن دارو کمی حالت طبیعی نداشته است.

۲- پاریس هیلتون

nintchdbpict000003616673 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرپاریس هیلتون بعد از شرکت در مراسم جوایز ام تی وی سال ۲۰۰۷ به اداره ی پلیس رفته و عکس که در آن جا گرفت نیز مانند دیگر عکس هایش ژست خاصی دارد. پاریس هیلتون ۳۷ ساله بعد از حضور در این مراسم به خانه ی والدینش رفت و همراه با آن ها برای گذراندن دوران محکومیت ۲۳ روزه اش به خاطر رانندگی در شرایطی که گواهینامه اش توقیف شده بود به اداره ی پلیس مراجعه کرد. استیو وایت مور، افسری که پذیرش او در زندان را انجام داده ادعا می کند که وی در طول آماده سازی مدارک و گرفتن اثر انگشت بیشترین همکاری لازم را داشته و بسیار آرام و هوشیار بوده است. در این تصویر که در اداره ی پلیس از وی گرفته شده می توان آرایش و نگاه جذاب همیشگی هیلتون را دید.

حتما بخوانید :  طلاق بازیگران و چهره ها ( معرفی 12 طلاق و جدایی پر سر و صدا )

۳- جاستین بیبر

nintchdbpict000065452324 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرجاستین بیبر در ۲۳ ژانویه سال ۲۰۱۴ به خاطر رانندگی در شرایط مستی دستگیر شد. این ستاره ی ۲۳ ساله ی کانادایی موسیقی پاپ در عکسی که در اداره ی پلیس از او گرفته شده کاملاً شاد و سرحال به نظر می رسد. در این عکس می توان لبخند ملیح همیشگی با مدل موی مورد علاقه اش را دید در حالی که یونیفورم یقه وی شکل زندان را به تن دارد.

۴- کلویی کارداشیان

nintchdbpict000327897299 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرژستی که کلویی در این عکس خود در اداره ی پلیس گرفته است بیشتر کاملاً شبیه ژست های او برای مجلات پرزرق و برق است. این بازیگر و مدل معروف به خاطر رانندگی در شرایط مستی دستگیر شد اما تنها ۳ ساعت را به خاطر ازدحام بیش از حد در زندان ماند. خواهر کیم کارداشیان معروف، در این عکس کمی صورت خود را کج کرده و تا حدودی از دوست خانوادگی اش پاریس هیلتون تقلید کرده است.

۵- هیو گرانت

nintchdbpict000327897583 e1496141109785 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرشاید این مشهورترین عکس یک بازیگر شناخته شده در اداره ی پلیس باشد. وی در ژوئن سال ۱۹۹۵ به خاطر انجام اعمال مخالف نزاکت در مکان عمومی دستگیر شد. در این عکس وی بسیار کمرو و خجالت زده به نظر می رسد در حالی که یک پولو شرت راه راه به تن دارد و دستانش را در جیب شلوارش گذاشته است.

۶- میشا بارتون

nintchdbpict000327898325 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویردر سال ۲۰۰۷ ماموران پلیس میشا بارتون را در حال ویراژ دادن در بزرگراهی در لس آنجلس دستگیر کردند. بعد از بررسی های پلیس مشخص شد که این بازیگر ۳۱ ساله مست بوده و به همین دلیل به اداره ی پلیس منتقل شده و از وی عکس گرفته شد. وی در این عکس لباس ورزشی به تن دارد و موهایش کاملاً به هم ریخته هستند اما پوزخند او در عکس را نیز نمی توان نادیده گرفت.

۷- لیندزی لوهان

nintchdbpict000000414109 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویراین بازیگر پر دردسر تاکنون بارها به خاطر رانندگی در حالت مستی و در اختیار داشتن مواد مخدر دستگیر شده است. در جولای سال ۲۰۱۰ این بازیگر ۳۰ ساله به اداره ی پلیس در کالیفرنیا منتقل شد و می توان ظاهر آرام او را در این عکس مشاهده کرد. وی به خاطر نادیده گرفتن قوانین ۳ ماه را پشت میله های زندان گذراند.

حتما بخوانید :  دختر بازیگران و افراد معروف هالیوود ( پدر + مادر = دختر )

۸- دیوید بووی

nintchdbpict000208493742 e1496141707504 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویردیوید بووی همراه با دوست خواننده اش ایگی در ۲۱ مارس سال ۱۹۷۶ به خاطر همراه داشتن مقداری ماری جوانا در هتلی در نیویورک دستگیر شدند. این خواننده ی مطرح در دادگاه حاضر شد و به خاطر ارتکاب جرم درجه ی c مورد محاکمه قرار گرفت که می توانست تا ۱۵ سال زندان برای وی در پی داشته باشد اما در نهایت تبرئه شد. او در این عکس بسیار آرام و خونسرد به نظر می رسد. جالب این که این عکس وی به قیمت ۱٫۹۰۰ دلار در یک حراجی به فروش رسید.

۹- میشله رودریگز

nintchdbpict000327897386 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرمیشله رودریگز در سال ۲۰۰۵ یه خاطر رانندگی در حالت مستی در هاوایی دستگیر شد. در این عکس که در اداره ی پلیس از او گرفته شده می توان چشمان اشکبار رودریگز را دید.

۱۰- مل گیبسون

nintchdbpict000327897921 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویرمل گیبسون در جولای سال ۲۰۰۶ برای رانندگی در حالت مستی و در حالی که مشروبات الکلی با درب باز در ماشین او وجود داشت دستگیر شد. این بازیگر ۶۱ ساله ی سرشناس در یک لباس خاکستری راه راه با مقدار زیادی ژل روی موهایش دیده می شود. بعدها مشخص شد که وی مرتکب جرم سخنرانی نژادپرستانه علیه نژادهای سامی نیز شده است.

۱۱- بلک چینا

nintchdbpict000327897919 w700 چهره خلافکار بازیگران و افراد معروف موقع بازداشت پلیس + تصاویربلک چینا در فوریه سال ۲۰۱۶ در حالی که قصد سوار شدن به هواپیما را داشت به خاطر داشتن رفتار زننده و حمل مواد مخدر دستگیر شد. این مدل ۲۹ ساله به اداره ی پلیس منتقل گردید و در عکسی که در آن جا از وی گرفته شد خود را بی گناه نشان می دهد.