کادوی شب یلدا را با این ایده های زیبا تزیین کنید + تصاویر

ایده هایی زیبا برای تزیین هدیه شب یلدا + تصاویر

کادوی شب یلدا : شب یلدا بهانه ای است برای هدیه دادن به یکدیگر .شما میتوانید زیباترین مدل تزیینات هدیه شب یلدا را در سایت شهر مطلب ببینید .

زیباترین مدل تزیین کادوی شب یلدا

هدیه دادن یکی از رسوم مرسوم در شب یلدا است که خانواده ها سعی میکنند زیباترین تزیین را برای هدیه شب یلدا به کار بگیرند . از هدیه هایی معروف این شب که با ظرافت و زیبایی خاصی تزیین میشود , هدیه مخصوص عروس و داماد است . تزئین هدایای شب یلدا هم نکته دیگری است که خیلی از خانواده ها به آن توجه می کنند. برای تزئینات بیشتر از ربان های قرمز استفاده می شود که در کنار انار و هندوانه قرمز، ترکیب رنگی زیبایی ایجاد می کند.

شب یلدا بهانه ای است تا خانواده داماد براساس یک رسم کهن هدایایی را به عروس خانم پیشکش کند .

مدل های تزیین هدیه شب یلدا

یکی از رسوم باستانی ما ایرانی ها شب یلداست که همه با سنت های این شب به خوبی آشنا هستیم اما شب یلدا برای دخترانی که به تازگی ازدواج کرده اند یا در مراحل نامزدی و عقد به سر می برند، حال و هوای دیگری دارد. در این شب خانواده عروس خودشان را برای پذیرایی از خانواده داماد آماده می کنند چون بر طبق سنت های ایرانی، رسم بر این است که در بلند ترین شب سال خانواده هایی که تازه وصلت کرده اند، دور هم جمع شوند و خوشحالی و شادی را به شیوه دیگری جشن بگیرند. در این میان هدایایی هم از طرف خانواده داماد به عروس تقدیم می شود که لبخند پر رنگ تری را روی چهره عروس خانم می نشاند تا شادی و نشاط این شب بلند بیشتر شود.

در این مطلب نمونه هایی از تزیین هدیه شب یلدا را برایتان آورده ایم .

1
2
3

حتما بخوانید :  طرز تهیه بستنی خانگی خوشمزه به سادگی به همراه آموزش تصویری