ژست عکس هانیه غلامی و همسرش باری عروس و داماد + جزئیات

هانیه غلامی و همسرش مدل های تبلیغاتی عروس و داماد شدند!

ژست عکس هانیه غلامی : عکس های جدیدی از هانیه غلامی و همسرش, منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

عکس های هانیه غلامی و همسرش

عکس های هانیه غلامی و همسرش – عکس های جدیدی از هانیه غلامی و همسرش, منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید. هانیه غلامی بازیگر کشورمان به همراه همسرش به عنوان مدل های تبلیغاتی عروس و داماد فعالیت هایی انجام داده اند.

در ادامه عکس های این زوج را مشاهده خواهید کرد.

haniehgholami 1 copy ژست عکس هانیه غلامی و همسرش باری عروس و داماد + جزئیات haniehgholami 2 copy copy ژست عکس هانیه غلامی و همسرش باری عروس و داماد + جزئیات

هانیه غلامی و همسرش

هانیه غلامی متولد دوازده بهمن سال ۱۳۷۳ در تهران است . او هم اکنون داشنجوی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه آزاده تهران می باشد. هانیه غلامی قبل از اینکه بازیگر باشد در رشته ورزشی کاراته در استان تهران مقام سوم را کسب کرده است و در این زمینه از جمله بازیگران ورزشکار محسوب میشود.

از دیگر مهارت های هانیه غیر از بازیگریش میتوان به مسلط بودن او به دو زبان انگلیسی و هندی اشاره کرد. هانیه بازیگری رو از کودکی آغاز کرده اما اولین کار جدی او در زمینه ی بازیگری بر میگردد به فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه منوچهر هادی بود که برای بازی در این کار مجبور شد در عرض یک ماه ده کیلو از وزن خودش را کم کند. پس از اکران فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه در جشنواره فیلم فجر سال ۹۰ نظر مثبت

حتما بخوانید :  تولد رضا شفیعی جم با حضو بهنوش بختیاری و دیگر بازیگران + عکس

مردم و منتقدانی همچون خسرو نقیبی را به خود جلب کرد. هانیه غلامی که در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده است ولی بنا به اظهارات خودش مطالعات زیادی در زمینه بازیگری و کارگردانی دارد. اولین تجربه تئاتر هانیه غلامی را با نمایش رقص کاغذ پاره ها محمد یعقوبی شروع کرد.


حتما بخوانید :  4 برنده سیمرغ بازیگر زن و مرد ایرانی در جشنواره فجر 95 + اسامی بازیگران