ژست بهاره رهنما در سوئد سوژه کاربران فضای مجازی شد + عکس

عکس های خفن بهاره رهنما در سوئد

ژست بهاره رهنما : بهاره رهنما یکی از بهترین بازیگران زن در ایران می باشد با فیلم سینمای موتور هزار به اوج محبوبیت دست یافت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشترعکس های خفن بهاره رهنما در سوئد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

بهاره رهنما دخترش به خارج از کشور سفر نموده است او در بسیاری از فیلم های ایرانی و سریال های تلویزیونی نقش آفرینی نموده است به تازگی عکس های جدیدی در اینستاگرام خود قرار داده است که گویایی این است که او در سوئد می باشد بهاره رهنما مدتی پیش به سوئد سفر کرده و عکس هایی به یادگار گرفته بود.

ژست بهاره رهنما در زمان عکس گرفتن در تعدادی از عکس ها, با واکنش کاربران فضای مجازی همراه شده است.

عکس های خفن بهاره رهنما در سوئدعکس های خفن بهاره رهنما در سوئدبهاره رهنما

بهاره رهنما متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک از بازیگر زن ایرانی است. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر سابق او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است.

این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی دایره زنگی (فیلم) و بانو را دارد.

وی در وب‌نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت. او در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود و در انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۹۲) به حامیان حسن روحانی پیوست.


حتما بخوانید :  خواندنی های جالب و کمتر گفته شده از بابک زنجانی + عکس و جزئیات