کودک حادثه تروریستی مجلس که نجات پیدا کرد + تصاویر و حاشیه ها

کودک نجات یافته حادثه تروریستی مجلس

کودک حادثه تروریستی مجلس : پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد.

کودک نجات یافته از حادثه مجلس

کودک نجات یافته از حادثه مجلس – پسرک دو سال و نیم بیشتر ندارد و هفته گذشته از وسط معرکه حمله تروریست‌های داعش به مجلس جان سالم به‌در برد. عکس نجاتش توسط نیرو‌های امنیتی هم جهانی و بسیار معروف شد. اما فقط عکسش! کسی نپرسید که خودش آنجا چه می‌کرده؟ کسی از حال عماد خبر ندارد و نمی‌داند که با مرگ یک قدم فاصله دارد.

مادر عماد درباره علت حضورشان در روز حمله تروریست‌ها به مجلس می‌گوید: اهل گرگان هستیم. عماد مبتلا به ام‌پی‌اس نوع دو است در این بیماری آنزیم کبد در بدن تولید نمی‌شود. هم اکنون عماد باید پیوند مغز استخوان شود و در صورتی که خون مورد نظر پیدا نشود باید پیوند کبد صورت گیرد. با انجام پیوند کبد نیز ۵۰ تا ۸۰ درصد امکان بهبودی عماد وجود دارد.

وی می‌افزاید: هم اکنون ۶ نفر برای پیوند مغز استخوان کاندیدا شده‌اند که هزینه آزمایش هر کدام یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است همچنین هزینه ارسال خون عماد به کشور آلمان ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و ما به دلیل مشکلات مالی از عهده پرداخت آن برنمی‌آییم.

حتما بخوانید :  تصاویری از حادثه تیراندازی در اراک + جزئیات و تعداد کشته ها

مادر عماد، می‌گوید: این دفعه دوم بود که برای دریافت کمک به دفتر آقای بهرامی نماینده استان گلستان در مجلس می‌رفتیم و ….

عکس های کودک حادثه تروریستی مجلس

کودک نجات یافته از حادثه مجلس کودک نجات یافته از حادثه مجلس کودک نجات یافته از حادثه مجلس کودک نجات یافته از حادثه مجلس کودک نجات یافته از حادثه مجلس کودک نجات یافته از حادثه مجلس کودک نجات یافته از حادثه مجلس