پیشنهاد کمک بهنوش بختیاری برای ماجرای زندگی در گور + عکس

بهنوش بختیاری برای کمک به گورخواب ها+اینستاپست”>

آمادگی بهنوش بختیاری برای کمک به گورخواب ها

کمک بهنوش بختیاری : بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان بعد از مطلع شدن از زندگی افرادی که در گورستان میخوابند با انتشار پستی اعلام آمادگی برای کمک به آن ها کرد.

پیشنهاد کمک بهنوش بختیاری به گور خواب ها

صبح سه شنبه هفتم دی گزارشی با عنوان « زندگی در گور » در روزنامه شهروند چاپ شد که بر اساس آن زن، مرد و کودک، شب ها در گور می خوابند در هر گور یک تا ٤ نفر زندگی می کنند.

انتشار این خبر با واکنش برخی هنرمندان از جمله بهنوش بختیاری همراه شد. بختیاری ضمن ابراز تاسف از این رویداد ناگوار با انتشار پستی در اینستاگرام از آمادگی خود برای یاری رساندن به این افراد خبر داد.

876143 996 پیشنهاد کمک بهنوش بختیاری برای ماجرای زندگی در گور + عکسکمک بهنوش بختیاری به بی خانمان ها

بهنوش بختیاری در اینستاگرام نوشت :

برای این پست لایک نزنید…فقط جمله حقشونه…کسی که مواد میکشه رو باید کشت و فلان و بهمان…رو ببینم بلاک میکنم…..متاسفانه خبردار شدم در حوالی شهریار..گورستان نصیر آباد…پنجاه نفر شبها در گور میخوابن…جالب اینجاس که اگر آنها بمیرن…حق ندارن تو همون گورها دفن بشن…چون برای داشتن گور پول زیادی باید داشت…ببخشید که ناراحتتون کردم…به قول آقای آهنگران عزیز و حق گو…..میشود ازین آدمها پرسید مقلد کدام مرجع تقلید هستی ؟؟..فقر…ذلت..چه کرده با این انسان..که شب در گورمیخوابد….دلم گرفت….به عنوان یک هموطن همینجا اعلام میکنم که اگر کمکی از دست من و همراهانم برمیاد ما حاضریم…هر کسی هم میخواد تو این پیج همراه باشه….قابل توجه خیریه های کاسب که برای هرچیزی پول تلکه میکنن از من و شما و دولت…..مشکل واقعی اینه عزیزان….یاعلی

حتما بخوانید :  فرار دختر جوان برای ازدواج با مرد افغانی +عکس

D8A8D987D986D988D8B4 D8A8D8AED8AADB8CD8A7D8B1DB8C 2 پیشنهاد کمک بهنوش بختیاری برای ماجرای زندگی در گور + عکسپست بهنوش بختیاری درباره گور خواب ها

آمادگی بهنوش بختیاری برای کمک به زندگی در گور