چین و چروک دور چشم را با این ترفند آرایشی از بین ببرید + عکس و آموزش

بهترین ترفندهای آرایشی برای رفع چین و چروک دور چشم

چین و چروک دور چشم – اگر اطراف چشمانتان چروک‌های ریز و کم‌ عمقی دارید در این مقاله شما را با ترفندهای آرایشی آشنا می کنیم که با آنها میتوانید چین و چروک را برطرف کنید.

چین و چروک دور چشم

چین و چروک دور چشم یکی از مشکلاتی است که با آرایش می توانید آن را رفع کنید. در این مقاله شما را با ترفندهای آرایشی آشنا می کنیم.

ar4 7783 1 چین و چروک دور چشم را با این ترفند آرایشی از بین ببرید + عکس و آموزش

رفع چین و چروک دور چشم با کرم‌های ضد کبودی زیر چشم

اگر اطراف چشمانتان چروک‌های ریز و کم‌ عمقی دارید از کرم ضدکبودی استفاده کنید. البته قبل از استفاده حتما رنگ هماهنگ با کرم‌پودرتان انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید صورتتان جوان‌تر به نظر برسد کرم ضدکبودی و کرم‌ پودرتان را یک درجه روشن‌تر از پوستتان انتخاب کنید.کرم را نه تنها زیر و اطراف چشم بلکه روی پلک بالا هم بکشید تا اطراف چشم همرنگ شده و نه تنها نگاهتان را شاداب‌تر نشان دهد بلکه عروق ریز قرمز روی پلک را هم بپوشند. هنگام استفاده از کرم پودر یا از فرچه‌ها و قلموهای تخت استفاده کنید یا از انگشتتان زیرا قلموهای ریز باعث نمودار شدن خطوط چین و چروک‌ حتی بعد ازز استفاده از کرم می‌شوند.

حتما بخوانید :  سالاد روسی خوشمزه رو با این روش درست کنید + تصاویر و آموزش
رفع چین و چروک دور چشم با استفاده از سایه

apply eyeshadow چین و چروک دور چشم را با این ترفند آرایشی از بین ببرید + عکس و آموزش

استفاده از رنگ‌ها به عنوان سایه چشم می‌تواند چین و چروک‌ها را بپوشاند. می‌توانید از رنگ‌های روشن روی پلک و رنگ‌های تیره مثل قهوه‌ای کنار چشم استفاده کنید تا چین و چروک‌های ریز به چشم نیایند.

بوتاکس راه‌ حل نهایی رفع چین و چروک دور چشم

D981D988D8A7DB8CD8AF D8A8D988D8AAD8A7DAA9D8B3 چین و چروک دور چشم را با این ترفند آرایشی از بین ببرید + عکس و آموزش

خطوط پنجه کلاغی که اطراف چشم ظاهر می‌شود نشانه گذر عمر شماست. برای رهایی از این خطوط راه‌حل نهایی استفاده از سم بوتولیک است.

این سم به کمک سوزن‌های ریزی بدون بی‌هوشی تزریق می‌شود. سم بوتولونیوم که به نام تجاری بوتاکس معروف است بعد از ۲ هفته سبب فلج عضلات ناحیه و از بین رفتن تدریجی خطوط می‌شود.

رفع چین و چروک دور چشم با فیکس کردن آرایش صورت با پودر

155 17087 چین و چروک دور چشم را با این ترفند آرایشی از بین ببرید + عکس و آموزش

استفاده از کرم پودر و کرم ضدکبودی برای پوشاندن خطوط اطراف چشم ایده خوبی است. اما بیش از یک ساعت دوام نخواهد داشت مگر آنکه با پودرهای بی‌رنگ آرایش آن را فیکسر کنید. در غیر این صورت چربی آرایش حرکت می‌کند و چروک‌ها بعد از مدتی نمایان می‌شود. با فرچه پهن و بزرگی مقداری پودر بردارید و روی صورت بزنید. برای آنکه مطمئن شوید به اندازه از پودر استفاده کرده‌اید انگشتتان را روی صورت بزنید.اگر احساس خشکی و نرمی داشتید ,استفاده به اندازه بوده اگر احساس چربی و لیزی دارید یعنی هنوز به پودر بیشتری نیاز است.

حتما بخوانید :  طراحی ناخن کریسمس 2017 با ایده های باحال و زیبا + 58 مدل