چهره های پنهان و جالب در وسایل روزمره زندگی + تصاویر

چهره های پنهان در وسایل روزمره زندگی

چهره های پنهان : آیا تاکنون برایتان پیش آمده که درون فنجان قهوه، چهره انسان یا حیوان بینید؟ یا مثلا هنگام تماشای ابرها آن ها را به شخصیت هایی کارتونی یا واقعی شباهت دهید؟ اگر این طور است مطمئن باشید که دیوانه نشده اید. این پدیده، پاریدولیا نام دارد.

0

پاردولیا نوعی پدیده روانشناسی است که در آن، فرد با دیدن یک صحنه یا شنیدن صدا، آن را به شکل هایی که قبلا دیده یا اصواتی که شنیده تشبیه می کند، در حالی که این مساله مصداق بیرونی ندارد. به زبان ساده تر، در پدیده پاریدولیا، فرد علایم را به صورت معنادار می شناسد. مثلا می توان به دیدن چهره در ابر اشاره کرد. حالا که با مفهوم این واژه آشنا شده اید، از شما دعوت می کنیم تا در ادامه تصاویری را مشاهده کنید که مصداق این پدیده ی روانشناختی هستند.

تصاویر جالب از چهره های پنهان در وسایل

ورودی زیرگذر ساخته شده در کنار رودخانه می سی سی پی همانند چهره کوکی مانستر است. (کوکی مانتسر نام یک شخصیت عروسکی در برنامه های کودک آمریکایی است.)ورودی زیرگذر ساخته شده در کنار رودخانه می سی سی پی همانند چهره کوکی مانستر است.

(کوکی مانتسر نام یک شخصیت عروسکی در برنامه های کودک آمریکایی است.)این دوربین نظارتی همانند رباتی است که اسلحه به دست گرفته.این دوربین نظارتی همانند رباتی است که اسلحه به دست گرفته.سطل آشغالی که شبیه صورت دونالد ترامپ است.سطل آشغالی که شبیه صورت دونالد ترامپ است.من افتادم و نمی توانم بلند شوم!من افتادم و نمی توانم بلند شوم!چوب متعجبچوب متعجبتصویر سگ روی طرح چوبتصویر سگ روی طرح چوبفنجان قهوه هیجان زدهفنجان قهوه هیجان زدهدستگاه خوشحالدستگاه خوشحالسوراخ بانمک دیوارسوراخ بانمک دیوارمن از اینکه بریده بشوم متنفرم.من از اینکه بریده بشوم متنفرم.زیر چشمی دید زدنزیر چشمی دید زدنگوجه فرنگی سبز با صورتی شبیه میمونگوجه فرنگی سبز با صورتی شبیه میمونجعبه نگرانجعبه نگرانلیوان هایی که شبیه میمون های سرخوش به نطر می رسندلیوان هایی که شبیه میمون های سرخوش به نظر می رسند.تخت بیمارستانِ خوشحال با یک لبخند بزرگتخت بیمارستانِ خوشحال با یک لبخند بزرگوقتی درخت از رودخانه آب می نوشدوقتی درخت از رودخانه آب می نوشدفکر کنم گیر افتاده امفکر کنم گیر افتاده امصورت آسانسورصورت آسانسورگِل و لای خوشحالگِل و لای خوشحالآقای سنگآقای سنگباری که شبیه کوکی مانتسر استباری که شبیه کوکی مانتسر استاتین بخش از ریل آهن از این که در این قسمت نشسته خوشحال به نظر می رسداین بخش از ریل آهن از این که در این قسمت نشسته خوشحال به نظر می رسداز دیدن شما خوشبختماز دیدن شما خوشبختم

قهوه ای که شبیه شخصیت افسانه ای جنگ ستاره گان است؛ Jabba The Hutt قهوه ای که شبیه شخصیت افسانه ای جنگ ستاره گان است؛


حتما بخوانید :  نمایشگاه خودرو شانگهای چین 2017 این خودروها بهترین بودند + عکس