کنسرت جدید علیرضا عصار بعد از ۶ سال غیبت + جزئیات

علیرضا عصار خواننده مطرح کشورمان که مدت ۶ سال از عرصه موسیقی دور بود به زودی با اجرای کنسرتی روی صحنه میرود.

علیرضا عصار پس از ۶ سال کنسرت میدهد

خواننده ، آهنگساز و نوازنده ۴۷ ساله پاپ ایرانی است که پس از ۶ سال، بار دیگر در تهران کنسرت برگزار می کند.او درباره کمرنگ بودنش در این ۶ سال پاسخ داد:حرف برای گفتن زیاد است اما ترجیح می دهم صحبت را به زمانی دیگر و وقتی که دست پر باشم موکول کنم اما این نوید را میدهم که به زودی کنسرت برگزار کنم.

علیرضا عصار که آخرین کنسرت خود را سال ۸۹ در سالن وزارت کشور روی صحنه برده پس از سال ها به اجراهای زنده برمی گردد و روزهای ۷ و ۸ بهمن ماه تازه ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می کند.

Image result for ‫عصار‬‎

علیرضا عصار خواننده پاپ

عصار در این کنسرت با گلچینی از آثار پرمخاطبی که طی سال های گذشته مورد توجه دوستدارانش قرار گرفته به همراه چند قطعه جدید که تا به حال منتشر نشده اند، به اجرای برنامه خواهد پرداخت. گفته می شود این قطعات جدید به زودی آلبوم علیرضا عصار روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

رهبری ارکستر عصار در کنسرت ۷ و ۸ بهمن ماه را پویا نیک پور بر عهده دارد و نوازنده های سرشناسی چون همایون نصیری، آرش پژند مقدم، دارا دارایی اعضای گروه نوازنده های این کنسرت را تشکیل می دهند. این کنسرت به همت موسسه «آوای هنر» و تهیه کنندگی محمد جلیل پور برگزار خواهد شد.

علیرضا عصار در سال های گذشته آلبوم های کوچ عاشقانه، حال من بی تو، عشق الهی، ای عاشقان، مولای عشق، نهان مکن (با حضور شهرداد روحانی)، بازی عوض شده و محتسب را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده و کنسرت های فراوانی را نیز در تهران و شهرستان روی صحنه برده است.

این اجرا در حالی قرار است بهمن ماه در تهران روی صحنه برود که گفته می شود علیرضا عصار به زودی یک تک قطعه جدید و یک موزیک ویدیو را نیز منتشر خواهد کرد.

کنسرت علیرضا عصار بعد از ۶ سال غیبت