کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

کارتون فوتبالیست‌ها در واقعیت

کارتون فوتبالیست‌ ها : لحظات به یادماندنی کارتون فوتبالیست‌ها در واقعیت نیز به تصویر کشیده شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، در برخی از لحظات فوتبال بازیکنان می‌توانند حرکت‌هایی را انجام بدهند که تنها در کارتون‌ها و انیمیشین‌ها دیده شده است. این بازیکنان بخش‌هایی از کارتون فوتبالیست‌ها را در واقعیت به نمایش گذاشتند. آخرین آن به حرکت کریستیانو رونالدو در دیدار رئال مادرید و آلاوس برمی‌گردد. در ادامه به بهترین لحظات کارتون فوتبالیست‌ها در واقعیت اشاره می‌شود.

پویول در نقش ایشی‌زاکی

57462599 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

در دیدار بارسلونا و لوکوموتیو مسکو در سال ۲۰۰۲، هنگامی که بازیکن تیم مهمان به سمت دروازه بارسا شوت زد، کاپیتان آبی اناری‌ها خود را در مسیر توپ قرار داد و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد. پس از برخورد توپ به صورت پویول، مدافع اسپانیایی بر زمین افتاد. تماشاگران نوکمپ تحت تاثیر این حرکت قرار گرفتند.

پرش سه متری رونالدو

57462602 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

مهاجم رئال مادرید قدرت جسمانی‌اش را با پرشی بلند برای ضربه سر برابر منچستریونایتد نشان داد. او با پرشی به اندازه ۲ متر و ۹۳ سانتی‌متر، پاتریس اورا را پشت‌سر گذاشت و صحنه‌ای به یاد ماندنی را بر جای گذاشت. این حرکت پیش از این در کارتون فوتبالیست‌ها دیده شده بود.

ضربه کوادرادو مشابه شوت کاکرو یوگا

57462605 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

خوان گیرمو کوادرادو گل زیبایی را برای یوونتوس از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند و دروازه‌ سمیر هندنوویچ را باز کرد. نحوه ضربه زدن بازیکن کلمبیایی یوونتوس یادآور شوت کاکرو یوگا در کارتون فوتبالیست‌ها بود.

حتما بخوانید :  زیبایی اندام زنان ایرانی + تصاویر از سیر تا پیاز پرورش اندام خانم ها

دوئل سوباسو و کاکرو در لیگ برزیل

57462606 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

دیگو سوزا بازیکن تیم اسپورت رسیف پس از پشت‌سر گذاشتن بازیکن سائو پائولو، گل زیبایی را به ثمر رساند. ضربه قیچی او در کارتون فوتبالیست‌ها اتفاق افتاده بود.

دریبل رونالدو و میزوگی

57462595 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

رونالدو در دیدار برابر آلاوس در نزدیکی نقطه کرنر دریبلی مشابه دریبل میزوگی در کارتون فوتبالیست‌ها زد و حریف خود را پشت‌سر گذاشت. این حرکت هواداران مادرید را در سانتیاگو برنابئو به وجد آورد.

تاکتیک میزوگی روی اینیستا

57462603 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

آندرس اینیستا در یورو ۲۰۱۲ برابر تیم‌های ایتالیا و کرواسی همچون سوباسا در محاصره بازیکنان حریف قرار گرفت. این تاکتیک را میزوگی برای کنترل سوباسا به کار گرفت. اینیستا نیز این شرایط را چند بار تجربه کرد.

ضربه همزمان تارو و سوباسا

57462601 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

در جریان دیدار هال سیتی و لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس، آبل هرناندس با کمک دیاموند، ضربه قیچی زدند که یادآور حرکت تارو میساکی و سوباسا بود. کسپر اشمایکل در مقابل این حرکت کاری نتوانست انجام بدهد.

ضربه عقابی شکل جولیان دراکسلر

57462604 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

دراکسلر در نخستین بازی‌اش برای پاری‌سن‌ژرمن، ضربه عقابی شکل سوباسو را تکرار کرد. تصویر حرکت دراکسلر سوژه شبکه‌های اجتماعی شد.

مهار توپ خیره‌کننده واکاشی‌زوما

57462597 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

آنخل کمپوس دروازه‌بان تیم ملی فوتبال پرو در دیدار برابر اروگوئه یکی از بهترین مهارهای واکاشی‌زوما را به نمایش گذاشت. او در حالی‌که از نیمه زمین خودی از بازیکن حریف جا مانده بود، توانست خود را به توپ برساند و مانع از باز شدن دروازه‌اش شد.

حتما بخوانید :  اشتباهات کاهش وزن ، 5 اشتباه ورزشی در کاه وزن و لاغر نشدن

شباهت دروازه‌بان ساتن یونایتد به ناکانیشی

57462600 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

ناکانیشی دروازه‌بان قدرتمندی بود که اغلب دروازه‌اش را بسته نگه می‌داشت. او به خاطر جثه بزرگش می‌توانست ضربه‌های حریفان را مهار کند. هیکل او مانند وین شاو، دروازه‌بان ۱۴۰ کیلویی پیشین ساتن یونایتد بود.

تنها حرکت تکرار نشده در واقعیت

57462596 کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت و دنیای واقعی فوتبال + عکس

دوقولوهای تاچی‌بانا در تیم هاوانا بازی می‌کردند و به خاطر نحوه گلزنی‌شان مشهور بودند. تاکنون هیچ بازیکنی در واقعیت نتوانسته است مانند آنها گلزنی کند.

کارتون فوتبالیست‌ ها در واقعیت