کافه موش های فاضلاب در سان فرانسیسکو افتتاح شد + تصاویر

کافه موش های فاضلاب

کافه موش : در ذهن خود تصور کنید: در کافه ای نشسته اید، چای/قهوه موردنظرتان را به همراه کیک دلخواه سفارش داده در حال لذت بردن از فضا هستید که چند موش سیاه نه چندان کوچک، روی میزتان ظاهر شده و برای خودشان خیلی راحت و بدون ترس، گشت می زنند.

1 144 کافه موش های فاضلاب در سان فرانسیسکو افتتاح شد + تصاویر

تصور چنین صحنه ای هم حال آدم را بد می کند چه برسد به اینکه بخواهید واقعا در چنین فضایی به خوردن غذا یا کیک و قهوه بپردازید.

اما از آن جا که این روزها اتفاق های عجیب زیادی در فضای کافه ها روی می دهد، این بار نیز شاهد گشایش یک کافه جدید در سان فرانسیسکو هستیم که دقیقا همین داستان را در دنیای واقعی پیاده سازی کرده است.

1 143 کافه موش های فاضلاب در سان فرانسیسکو افتتاح شد + تصاویر

«سردابه سان فرانسیسکو»، کافه ای است که برای مدت زمان محدودی (دو روز) در تابستان امسال، یک سفر ۶۰ دقیقه ای هیجان انگیز و البته ترسناک را برای مشتری های خود مهیا کرده و آن ها را به گذشته های مصیبت بار می برد.

2 128 کافه موش های فاضلاب در سان فرانسیسکو افتتاح شد + تصاویر

در طراحی این کافه از پرده های تیره زرشکی و میزهای چوبی و قدیمی استفاده شده و مشتری با پرداخت ۵۰ دلار، می تواند چای، قهوه، آب یا کیک صبحانه سفارش دهد؛ که البته به طور همزمان، از حضور افتخاری موش های زشت و سیاه هم در اطراف خود مستفیض خواهد شد.

حتما بخوانید :  رابطه جنسی مرد پولدار با زن متاهل جنجالی شد + تصاویر

3 129 کافه موش های فاضلاب در سان فرانسیسکو افتتاح شد + تصاویرشایان ذکر است که این کافه فقط در روزهای اول و هشتم ماه جولای پذیرای مشتری ها خواهد بود.