کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها

کودک نجات یافته حادثه تروریستی مجلس

کودک حادثه تروریستی مجلس : پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد.

کودک نجات یافته از حادثه مجلس

کودک نجات یافته از حادثه مجلس – پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد. عکس نجاتش توسط نیرو‌های امنیتی هم جهانی و بسیار معروف شد. اما فقط عکسش! کسی نپرسید که خودش آنجا چه می‌کرده؟ کسی از حال عماد خبر ندارد و نمی‌داند که با مرگ یک قدم فاصله دارد.

مادر عماد درباره علت حضورشان در روز حمله تروریست‌ها به مجلس می‌گوید: اهل گرگان هستیم. عماد مبتلا به ام‌پی‌اس نوع دو است در این بیماری آنزیم کبد در بدن تولید نمی‌شود. هم اکنون عماد باید پیوند مغز استخوان شود و در صورتی که خون مورد نظر پیدا نشود باید پیوند کبد صورت گیرد. با انجام پیوند کبد نیز ۵۰ تا ۸۰ درصد امکان بهبودی عماد وجود دارد.

وی می‌افزاید: هم اکنون ۶ نفر برای پیوند مغز استخوان کاندیدا شده‌اند که هزینه آزمایش هر کدام یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است همچنین هزینه ارسال خون عماد به کشور آلمان ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و ما به دلیل مشکلات مالی از عهده پرداخت آن برنمی‌آییم.

حتما بخوانید :  تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟

مادر عماد، می‌گوید: این دفعه دوم بود که برای دریافت کمک به دفتر آقای بهرامی نماینده استان گلستان در مجلس می‌رفتیم و ….

عکس های کودک حادثه تروریستی مجلس

1272759 599 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها 1272760 434 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها 1272761 949 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها 1272763 774 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها 1272764 884 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها 1272765 410 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها 1272853 321 کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها