کباب کوبیده با سیرابی در تهران جنجال به پا کرد + تصاویر و حاشیه ها

کباب کوبیده با طعم سیرابی در تهران!

یک واحد کبابی در منطقه شکوفه تهران که با استفاده از امحاء و احشاء حیوانی و گوشت‌های فاسد و غیرقابل مصرف اقدام به طبخ کباب می‌کرد.

کباب کوبیده با سیرابی

کباب کوبیده با سیرابی – رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از شناسایی، جریمه و پلمب یک واحد کبابی در منطقه شکوفه تهران خبر داد که با استفاده از امحاء و احشاء حیوانی و گوشت‌های فاسد و غیرقابل مصرف اقدام به طبخ کباب می‌کرد.

«بهمن حسن‌بیگی» با اعلام این خبر گفت که گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران به دنبال گزارش‌ها و شکایات واصله از سوی مردم، با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دامپزشکی استان تهران و بازرسی اصناف در یک واحد کبابی در منطقه شکوفه تهران حضور یافت.

این مقام مسئول در اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: این واحد کبابی با استفاده از ضایعات گوشت، امعاء و احشاء حیوانی و گوشت‌های فاسد و غیرقابل مصرف اقدام به طبخ کباب کوبیده می‌کرد که تخلف واحد صنفی برای بازرسان گشت تعزیرات محرز شد.

حسن‌بیگی ادامه داد: پس از احراز تخلف، ۵۰۰ کیلو گوشت فاسد و غیرقابل استفاده این واحد در انظار عموم معدوم و گزارش تخلف به مبلغ بیش از ۴۰ میلیون ریال برای واحد متخلف صادر شد.

حتما بخوانید :  معشوقه های شاه را بیشتر بشناسید + تصاویر و جزئیات معشوقه های شاه

به گفته رئیس گشت مشترک تعزیرات حکومتی این واحد از سوی مراجع مربوطه پلمب شد.

resized 528912 415 کباب کوبیده با سیرابی در تهران جنجال به پا کرد + تصاویر و حاشیه ها resized 528913 232 کباب کوبیده با سیرابی در تهران جنجال به پا کرد + تصاویر و حاشیه ها resized 528914 716 کباب کوبیده با سیرابی در تهران جنجال به پا کرد + تصاویر و حاشیه ها