عجیب ترین روش کشیدن دندان با خودرو + عکس و فیلم

دندان کشیدن با روش وحشتناک قدیمی

کشیدن دندان با خودرو : دندان کشیدن همیشه برای افرادبسیار دشوار بوده است و خیلی ها از کشیدن دندان هایشان ترس عجیبی دارند ولی یک پدر بی رحم به جابی اینکه پسرش را به دندان پزشک ببرد با ماشین دندانش را کشید دندان شیری زود می افتد ولی باز هم باید تحت نظر پزشک این کار صورت پذیرد ولی این پدر بی رحم نخی را به دندان جلوی پسر بچه اش بست و با یک حرکت دندان کودک را دهانش بیرون کشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتردندان کشیدنبا روش وحشتناک قدیمی را در سایت شهر مطلب مشاهده خواهید کرد با ما همراه باشید.

کشیدن دندان با استفاده از خودرو

کشیدن دندان همیشه با استفاده از ابزار آلات دندانپزشکی و توسط پزشک دندانپزشک انجام نمی شود و هستند برخی از افراد که هنوز با روش های قدیمی و یا حتی روش های جدید ابداعی خود دندان شان را می کشند به عنوان مثال پدری که با استفاده از خودروی شخصی اش ، آئودی کوپه S5 دندان پسرش را کشید.

تا پیش از این روشهای خلاقانه متعددی برای کشیدن دندان دیده بودیم اما این مورد در نوع خود منحصر به فرد است. برخی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویر مختلف از اتفاقات و تواناییهای متفاوت خود دیگران را مطرح می سازند . این پدر جوان نیز تصمیم گرفت با انتشار تصاویری از روش متفاوت خود برای کشیدن دندان پسر کوچکش ثابت کند که همیشه برای این کار نیاز به دندان پزشک نیست.

حتما بخوانید :  مراسم تشییع حادثه قطار در تبریز باشکوه برگزار شد + تصاویر

فیلم کشیدن دندان با خودرو

دانلود فیلم

“الکس توماسون” بعد از شنیدن درخواست پسرش برای کشیدن دندانش تصمیم گرفت تا با روشی خاص و البته با کم ترین درد خواسته او را برآورده کند و با بستن یک سر نخ بلند به دندان پسرش و سر دیگر به گوشه ای در قسمت پشت ماشین با حرکت دادن خودرو دندان او را بکشد.

تصاویر مربوط به کشیدن دندان پسر با آئودی کوپه پدر


حتما بخوانید :  انفجار در محله خلیج فارس + عکس و جزئیات و تعداد کشته ها