کافه موش های فاضلاب در سان فرانسیسکو افتتاح شد + تصاویر

کافه موش های فاضلاب

کافه موش : در ذهن خود تصور کنید: در کافه ای نشسته اید، چای/قهوه موردنظرتان را به همراه کیک دلخواه سفارش داده در حال لذت بردن از فضا هستید که چند موش سیاه نه چندان کوچک، روی میزتان ظاهر شده و برای خودشان خیلی راحت و بدون ترس، گشت می زنند.

1

تصور چنین صحنه ای هم حال آدم را بد می کند چه برسد به اینکه بخواهید واقعا در چنین فضایی به خوردن غذا یا کیک و قهوه بپردازید.

اما از آن جا که این روزها اتفاق های عجیب زیادی در فضای کافه ها روی می دهد، این بار نیز شاهد گشایش یک کافه جدید در سان فرانسیسکو هستیم که دقیقا همین داستان را در دنیای واقعی پیاده سازی کرده است.

1

«سردابه سان فرانسیسکو»، کافه ای است که برای مدت زمان محدودی (دو روز) در تابستان امسال، یک سفر ۶۰ دقیقه ای هیجان انگیز و البته ترسناک را برای مشتری های خود مهیا کرده و آن ها را به گذشته های مصیبت بار می برد.

2

در طراحی این کافه از پرده های تیره زرشکی و میزهای چوبی و قدیمی استفاده شده و مشتری با پرداخت ۵۰ دلار، می تواند چای، قهوه، آب یا کیک صبحانه سفارش دهد؛ که البته به طور همزمان، از حضور افتخاری موش های زشت و سیاه هم در اطراف خود مستفیض خواهد شد.

حتما بخوانید :  هواپیمای مسافربری چین به پرواز درآمد + تصاویر اولین هواپیمای مسافرری چین

3شایان ذکر است که این کافه فقط در روزهای اول و هشتم ماه جولای پذیرای مشتری ها خواهد بود.